Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Moringa BIO: Dokonalý detox i posilnění organismu: 250 nebo 500 g v prášku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Renata Burýšková

Dobrý den, to je sice milé a já nepochybuji o Vámi nabízené biokvalitě, ale přesto mi vůbec nebyla zodpovězena otázka. Ptala jsem se co „konkrétně“ si představit pod pojmem biokvality? Je to nějaký certifikát o BIOkvalitě nebo je ta otázka čistoty nebo sílou nabízené Morigy? Nevím… Děkuji.

Via Naturae

Dobrý den,
omlouváme se za příliš obecnou odpověď. Pokud máme v nabídce nějaký produkt v BIO kvalitě, je samozřejmostí k němu i doložení BIO původu. Nejde o vyšší sílu byliny, ale o čistotu, kde máte skutečně zaručeno, že výsledný produkt neobsahuje ani stopy pesticidů či jiných nežádoucích látek.

Renata Burýšková

Dobrý den, prosím o informaci co konkrétně si představit pod pojmem „BIO MORINGA“ oproti nabízené „jen“ Moringy na konkurečních eshopech? Děkuji mnohokrát.

Via Naturae

Dobrý den,
naše moringa je zkrátka v BIO kvalitě :). Proto to není „jen“ moringa. Přestože ji ale máme v této kvalitě, dokázali jsme ji zajistit za velmi dobrou sumu.
V případě dalších dotazů jsem Vám plně k dispozici.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru