Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Balíčky plné chuti a zdraví: Jahody, rybíz a další ovoce sušené mrazem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

A.

Dobry den,od jakeho veku mohou konzumovat prosim deti?Je mozne uz od 1roku?Dekuji

Velkoobchod Pohoda

¨Dobrý den,
ovoce sušené mrazem je ovoce v přírodním stavu bez doslazení a dochucení. Tedy pokud dáváte dítěti ovoce, můžete i toto.
Hezký den, Radka
 POhoda

Markéta

Dobrý den, co obsahuje toto ovoce?

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, jde o mrazem sušené ovoce tudíž neztrácí svou lákavou barvu, chuť ani vůni a v maximální míře jsou v něm zachovány i vitaminy a minerály. Navíc není doslazováno, takže se jedná o opravdovou přírodní pochoutku. Hezký den, Simča :)

Anna kišová

mám slevový kód na slevomat v hodnotě 100,– při nákupu nad 500,–kč
Při nákupu se mi neobjevilo žádné políčko na zadání,Hezký den

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
kontaktujte Slevomat.
Hezký den, Radka
 Pohoda

Daniela Řeháková

Dobrý den,
je možné kombinovat nabídky ze slevomatu s nabídkou z webových stráněk? Tedy objednat něco ze slevomatu a „přihodit“ do jednoho balíku něco ze stránek?
 Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
pokud byste chtěla něco přihodit ke Slevomatu do jednoho balíčki, napište na mail nebo volejte číslo 778078660.
Hezký den, Radka

Lenka

Dobrý den, máme objednávku za téměř 3000 Kč. Opravdu musíme hradit poštovné??? Děkuji Lenka.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
bohužel to je takto ve Slevomatu nastaveno.
Hezký den, Radka

Soňa

Dobry den, do kdy je treba po otevreni spotrebovat??

 Dekuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
po otevření je dobré skladovat lyo ovoce v dobře uzavřeném obalu, jinak zvlhne a není tak křupavé. ale není závadné.
Hezký den, Radka

Eva Syrová

Dobrý den, je prosim mozne si namixovat vlastni smes?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
v současné době to nelze. Napište mi na mail Vaše tel číslo, já se Vám ozvu, mohli bychom se dohodnout a namíchat, co si představujete.
Hezký den, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru