Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Itálie na talíři: libovolná pizza z jídelního lístku v restauraci Al Mulino

4,5 / 5 Restaurace Al Mulino Praha - Dolní Počernice  (mapa) 184 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Václav

Dobrý den.
Asi úplně nerozumím popisu akce. V titulku uvádíte „libovolná pizza z jídelního lístku“ a dále v textu pak „Omezení: … Voucher nelze využít na Calsone prosciutto cotto, Pizzu Al mulino a Pizzu carpaccio…“ Tomu moc nerozumím, mužete mi to prosím vysvětlit? Je to na libovolnou pizzu nebo jen na některé? Připadá mi to jako takový „protimluv“…
Děkuji předem za odpověď, Václav.

Restaurace Al Mulino

Dobrý den, omlouváme se za špatnou formulaci. Tyto tři pizzy nelze uplatnit na voucher.
Pro lepší informaci: Voucher je na pizzu z jídelního lístku Al Mulino, krom pizzy Calsone prosciutto cotto, pizzy Al Mulino a pizzy Carpaccio, doufáme, že takto je to již v pořádku.
Děkuji, Vladimír

Petra

Dobrý den, je jedno jestli si ji dáme na místě a nebo si ji vezmeme s sebou?
 Děkuji

Restaurace Al Mulino

Dobrý den, tato akce neumožňuje uplatnit voucher na pizzu s sebou, jak je napsáno v podmínkách akce. Děkuji, Vladimír

Petra

Máte pravdu, v telefonu jsem se k tomu neproklikala hned, omlouvám se. Každopádně děkuji za odpověď. Hezký večer

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru