Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Smoothie Naturwell: Lahodný nápoj v prášku plný ovoce a semínek, 8 příchutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nicol Hubíková

Dobrý den.
Nikde jsem se nedočetla kolik je V 100g dávce cukru. Píšete, že Smoothie obsahuje kokosový cukr, ale bohužel nevím kolik. ?

Greenfit.cz

Dobrý den,

veškeré složení včetně nutričních hodnot můžete nalézt na této stánce: https://www.slevomat.cz/akce/1396738-namichejte-si-zdrave-smoothie-plne-ovoce. Dole, v sekci „Mrkněte na složení a nutriční hodnoty jednotlivých balení.“ Najdete zde všechny potřebné informace i něco navíc :)

S pozdravem,
GreenFit.cz

Radka Vlčková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na dotaz od paní Petra.Dnes jsem nakoupila oříšky od dodavatele Pohoda zaplatila poštovné přes zasilkovnu.A když si nakoupim něco jineho od jineho dodavatele,tak poštovné neplatim,nebo jak to funguje?Děkuji R.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, u každé nabídky je specifikována cena poštovného, pokud nakupujete od odlišných dodavatelů není možné zaplatit jedno poštovné. Pokud nakupujete od jednoho dodavatele více kusů zboží, je možné u většiny nabídek zaplatit jedno poštovné. Pěkný den, Honza

Mária

Dobrý den.Už po druhé jsem si objednala výhodný balíček smoothie a opět mi přišel balíček který jsem si neobjednala.Takže opět budu muset vyhodit další dva balíčky s kokosem,na které jsem alergická,nebo vám to poslat k reklamaci a zaplatit 2× poštovné ?
Děláte si se mně legraci?

Mariana Málková

dobrý den. Myslíte si, že když dnes provedu objednávku, bude možné zboží vyzvednout 18.února nebo dříve? Odjíždím potom totiž do zahraničí, tak zda to stihnu. Děkuji, Málková

Greenfit.cz

Dobrý den,

ano, uděláme vše pro to, abyste si mohla zboží vyzvednout dříve než 18. února :-)

S pozdravem,
GreenFit.cz

Petra

Dobrý den,
je možné sloučit nákup smoothie a čaje matcha do jednoho nákupu za jedno poštovné? Děkuji, Petra :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, ano, je to možné, klidně to vyzkoušejte :) Jen pro upřesnění v mobilní aplikaci Slevomat to možné není, běžně na internetových stránkách Slevomatu však ano :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru