Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Na výlet do Holandska: tulipány v Keukenhofu, Amsterdam, sýry i památky

4,4 / 5 CK Jukej Amsterdam - Nizozemsko 276 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petr Brant

Dobrý den, u květinového korza – pokud jsem správně pochopil, průvod neprochází přímo parkem, ale je možné jej sledovat ze silnice u parkoviště, je to tak? Budete mít vstupenky zajištěné a objednané – dá se předpokládat velký nával? Platí pak vstupenky zpět, nebo se po průvodu odjíždí do Amsterdamu? Jak dlouhý je následný pobyt v Amsterdamu? Dě­kuji

CK Jukej

Dobrý den, průvod prochází městem a po silnici před parkem, pochopil jste to správně. Vstupenky do parku budete mít zajištěné, návštěvnost korza je velmi vysoká, ale dav je rozprostřený po celém městě, takže každý si může korzo užít a následně se vrátit do parku, vstupenky platí. Zastávka ve večerním Amsterdamu trvá cca 2 hodiny. Děkujeme za zájem!

Hana Horčíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné si v autobuse zamluvit místenku. Rády bychom seděly společně a navíc bychom potřebovaly místa do uličky. Děkujeme za odpověď. Tři účastnice zájedu :-) Termín zájezdu : 03.05.-05.05.2019

CK Jukej

Dobrý den, ano, místenky stojí 150 Kč a je možné je zakoupit. Děkujeme za Váš zájem!

Kubicová

dobrý den ,chci se zeptat jestli je plánovaný odjezd z plzně ,již jednou jsem s vámi cestovala ,diky za odpověd

CK Jukej

Dobrý den, na tomto zájezdu bohužel nástup v Plzni možný není, trasa vede přes Ústí nad Labem. Děkujeme za zájem!

Zandoslava

Dobry den, jaky je program kvetinoveho korza a toho dalsiho z nabizenych programů? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, program můžete rozkliknout v naší nabídce. Přikládám odkaz přímo na partnerovi stránky: https://www.jukej.cz/products/a12-14-4-2018-amsterdam-degustace-syru-a-kvetinovy-keukenhof-2019/ :-) Pěkný den, Honza

Hana

Co velikonoční termín? Jaký program se bude konat? Květinový park nebo Amsterdam?

CK Jukej

Dobrý den, 2 – 3 hodiny Keukenhof, pak 10 hodin Amsterdam. Celý den v Keukenhofu je pouze u korza. Děkujeme.

Dorota

Dobrý den chtěla bych zakoupit tento zájezd pro mně a kamaráda avšak nám ještě nebylo osmnáct je to problém a pokud ne jaká by byla cena a pokud by problém byl kolik by to bylo pro tři osoby i s dospělým?

CK Jukej

Dobrý den, nutné je, aby Vám bylo alespoň dovršených 16 let a pak smlouvu se souhlasem k cestě podepíše Vám zákonný zástupce. Cena voucheru je pro všechny věkové kategorie stejná. Děkujeme.

Dorota

Dobrý den. Chtěla bych toto pro dvě osoby pro svého kamaráda avšak je problém že nám ještě nebylo osmnáct a pokud ano mohly bychom jet tři i s dospělilím? A jaká by byla cena. Děkuji a nashledanou

CK Jukej

Dobrý den, nutné je, aby Vám bylo alespoň dovršených 16 let a pak smlouvu se souhlasem k cestě podepíše Vám zákonný zástupce. Cena voucheru je pro všechny věkové kategorie stejná. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru