Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatkyStorno podmínky

Monika Fusková

Dobrý den,ráda bych přijela s kamarádkou a synem 7 let..v ceně 500/noc za něj jen snídaně nebo i večeře..děku­ji Monika

Hotel Galant****

Dobrý den, cena je i vč. večeře. Hezký večer. Tomáš S.

M. Partschová

Dobry den, je možné koupit na termín 8.2–10.2.2019. Jsme 4 , 2 dospěli a 2 deti(15,17). Potřebovali bychom ale rodinný pokoj. Je nutné kupovat 2 vouchery? Dekuji M. Partschová

Hotel Galant****

Dobrý den, paní Partschová. Kontaktoval jsem Vás prostřednictvím emailu. S pozdravem, Adam.

Milada

je možné platit benefity

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado, bohužel nevíme jaké benefity myslíte, pokud máte na mysli například benefity od Sodexo, můžete se podívat na naše stránky v kategorii Cafeteria: https://www.slevomat.cz/cafeteria a zjistit více o uplatňovaných kategoriích. Pokud byste měla nějaké další dotazy neváhejte se na nás obrátit na email: vip.podpora@slevomat.cz, nebo tel: 222 745 354. Pěkný den, Honza

Lucie Foitlová

Dobrý den, chci se ujistit, zdali tím volným jednorázovým 3h vstupem do wellness je myšlen i přístup do saunového světa (suché a parní sauny)? A jsou tyto sauny přístupné dopoledne i odpoledne? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Galant****

Dobrý den paní Foitlová,

Ano, 3hodinový vstup zahrnuje i saunový svět, který je otevřen v čase 16:00–22:00 hod. Hezký den Recepce

Katarína

Dobrý den, zaujala mě nabídka na březen na 2 noci. Jsme ale tři kamarádky. Je možné zajistit přistýlku? Nebo pokoj pro 3? Jde o termín 15.-17.3 2019 Děkuji

Hotel Galant****

Dobrý den Kataríno, určitě je možné zajistit pokoj pro 3 osoby. Cena za třetí osobu je 1000,– Kč / noc vč. služeb. Přeji hezký večer. Tomáš S.

Dana Friedova

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jaká by byla cena pro jednu osobu na 4 dny. Děkuji,příjem­ný vecer

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, varianta pro jednu osobu není v nabídkce. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Michal

Dobrý den, byli bychom dva dospělí a dvě děti, 1 rok a 15 let, je možnost dostat pokoj deluxe s terasou. Termín 1–3.2.2019. Jaká bude konečná cena? Pro dceru 15 let také polopenzi. Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, pro konkrétní informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel. Děti do 2,9 let ubytování bez přistýlky: zdarma (dětská postýlka na vyžádání zdarma). Děti od 11,9 let: 1000 Kč/noc včetně služeb a snídaně. Ohledně polopenze a pokoje deluxe Vám poradím obrátit se také přímo na hotel. hotel@galant.cz +420 519 323 3­53. Hezký den :)

Daria

Dobrý den,

máte něco jako rodinný pokoj (jak mívají hotely třeba 2 propojené dvoulůžkové)?

Hotel Galant****

Dobrý den, paní Daria. Ano, máme i rodinné pokoje, ale v omezeném počtu, dejte nám vědět o který konkrétní termín byste měla zájem. S pozdravem, Adam.

MS

Dobrý den, je možné čerpat na pobyt z FKSP, pokud ano, potrebovala bych vystavit fakturu ještě za prosinec. Děkuji za odpověď.

Hotel Galant****

Dobrý den, čerpat pobyt přes FKSP je možné. Bohužel fakturu za prosinec vytvořit již nemůžeme. Hezký den. Tomáš S.

Novotná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká by byla cena pro 1 dospělou osobu a 2 děti (6 a 9 let) v termínu 1.2.19–3.2.19. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Novotná, obchodník v tomto případě vytvořil nabídku pro dvě dospělé osoby s příplatky za děti, v případě individuální poptávky doporučujeme kontaktovat přímo hotel: hotel@galant.cz nebo tel. číslo +420 519 323 353, kde Vám určitě rádi poradí s vytvořením vhodné varianty přímo pro Vás. Hezký den :)

Kožuszniková

mám zájem o pobyt v term. 28.3 – 31.3.2019 pro 2 os., v recepci hotelu Galant nemohou term. objednat , term. jsou prý na slevomatu, tam jsem je však nenašla. Proto se ptám zdali tento termín je volný. Děkuji

Hotel Galant****

Dobrý den paní Kožuszníková, bohužel tento termín je obsazen. S pozdravem, Tomáš S.

Dagmar Koudelková

Dobrý den, chci se zeptat, zda venkovní virivky funguji i v zimnich mesicich, konkrétně v unoru? Dekuji za odpověď. Hezký den.

Hotel Galant****

Dobrý den paní Koudelková, ano vířivky fungují i v zimních měsícíh vč. února. Přeji pěkný den. Tomáš S.

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e-mail podpora@slevomat.cz nebo volejte 222 745 354. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e-shopy.