Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celý den v Pohádkových lázních: 1 vstup i permanentka pro dítě a 2 dospělé

4,7 / 5 Pohádkové lázně Rožnov pod Radhoštěm  (mapa) 1 143 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Zuzka

Dobry den,chtela jsem se zeptat,tedy kdyz prijdeme ja a otec s dcerkou tak,dospely zdarma a dite plati jen vstup?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, přesně tak dvě dospělé osoby mají zdarma vstup jako doprovod. :-) Pěkný den, Honza

Hana Drdová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je poplatek za třetí dospělou osobu? Děkuji za informace

Pohádkové lázně

Dobrý den,
u nás mají dospělé osoby vstup zdarma.

Hezký den

Milada

Dobrý den,
Mám problém. Dne 20.10.2018 jsem zaplatila 4× vstup do Pohádkových lázní. doteď mi na email nepřišlo žádné potvrzení. Platbu můžu doložit výpisem. Kde se stala prosím chyba?
Děkuji za kladné vyřízení dotazu a přeji pěkný den. Macháčová M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado, objednávku vidím nezaplacenou a pouze jeden vstup. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Lenka

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli bude u vás otevřeno 27.12.18 a od kolik do kolik hod. jsme z daleka a chtěli bysme si k vám udělat výlet děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, jsme rádi, že si chcete udělat výlet. :) Myslím, že nejrychleji a nejpohodlněji zjistíte otevírací dobu zavoláním do Pohádkových lázní na telefonní číslo +420 733 644 3­37. Hezké Vánoce, Ivet :)

Pohádkové lázně

Dobrý den, otevřeno máme dle klasické otevírací doby od 10 do 20 hodin.
Hezký zbytek dne

Martina

Jde jedna pernamentka využít i pro více dětí? když přijdu s dvěmi dětmi jestli jde odečíst dva vstupy?

Pohádkové lázně

Dobrý den, ano permanentka jde využívat pro více dětí.

Přejeme vám krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru