Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Objevte nové světy: 60 nebo 120 minut virtuální reality s HTC Vive

4,6 / 5 Virtuální Realita Plzeň Plzeň  (mapa) 476 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lada

Dobrý den, včera jsem si na Slevomatu zaplatila voucher na Virtuální realitu do Plzně. Voucher mi přijde do emailu. Děkuji za info.
Spozdravem L. Jandová

Slevomat.cz

Dobrý den, ano e-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Helena

Dobrý den,můžou hrát čtyři lidi najednou nebo se střídají? Chci to koupit pro své děti a chtěla bych, aby hrály spolu. Děkuji za odpověď.

Virtuální Realita Plzeň

Dobrý den, musejí se střídat. Můžete ale zakoupit dvě hodiny, udělat rezervaci u obou headsetů, a Vaše děti mohou hrát současně.

Markéta

Dobrý den,
lze online rezervovat i v lednu nebo únoru? Mám už voucher, ale nabízí se mi pouze prosinec. Nebo špatně hledám ? Děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, stačí na této stránce (https://vrarcade.cz/rezervace/) stisknout v kalendáři nahoře bílou šipku vpravo a kalendář se vám zobrazí na leden, po dalším kliknutí na únor. Hezký den :)

Petra

Dobrý den, když si vybereme např. 120 minut hry, je možné v průběhu střídat nejen hráče, ale i různé hry?

Virtuální Realita Plzeň

Dobrý den, samosebou :-) Můžou se střídat až 4 hráči, a na výběr máte z několika desítek her.

Branislav

Dobrý deň prajem, rád by som spýtal na jazykové možnosti, je možné si vybrať hru pre nemecky hovoriacu skupinu?

Virtuální Realita Plzeň

Dobrý den, hry jsou převážně v Anglickém jazyce. Ovládání je intuitivní.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru