Nabídku Zlaté pivo: český ležák se zlatými vločkami mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pivo se zlatým srdcem: český 13° ležák s vločkami z pravého zlata

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Romana

Dobrý den,
byly to nervy, ale nakonec se podařilo. Dnes balíček úspěšně došel. Děkuji a klidné svátky.

Slevomat.cz

Dobrý den, jsem rádi, že nakonec vše dobře dopadlo. Děkuji krásné svátky i Vám :)

Martina

Dobrý den, souhlasím tady se všemi komentáři. Měla jsem to jako dárek k Vánocům, pravděpodobně se jiz nestihne poslat, takže také poprosím o vrácení peněz.
 Děkuji

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Část byla odeslána včera zbytek dnes,
Do vánoc garantuji že ho dostanete.
Miloslav Prokop

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Všechny objednávky byly odeslány a garantuji dodání nejpozději ve čtvrtek.
Omlouvám se za zdržení.
Miloslav Prokop

Jana Weidingerová

Poprosím v pondělí zasilku zaslat, jinak zaslat peníze zpět na účet.

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Zboží bylo včera odesláno.
Miloslav Prokop

David

Dobrý den objednával jsem 27.10 a stále čekám status objednávky se furt vyřizuje a do Vánoc moc času už není, předpokládaný datum doručení mělo být 6.12

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, které s nákupem máte, poradím Vám aby jste se obrátil přímo na prodejce
+420 602 527 1­71. Pokud se problém nevyřeší, kontujte naši zákaznickou podporu 222 745 354. Hezký den :)

Romana

Dobrý den, souhlasím s paní Janou W. Mám stejný problém. Na email jste mi neodpověděli. Zásilka je stále ve stavu “vyřizuje se”. Asi objednávku v nejbližších dnech storuji a seženu jiný dárek. Mám obavy, že do vánoc to nedojde.

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, omlouvám se za komplikace s dodáním, zkuste kontaktovat přímo prodejce +420 602 527 1­71. Pokud by se vám to nepodařilo, obraťte se na naši zákaznickou podporu 222 745 354. Hezký den :)

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Všechny objednávky byly odeslány a garantuji dodání nejpozději ve čtvrtek.
Omlouvám se za zdržení.
Miloslav Prokop

Jana Weidingerová

Dobry den, nezlobte se na me, ale mam to jako dárek k vánocům. Prave proto jsem to objednávala vic jak pred měsícem. Stale není ani zásilka na poste. Porad jen píšete,ze to budete expedovat a stale nic.

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Všechny objednávky byly odeslány a garantuji dodání nejpozději ve čtvrtek.
Omlouvám se za zdržení.
Miloslav Prokop

Jana Weidingerová

Dobry den, pivo mi stale take nedošlo. Psala jsem jiz dotaz jednou a bylo mi odpovezeno, ze zboží budete odesílat nejpozději v utery 4.12. Nepřišlo mi ani avízo od posty, ze bych mela balík na cestě. Objednávala jsem zhruba pred měsícem.

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Omlouvám se za zpoždění.
Všechny objednávky budeme expedovat nejpozději příští týden.
Děkuji.
Miloš Prokop

Lucie Peteříková

Objednávala jsem asi před měsícem, ale zboží stále nedošlo, mohu se tedy zeptat, kde se stala chyba?

Pivovar Venuše

Dobrý den.
Omlouvám sepivo odesláno.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru