Nabídku Koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do oblak: originální koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře

4,7 / 5 Tower Park Praha (2 pobočky) Praha - Žižkov  (mapa) 2 800 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Zuzana Beranová

Dobrý den,
bude se prosím tato nabídka v únoru opakovat? Děkuji, Zuzka.

Tower Park Praha

Dobrý den, sledujte nás na stránkách Slevomatu a věříme, že brzy budou další akce, včetně této. Budeme se těšit příště. Hezký den, Aneta.

Martina Koşar

je třeba ihned po koupi rezerovovat? chci dát jako dárek a dotyčný by si vybral sám

Tower Park Praha

Dobrý den, určitě není nutné hned rezervovat, jen je potřeba hlídat konec platnosti voucheru. Hezký den, Aneta.

Martina

Dobrý den,
do kdy je možné voucher využít? Lze až třeba březen-duben?

Tower Park Praha

Dobrý deň, akciu je možné využiť do 24.3.2019. Pekný deň, Alžbeta.

Jan Šteker

Dobrý den, pokud chceme nabídku využít pro dva dospělé a dvě děti, mám koupit dva vouchery a při objednávce nahlásit, že přijdou dvě děti a ty pak doplatíme na místě?

Tower Park Praha

Dobrý deň, presne tak. Pri objednávke zadajte požiadavku pre 4 osoby a vyplňte len dva vouchery. Pekný deň, Alžbeta.

Katerina Ligugnana

Dobry den, chtela bych si zakoupit vouchery na 14.2.2019 v 17 h, je mozne si na tento termin udelat rezervaci?
Dekuji
Katerina

Tower Park Praha

Dobrý den, bohužel nejpozdější rezervace je možná na 14:00, poté už to možné nebude. Hezký den, Aneta.

Filip

Dobry den,

premyslim o nakupu. Kdyz jsem se dival do rezervaci, tak 18.1. odpoledne a vecer je to plne – to mate nejakou akci zrovna? Protoze ostatni dny, pristi patek, dalsi patek po tomto datu – jsou temer vsechny k dispozici.

Dekuji za odpoved.

Tower Park Praha

Dobrý deň, čas od času sa stane, že na bare alebo v reštaurácií máme súkromnú akciu, rovnako tomu je aj 18.1.2019. Preto prosím vyberajte len z ponuky voľných dátumov. Pekný deň, Alžbeta.

radka stibůrková

prosim vas,chtela bych tuto akci dvakrat,ale pro dva lidicky,tedy dva poukazy?venovat to kazdemu zvlast.jakym zpusobem to objednat,?dekuji

Tower Park Praha

Dobrý deň, jeden voucher je len pre jednu osobu, teda v prípade, že chcete obdarovať dve osoby je potrebné si objednať dva kusy dárkového poukazu. Pekný deň,Alžbeta.

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to se vstupem na věž u dětí (jedná se mi o dvě děti věk 4 a 5 let). Je nutné také zakoupit voucher pro ně? (drink zřejmě nevyužijí :) děkuji Pavlína

Tower Park Praha

Dobrý deň, vstup pre deti sa platí od 3 let a je to 160Kč. na dieťa. Pekný deň, Alžbeta.

Vlasta

Dobrý den, jakou mají nosnost ty závěsné židlo – koule?

Tower Park Praha

Dobrý deň, nosnosť jedného závesného kresla je približne 130kg. Pekný deň, Alžbeta.

Dagmar

Dobrý den, v podmínkách je, že nelze využít v sobotu, ale kalendář je nepřístupný i v neděli. Co s tím? Děkuji.

Tower Park Praha

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pripomienku a rezervačný systém by mal od tejto chvíle fungovať aj v neděli. Pekný deň, Alžbeta.

Havláková Ludmila

Dobrý den,
dnes jsem chtěla uhradit vstup do observatoře a koktejl na Žižovské věži v částce 487,– Kč pod variabilním symbolem 1675437327, kterou mám uhradit dle vašich požadavků do 9.12.2O18. Dnešní den mi ovšem do dne úhrady zadat nejde, jde zadat pouze nejbližší pracovní den tj. 10.12.2018. Žádám Vás proto o prodloužení úhrady na tento den.
Děkuji za zaslání nového voucheru s novým datem splatnosti. Havláková L.

Tower Park Praha

Dobrý deň, poprosila by som Vás aby ste sa s dotazom obrátila priamo na Slevomat, keďže platbu a zasielanie voucherov riešia oni. Pekný deň, Alžbeta.

Havláková Ludmila

Víte, pokud bych měla č. účtu Slevomatu, provedla bych platbu převodem, ale v platbomatu. Děkuji Havláková

Tower Park Praha

Dobrý večer, prosím v tomto případě zkontaktuje přímo Slevomat. Hezký večer, Aneta.

Havláková Ludmila

Dobrý den, nemám internetové bankovnictví, jak při zakoupení koktejlu a vstupu na Žižkovskou věž pro 2 osoby v tomto případě postupovat. Děkuji za odpověď. Havláková

Tower Park Praha

Dobrý den, můžete zakoupit voucher a následně najít nejbližší banku, kde má Slevomat účet a tam vložit hotovost na číslo účtu Slevomatu. Hezký den, Aneta.

David Pulman

Se

David Pulman

E

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru