Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obraz na plátně s vlastní fotografií, výběr z více velikostí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Kateřina Pluhařová

Dobrý den, objednala jsem si u vás obraz na plátno 80×60 a pak jsem si uvědomila , že šířka je značena jako první a já mám fotografii na výšku. Je možné to ještě nějak řešit ? Děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, rozmer platí ako na výšku, tak na šírku, záleží od fotografie. Ak teda pošlete foto na výšku bude tak aj vytlačené.

Jaroslav Thraumb

Dobrý den, je možné modifikovat i rozměry? Chtěl bych obraz 100 × 50, je to možné, třeba při koupi rozměru 100 × 70 a reálně tisk udělat na 100 × 50? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, bohužel nabídka už skončila. Obraz v rozměru 100×50cm v dalších nabídkách taky nemáme, ale máme dvě nabídky s rozměry 100×40 (https://www.slevomat.cz/akce/1385178-fotoobraz-na-malirskem-platne#4061126) a 100×60 (https://www.slevomat.cz/akce/1381522-obraz-z-vlastni-fotografie-ve-vysokem-rozliseni#4042752). Snad si i tak vyberete. Hezký den :)

Alena Frantisová

Dobry den, lze vyrobit i čtvercový fotoobraz 30×30 cm? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, bohužel tato nabídka již skončila, ale v nabídce čtvercový fotoobraz nebyl. Hezký den :)

Veronika Šoulová

Dobrý den, chci objednat jako dárek fotoobraz. Všude píšete že máme objednat a do nějaké kolonky napsat číslo vocheru. Ale jak ho mám zjistitkdyz žádný vocher nemám?

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, číslo voucheru Vám přijde po zaplacení voucheru, do e-mailu. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Luci

Dobry den, uvádíte garanci dodaní do Vánoc při objednávce do 14.12. , na vašich stránkách uvádíte garanci jen do 7.12. Kde je tedy chyba? Zakoupila jsem voucher s tím, že ještě stihne obraz prijít do Vánoc.

Simona Vršková

Dobry den, zde uvádite, že garance dodani do Vanoc je pri objednáni do 14.12…na stránkách je to však do 7.12.. Jak to tedy je? Děkuji :-)

Lucie

Dobry vecer, upravuji se jeste fotografie pred tiskem??Fotku mame naskenovanou a je trosku tmavsi…dekuji Lucie

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, áno je to možné, stačí ak požiadavku uvediete pri objednávke do poznámky.

Michal Hybler

Dobrý den, potřebuji vědět jestli uplatnění voucheru 9609–0220–70G-331 proběhlo v pořádku. Uplatňoval jsem 5.12. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, u nás vidím voucher jako využitý, takže by uplatnění mělo být v pořádku. Hezký den :)

Veronika

Dobrý den, v nabídce pro zakoupení je velikost obrazu 40×30, je možnost udělat obraz na šířku 30×40? nebo na tento rozměr se sleva nevztahuje. Předem děkuji za odpověď.

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, samozrejme obrazy je možné vyhotoviť ako na výšku tak aj na šírku.

Renata Kabourková

dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je problém, když fotka má min než 1MB, včera jsem odeslala objednávku na dva obrazy a požadovanou velikost nemají tak jestli bude obraz pěkný nebo vybrat jiné fotky?

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, Vaše fotografie sú v poriadku.

Martina

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat kolik cm je hloubka plátna? Děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, hĺbka plátna je 18mm.

Kristina

Dobrý den, objednané obrázky byly zhotoveny velice rychle, předány dopravci InTime, ale ten už je devět dní drží na depu a nedoručuje je. Nelze je nějak popohnat, prosím? Každý den jim volám, vždy mi řeknou, že doručí následující den, ale nestane se tak. Děkuji za odpověď.

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, spoločnosť sme s týmto problémom kontaktovali a čakáme na ich vyjadrenie.

Monika Moravová Kotrbová

Dobrý večer, při koupi voucheru, je reálné zaslání do vánoc – je to dárek. Děkuji za info.

Onlineobraz.cz

Garance dodání do Vánoc je na kompletní objednávky do 14.12.2018 (po zaslání všech dat).

Jitka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kde firma sídlí. Na webových stránkách v kontaktech není nic uvedeno. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, ke kontaktu firmy slouží pouze e-mailová adresa uvedena v nabídce nebo kontaktní formulář na webu firmy. Hezký den :)

Lucie

Dobrý den,
zakoupila jsem vouchery, ale při objednávce jsem postupovala odkaz „obrazy“ nikoli „kupon“. Jakým způsobem Vám můžu doplnit čísla voucherů?
 Děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý deň, stačí ak kupóny pošlete dodatočne do mailu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru