Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená u Balatonu pro páry nebo rodiny: 3* wellness pobyt s polopenzí

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Margaréta**** Balaton - Maďarsko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jarka

Chcete mi říct, že když má mé dítě 2,5 roku, spí v dětské postýlce, tak budu doplácet 900 korun??? Za noc???

Hotel Margaréta***

Dear Customer!

Unfortunatelly for a child 2,5 years old, you have to pay the 900 korun.

Best regards,
Dominika Dobos

Filip Novotný

Dobrý den, cena za dítě je opravdu 35 euro? Protože při ceně 3499 za dvě osoby vychází dítě dráž. Tedy 3499/2/2 = 874,75 za osobu/noc a 35 euro za dítě se mi zdá relativně hodně. Můžete mi to prosím ověřit?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ano cena za dítě je 35 Euro. Na dítě se totiž nevztahuje sleva jako na dospělé osoby. Proto může dítě vycházet cenově méně výhodně. Hezký den :)

Monika Kurucová

Dobry den,
Jaak muzete nabizet moznost brusleni na Balatonu,kdyz neni ani zamrzlej-jen pro info-bruslit se dalo predminulou sezonu,kdy Balaton po 20ti letech zamrzl!

Slevomat.cz

Dobrý den, je to len možnosť, ktorú sa dá využiť v zimnom období. Samozrejme do veľkej mieri to záleží od počasia. Balaton zamŕza každoročne a pri brehoch sa dá pravidelne korčuľovať. Pred 2 rokmi bola extrémna zima a vďaka tomu zamrzol celý Balaton a dalo sa prekorčuľovať z jednej strany na druhú. Dúfajme, že sa to stane aj tento rok :) Pekný deň

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru