Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíčky do Barber shopu pro začátečníky i náročné pěstitele vousů

4,0 / 5 BARBER shop N°1 Kolín  (mapa) 141 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Josefína Čermáková

Dobrý den, včera jsem zakoupila 2 vouchery Basic za 189,– dvakrát, zatím mi nepřišel voucher zpět na můj email, doufám že jsem zakoupila na pobočku v Praze? Děkuji Josefína Čermáková email joee96@seznam.cz

BARBER shop N°1

Dobrý den, ale naše jediná pobočka je v Kolíně. Kontaktujte prosim Slevomat podporu a vše s Vámi vyřeší.
S pozdravem Veronika Barber shop

Pavel Svoboda

Dobrý den,
koupil jsem přes Slevomat 2× Balíček N°1 Royal v celkové hodnotě 798Kč (1× za 399Kč).
Bohužel, do dneška my nepřišli vouchery. Je to vánoční dárek.
Placeno z karty 11.12.2018
díky za info :)

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Jan rac

Můžu se zeptat pošlete mi fotky ucesu kluků na imail janracc@seznam.cz

BARBER shop N°1

Dobrý večer, fotky jsou na nasich stránkách a facebooku:)

Janča Koštálová

Dobrý den, chtěla jsem se optat, dnes jsem u Vás koupila voucher na 3 vstupy do Vašeho Barber shopu, bohužel jsem si nevšimla, že máte sídlo v Kolíně. Mohu nějak voucher stornovat? Děkuji za odpověď Košťálová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jančo, nic se neděje, stornováno! Peníze dostanete brzy zpět na účet :)

Lucka

Dobrý den, je tato péče vhodná i pro muže se strništěm?

BARBER shop N°1

Dobrý den, tato péče je vhodna i pro muže se strništěm.
Hezký zbytek dne

Barbora

Dobrý den, nikdy se paní Veronice nemůžu dovolat. Buď to nezvedá a minule mi to vytípla. Přitom tam přítel chodil pravidelně a byl vždy spokojen. Teď jsem ho chtěla zas objednat, ale jak jsem psala- není možné se dovolat

BARBER shop N°1

Dobrý den, voláte na číslo 702932099 ? .. Mám jej do provozovny nové. Pokud bych nezvedala, věnuji se jinému hostu a zavolám zpátky. Můžete ovšem poslat i email. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru