Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pražené, solené oříšky a semínka na večerní mlsání nebo pro návštěvu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva Slezáková

Mám v košíku plátkový ananas a sušené meruňky.Mohli byste mi k tomu přibalit brusinky v hořké čokoládě,které mi minule velice chutnaly?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, jsme rádi, že Vám ovoce chutnalo. Tuto nabídku však obchodník nyní vytvořil pouze na ořechy a semena. Pokud Vám chutnalo něco z minulé nabídky, zkuste kontaktovat přímo obchodníka a domluvit se přímo s ním, nebo si brusinky můžete objednat přímo na jejich eshopu avšak za plnou cenu. Hezký den :)

Oříškov.eu

Hezký večer, v naší nabídce není ani plátkový ananas a bsurisnky v hořké čokoládě nemáme ani na eshopu. Nejspíš se bude jednat o záměnu dodavatele. S pozdravem, Petra Oříškov

Michal

Dobrý den,
mohu objednat do jedné objednávky něco ze slevomatu a něco z vašich stránek co na slevomatu není?
 Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den, ano je to možné. Prosím uveďte do poznámky objednávky Eshopu číslo objednávky Slevomatu. Zdraví, Petra

Marcela Kouřilová

Dobrý den chtěla by jsem objednat 2× 500gr kešu pražené nesolené ale nikde je v nabídce nemohu najít už jsem je u Vás v poslední době objednávala ale teď v nabídce nejsou prosím dejte mi vědět kdy si mohu objednávku zadat. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, pražené nesolené kešu momentálně nejsou dostupné. Nastavte si odběr nových nabídek daného partnera, když u nabídky kliknete na název partnera a poté kliknete na Upozornit na nabídky tohoto podniku, máte hotovo a případná další nabídka Vám neunikne! :) hezký den

Šárka

Škoda,že nemáte kešu ci makadamy nesolené 😢

Oříškov.eu

Hezký den, v nabídce máme kešu i makadamy nepražené, nesolené. Zdraví Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru