Často se ptáte:Jak uplatnitStorno podmínky

Sedlářová Alena

Objednala jsem si u vás divadlo Pod Palmovkou s restaurací v ceně 1 499Kč. Zaplatím přes banku MONETA. Prosím, kdy mi zašlete voucher po zaplacení? Děkuji s pozdravem Sedlářová

Lenka Tampírová

Dobrý den. Voucher chci pro maminku a její kamarádku k Vánocům, já tedy pak na nich kdy na večeři a do divadla vyrazí? Na Voucheru budou kontakty, aby jsme věděli? Děkuji

Burešová Veronika

Dobrý den, chtěla bych objednat tuto večeři se vstupenky do divadla jako dárek a chci se zeptat, zda je možné, když zaplatím přes internet, aby mi to bylo doručeno? Jelikož nejsem z Prahy. Předem děkuju za odpověď, Burešová Veronika

Ristorante Torino

Dobrý den, doporučuji vám dotaz směřovat na Slevomat jako prodejce voucherů. S pozdravem Soňa Kratochvílová, restaurace Torino

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, po připsání platby na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher. Také ho najdete ve svém účtu na Slevomatu v sekci Mé nákupy. Pokud chcete zaslat voucher dárkově, stačí vložit položku tlačítkem Koupit do košíku a v následných krocích vedoucích k platbě zvolit, že chcete zaslat voucher dárkově na Vaši adresu, kterou vyplníte. Pěkný den

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e-mail podpora@slevomat.cz nebo volejte 222 745 354. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e-shopy.