Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro nebo léto v korunách stromů pro 4 osoby kousek od Českého ráje

4,3 / 5 Treehouse Český ráj (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Týna

Dobrý den, je vhodné tam spát v jarních termínech? Dá se v domečku nějak topit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Týno, v domečku se topit nedá, proto pro Vás bude nejlepší vybrat si termín co nejblíže k létu. Hezký den, Simča :)

Martin

Dobrý den,chci se zeptat jestli je možný pobyt na více dní, třeba 5,6,7 dní,v termínu 22.7 –28.7 .

Treehouse

Dobrý den, napište mi prosím na mail bures.filip@gmail.com pošlu Vám obsaznost a volné termíny.

Olga Henychová

Dobrý den, mám dotaz ohledně ukončení pobytu… V kolik se opouští domek, případně také i dotaz nacenu 2noci

Treehouse

Dobrý den, domek se opouští v 10:00. Dvě noci = dva vouchery nebo nám zavolejte na 778 544 104 a domluvíme se.

Alena Kuberova

Dobrý den, byla by možnost zakoupení voucheru jen pro dva? Děkuji

Treehouse

Dobrý den,
samozřejmě dva být můžete. Cena se ale nemění:-) Cena treehousu je za celek ne za osoby.

Kristýna Holubová

Dobrý den chtěla by jsem se zeptat zda je možné rezervovat si dům na více dní. Děkuji za odpověď s pozdravem Holubová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, po domluvě s prodejcem si můžete zakoupit více voucheru a zůstat více dní. Záleží ovšem na volném termínu. Hezký den :)

Svatka

Dobrý den , zajímalo by mne zda by byla možnost ubytování 5 osob (2 dospělí a 3 děti ( 15,10,4) – nejmladší bez nároku na lůžko spala by s snámi. Pokud ano jaká by byla cena za 3 dítě. Děkuji za info

Treehouse

Dobrý den, normálně to nedovolujeme, ale asi by jsme to dovolili. Cena osoby nad rámec by byla 350Kč. Případně mi zavolejte na tel. 778 544 104.

Monika Čechová

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli je možnost při zakoupení voucheru dokoupit jeste jednu noc navíc a za kolik ?

Děkuji za odpověď
Čechová

Treehouse

Dobrý den, samozřejmě ano. Případně nám můžete zavolat na tel. číslo 778 544 104 a domluvíme se.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru