Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zahřejte se voňavým čajem: vánoční balíčky sypaných čajů a svařáků

4,6 / 5 Lipoo 853 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Růžičková

Dobrý večer, mohli byste mi ještě sdělit adresy zásilkoven v Rousinově a Vyškově? Děkuji

Lipoo

Dobrý den, poboček je hodně, vyberte si, kde to máte nejblíže. Seznam najdete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Hana Růžičková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je i zásilkovna v Rousínově u Vyškova nebo ve Vyškově. PSČ Rou 68301 Vy 68302. Děkuji za odpověď.

Lipoo

Ano jsou v obou městech zásilkovny. Pěkný den.

Lenka Stehlíková

Dobrý den, chtěla bych se zaptat kdy mi čaje přijdou. Už týden mi posouváte termín doručení a stále nic. Jedná se o obj.7062347826­. děkuji

Lipoo

Dobrý den, Váš balíček byl již odeslán a nyní je na cestě k Vám. Zásilkovna Vás bude kontaktovat, na Slevomatu máte předpokládaný termín doručení 5.12. 2018.

Lenka Stehlíková

Dobrý den, na kolik hrníčků vyjde jeden sáček čaje? Nebo je to na jedno použití?

Lipoo

Dobrý den, z jednoho balíčku uděláte 3 až 10 šálků čaje, záleží kolik medvídků použijete. Pěkný večer.

Kateřina Šteifová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mohu sloučit tuto akci s nabízeným medvidkovym čajem?

Lipoo

Dobrý den, ano, můžete si objednat z obou našich akcí, balíčky Vám zašleme společně. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru