Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvoření pro nejmenší: Kouzelné vodní omalovánky s různými motivy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Lucie

Dobrý den, kolik stranek má knížka k vybarvovani obrázků? Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den. Omalovánky mají jen 4 strany na vybarvení. Na každé stránce jsou 4–5 obrázků na vymalování. Děkujeme

Eva

Dobrý den, zajímá mě jak je to s těmi počty motivů. Uvadite, že kniha má 8 motivů, ale ta co mi dorazila, má jen 4 strany na kreslení a na straně 10 vrstva na kreslení chybí :-(
Děkuji
 Eva

Kupazbozi

Dobrý den, děkujeme za upozornění na chybu, motivů je celkem pouze 5, tedy po domluvě se Slevomatem bude určitě opraveno (bylo myšleno jako celkový počet motivů, ze kterých je možno vybírat). Pokud Vám ale samozřejmě v omalovánkách chybí stránka, kontaktujte nás prosím na náš email a vyřešili bychom jako reklamaci k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

Alena Valentová

Dobrý den, je možné osobní převzetí v Praze?

Kupazbozi

Dobrý den, to bohužel není možné, jsme z Ústí nad Labem.

Eva

Dobry den, vybrala jsem si dalsi omalovanku na Vasich strankach, ktere zde nenabizite. Je mozne poslat dohromady s temi, ktere objednam zde? A je pripadne mozne nejak objednat jeste Afriku, kterou nemate ani na strankach ani zde uz neni k dispozici?

Kupazbozi

Dobrý den, pokud motiv není v akci na Slevomatu, prosím napište na náš email, zda bychom ho měli pro Vás skladem a přidal by se pak ke slevomatové objednávce. Děkujeme.

Kristýna Skalická

Dobrý den prosím jak objednat dva druhy omalovánek za jedno poštovné.

Kupazbozi

Dobrý den, postupně je přidáte do košíku a provedete standardní objednávku na Slevomatu. Pokud byste si nevěděla rady, prosím zavolejte přímo na zákaznický servis Slevomatu, rádi Vám poradí. Děkujeme. Hezký den.

Pavla A.

Dobrý den,
nebudou prosím časem k dostání i další druhy omalovánek? Např. to z prezentačního videa se zvířátky?
Předem velice děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na náš email. Děkujeme. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru