Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Delikatesy přímo z Francie: Velký výběr lahodných sušených klobás

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Miloslav

Dobrý den, nevidím nikde datum ukončení nabídky. Platí tedy bez omezení?

PRAVÁ KLOBÁSA

31. 1. 2019. Pěkný den

Monika Žáčková

Dobry den,je možné po objednání zaplatit u vás? Jsem z Prahy ale nemám bank.účet. Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Dobrý den, je možné objednat přes telefon, či e-shop a zaplatit na místě. Pokud objednáte tady, musíte zaplatit tady ;-). Martin

Jakub

Dobrý den, když koupím voucher a zastavím se u vás osobně, je možné odejít s klobásou, klidně jinou než kterou si objednám?

PRAVÁ KLOBÁSA

Pěkné ráno, správně by se to nemělo, ale výjimečně mi to asi nebude vadit :-)

Ilona Křížová

Dobry den. Bude možné klobasy vyzvednout take někdy příští týden? Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Dobrý den, Ilono, Osobní odběr není možný jen od 22. 12. 2018 do 26. 12. 2018. Děkujeme za pochopení a v první polovině týdne na viděnou. Martin

Barb

Dobrý den, kolik váží klobásy? Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Dobrý den i Vám, záleží na stáří Klobásky. Klobásky časem ztrácejí na váze. Váha se může pohybovat cca mezi 140 a 180gr. Martin

Jiřina

Dobrý den, nemůžu najít informaci odkdy je vyzvednutí v Palladiu možné? Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Krasný den, 21. 11. 2018 — 14. 12. 2018 mezi 10 a 20h :) Martin

Andrea Neumannová

Dobry den, Kdyz chci objednat vice druhu klobas na jedno postovne, to musim udelat nekolik ruznych objednavek? Nejde mi to pres mobil kumulovat. To si pak sami sjednoti pred odeslanim? Dekuji za vyjadreni

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásné ráno, klikněte na https://www.slevomat.cz/akce/1386510-delikatni-susene-klobasy-primo-z-francie a můžete libovolně vybírat pod jedním košíkem. S pozdravem Martin

Helča

Objednejte si, jaké chcete, přijde vám sms, že zboží je připraveno k vyzvednutí, a nakonec dostanete jiné druhy, protože ty vaše objednané nemají…

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásné ráno, objednejte si, jaké chcete, přijde Vám SMS, že zboží je připraveno k vyzvednutí a dostanete to, co chcete, protože mají vše ;-) PĚknou neděli přeji ;-)

Helča

Bohužel… přijde sms, ale jeden objednaný druh nebyl. Dnes jsem učinila objednávku na druhý pokus…

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásný den, tak mi pak dejte vědět :)

Jiří Suchánek

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je možné klobásky skladovat v mrazáku, nemám žádné prostory, které by byli jen do 15 stupňů. Nestane se klobáskám v mrazáku či lednici nic?

 Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásné ráno, lednice OK (v utěrce a nebo zavěsit na dvířka, mřížky atd). Mrazak nedoporučuji. Mar­tin

Jarda

Zdravím, myslel jsem že když se klobása jmenuje jeleni nebo Oslí,tak že by měl být poměr masa s konkrétního druhu většinový. Domnívám se,že pokud je klobása Jelení nebo Pštrosí,nebo z jakého koli druhu zvířete nemůže být nazývána jelení ,když je v ní pouze malí poměr nazvaného masa zbytek vepřové. pak je to tedy vepřová klobása ochucená Oslím nebo jelením masem. Ve Francii je mnoho výrobců těchto klobás ale jsou i výrobci,který mají konkrétní poměr druhu více jak 50%, pak je možné jí nazývat konkrétním názvem.

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásný den Jardo, myslíte to správně. Zrovna to řešíme, s pozdravem Martin

Marcela

dobrý den, jaký podíl jakého masa je např. v oslí klobáse? Děkuji

PRAVÁ KLOBÁSA

Krásné ráno, Marcelo, každý druh má jiný podíl masa, jak na straně vepřové, tak u jiných druhů mas. Např 140g vepřového masa a 30g klokaního masa použito pro 100g hotového výrobku. Co se tyče oslíka, tak jste se zrovna trefila, že jeho podíl je nejnižší a to 160g vepřového masa a 10g oslího masa použito pro 100g hotového výrobku. Přeji příjemnou středu, Martin

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru