Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Naučte se masírovat – 3hodinové kurzy masáží napříč celou republikou

4,3 / 5 Jan Šel masáže a kurzy (6 poboček) Ostrava - Slezská Ostrava  (mapa) 190 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jakub Kolařík

Hezký den,
Chci se zeptat, jak je myšleno, že lze využít voucher do 30. 6. 2019. Znamená to, že do té doby je nutné si zarezervovat termín kurzu (třeba na prosinec 2019), nebo že je nutné absolvovat kurz do tohoto termínu? Předem díky!

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Jakube, znamená to, že do té doby, co máte platnost voucherů, je zapotřebí si kurz zarezervovat. Termín kurzu může být pak samozřejmě i v pozdějším datů, to záleží jaký termín si zrovna vyberete. Kdyby jste měl další dotazy klidně mi napiště na email info@jansel.cz :)

Pavol Zahorec

Hezký den,prosím je možnost platby fakturou nebo kartou Benefit Plus ?

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Pavle, ano je to možné :)

Iva Zářecká

Dobrý den.
Kurz jsem již zakoupila,ale nevím si rady s tím,jak si na vašich stránkách zarezervovat termín.Jde ho vybrat jen přes nákup vybraného kurzu,který musím vložit do košíku a pak to po mě chce platbu 740Kč.Jak to mám prosím udělat?Díky za odpověď,Zářecká.

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Ivo, vyberte si prosím kurz a město a pak vlože do košíku. Číslo voucheru napište do „poznámky“ a zvolte platbu bankovním převodem a již nehraďte, protože máte již zaplaceno. Děkuji vám.

Věrka

Dobrý den, mohu se zeptat? Při zakoupení voucheru na partnerskou masáž, platí voucher pro pár? Nebo musím koupit dva?
Děkuji a zdravím

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Věrko, na živý kurz partnerské masáže je zapotřebí zakoupit celkem dva vouchery. Kurzovné se platí vždy za každého účastníka kurzu. Pokud by jste chtěl online kurz partnerské masáže, tak pak stačí zakoupit voucher jednou. Děkuji vám Honza.

Jana

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je tento 3 hodinový kurz možno absolvovat i on-line(nežiji v ČR).Děkuji

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Jano. Ano všechny mé kurzy jsou dostupné také v online formě. Mrkněte se prosím na můj web jansel.cz a v sekci „ONLINE KURZY“ si stačí vybrat o jaký kurz máte zájem. Případně mi napište na info@jansel.cz a moc rád vám poradím, jaký kurz je pro vás nejvhodnější. Krásný den přeji Honza Šel.

Petra

Dobrý den,uvedená cena je platná pro pár nebo 1 osobu ?

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Petro, uvedená cena je za osobu. Hezký den.

Anna Losová

Dobrý den, na výše zmíněných stránkách jsou pro Prahu uvedeny pouze dva termíny na celý listopad a prosinec. Poukaz je platný do 30. 6., ale ačkoli máte u jiných měst uvedeny lednové až březnové termíny, u Prahy žádný další není. Můžete mi prosím napsat, z kolika termínů od ledna do června bude v Praze na výběr? Chtěla bych koupit kurz jako dárek k Vánocům, jenže teď neexistuje žádný pražský povánoční termín. Děkuji, Losová

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Anno, právě vypisujeme termíny na web www.jansel.cz v sekci „živé kurzy“ najdete nové termín kurzu pro celý rok 2019. Podívejte se na náš web za pár dní a nové termíny tam již najdete, děkuji za ztrpení a přeji hezký den. Jan Šel

Marie Němečková

Dobrý den. Chci se zeptat kdy kurzy probíhají. Třeba ve večerních hodinách nebo v sobotu?

Jan Šel masáže a kurzy

Dobrý den Marie, podívejte se prosím na náš web www.jansel.cz v sekci „živé kurzy“ najdete tam informace jaké kurzy probíhají a také termíny. Stačí si vybrat o jaký kurz máte zájem a přihlásit se :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru