Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výbava na párty: lahev helia s 30 nebo 50 balónky k nafouknutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Lucie

Dobrý den,
já jsem byla s bombou nespokojená. Balonky jsme nafukovali na dvě akce s časovým rozmezím cca 4 měsíců. Celkově se nafouklo 15 balonků místo 30. Poté uskladněná dle návodu, plnění bylo též dle doporučeného návodu.
Bomba byla při převzetí lehoučká jako pírko. Pak jsem v ruce držela bombu na 70 balonků a nedala se pomalu uzvednout. Takže bylo asi něco špatně.
Pro příště, jak mohu takovou věc reklamovat?
 Děkuji

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Velice nás mrzí, že jste nebyli s daným zbožím spokojeni, avšak helium je plyn, který samotný o sobě téměř nic neváží. Pokud se jedná o hmotnost – vše záleží jak těžká je bomba v které je helium uskladněno. Vždy doporučujeme balónky nepřefoukávat a dávat pozor aby nedocházelo k úniku plynu při foukání balónků. Hezký den

Lucie

Dobrý den, bylo by reálné aby mi helium došlo do 29.12.? :(

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, včera se odesílalo veškeré objednané zboží. Další zboží se bude odesílat hned po novém roce. Hezký den

Ondra Vacek

Dobrý den, když dnes objednám, stihnete doručit do pondělka (včetně)? Děkuji :)

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, pokud jste objedali, zboží se odesílalo včera tj 27.12 :) Hezký den

Iveta Pavlenková

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat.Musí se po otevření láhve vyfoukat helium napoprvé,nebo třeba na dvakrát? Příklad-v sobotu nafouknu 10 balonku,a za týden ten zbytek. Děkuji za odpověď

Svet-trampolin.cz

Dobrý den Iveto, dané helium lze použít vícekrát. Jen prosím láhev po použití pořádně uzavřete. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru