Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Receptář včetně dárků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ing. Viera Hloušková

Dobrý den, chci dát předplatné na Slevomatu jako Vánoční dárek rodičům. Rodiče bydlí na Slovensku, jak to bude s doručovanim?

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, předplatné koupené přes Slevomat bohužel není možné doručovat na Slovensko. Pokud si ale zakoupíte předplatné na tomto odkaze: https://www.ipredplatne.sk/katalog-produktov/noviny-a-casopisy/receptar , tak tam to možné je :) Hezký den

Jana

Dobrý den, lze na časopis Receptář využít body z Benefitů?

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, slevy bohužel nelze sčítat.
Pěkný den

Lenka Vyoralová

Dobrý den, 3.prosince jsem zaplatila předplatné k časopisu Receptář a do dnešního dne mi nepřišel do meilu Voucher. Píšete,že to bude trvat 2–4 dny a stále nic. Děkuji, Vyoralová Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Martina Kahánková

reaguji na vaši odpověď. pokud zadám do kontaktní adresy adresu obdarovaného,kam pak zadám tu moji,kam má přijít dárek,dárkový voucher a popř. na konci roku oznámení o konci předplatného?
Loni se při objednávce vyplňovaly obě adresy

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, v letošním roce se vyplňuje pouze adresa obdarovaného na kterou přijde časopis i dárek. Přijde první lednové číslo. Voucher je ke stažení na stránkách mojepredplatne.cz:
https://g.denik.cz/images/inzercepredplatne/certifikaty/vanoce_2018/vanoce_receptar.pdf
Pěkný den

Mišulka Šrámková

Dobrý den, zaplatila jsem voucher a vyplnila formulář s adresou babičky kam chci aby chodil časopis. Nikde to ovšem po mně nechtělo mou adresu kam by měla přijít kniha i voucher pokud jsem to dobře pochopila. Co bude nyní následovat když jsem vše zaplatila? Děkuji Šrámková

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, při této slevové akci přijde dárek i časopis obdarovanému a to od lednového čísla. Vánoční voucher je ke stažení na stránkách mojepredplatne.cz:
https://g.denik.cz/images/inzercepredplatne/certifikaty/vanoce_2018/vanoce_receptar.pdf
Pěkný den

Veronika

Dobrý den, pokud chci předplatné darovat jako Vánoční dárek..do systému mám zadat adresu obdarovaného? Jak to bude s dárky navíc? Ráda bych je dostala dřív na svou adresu, aby měl obdarovaný něco fyzického pod stromečkem. Je to možné? Děkuji za vysvětlení 😉

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, časopis i dárek bude doručený na adresu obdarovaného. Odesílání na dvě adresy bohužel na této akci není možné.
Děkujeme za pochopení

Martina

Dobrý den,
kde mám zadat adresu obdarovaného? když přejdu na formulář z vašich stránek,chce to po mě pouze číslo voucheru,počátek předplatného a kontaktní údaje. nikde není možnost zaškrtnout, že chci darovat předplatné na jinou adresu.
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, zda po vás formulář chce v kontaktních údajích i adresu, bude třeba zde vyplnit adresu obdarovaného. Hezký den :)

Jan

Dobrý den, knihu dostanu já nebo obdarovaný?

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, knihu dostanete vy.
S přáním pěkného dne
Karolína Loskotová

Matulová

Chtěla bych roční předplatné věnovat rodičům jako vánoční dárek ,zasíláte za tímto učelem i dárkové poukázky? děkuji Matulová

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, ano, součástí předplatného je i dárkový certifikát ve formátu A5 vytištěný na tvrdém křídovém papíře.
Pěkný den
Loskotová

Mervová Dana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jak to udělat, mám předplatné do konce tohoto roku. Od nového roku bych chtěla objednat ze Slevomatu zase na další rok k Vánocům pro rodiče i s nabízeným dárkem. Musím něco rušit, zaplaceno dál na prodloužení nemám, nebo můžu rovnou koupit tuto nabídku? Děkuji. Mervová

VLTAVA LABE MEDIA

Dobrý den, tato nová nabídka platí až od ledna. Můžete tedy předplatné zakoupit.
Pěkný den
Loskotová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru