Nabídku Ohana: vstupenka na první hororový cirkus v ČR mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ohana horor cirkus: Hororová Letná pod cirkusovým šapitó

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jan Vacik Vacik

Dobrý večer jsem z Plzně a mohli by jste mi napsat přesnou adresu kterou bych žádal do navigace děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, pro místo, kde se v Praze nachází není oficiální adresa. Pokud ale do navigace zadáte adresu Milady Horákové 851/84, 170 00 Praha 7-Bubeneč, trasa Vás navede na parkoviště, které se nachází kousek od stanu cirkusu. Hezký den :)

Veronika Grábnerová

Dobrý den, jak je to s unikovkou??? jsem v pátek u vas vyhrala :D

Cirkus OHANA

Dobrý den, kontaktujte nás na fb OHANA HOROR CIRKUS

Lenka

Dobrý den,od kolika let je toto představení vhodné? Chtěla bych to koupit jako dárek holkám co mají rády horor 😀 Můžou přijít i děti 10 a 12 let? Děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, nabídku doporučujeme pro děti od 12 let. Mladší děti mohou na představení dle uvážení rodičů. Hezký den, Simča :)

Lucie

Dobrý večer, pro osoby s průkazem ZTP/P, popřípadě pro jejich průvodce, je cena stejná, nebo se na vstupenku vztahuje nějaká další sleva?
Děkuji za odpověď :)

Cirkus OHANA

Dobrý den,

ZTP/P zdarma, platí doprovod.

Lukáš Toušek

Dobrý den, chtěl jsem že zeptat jestli když je cirkus aktuálně na Kladně jestli mohu koupit vstupenku tady nebo máte více cirkusů? Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, naše nabídka se vztahuje pouze na variantu představení v Praze. :( Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru