Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pobyt ve 4* hotelu Panorama blízko metra se snídaní a neomezeným wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Panorama Hotel Praha Praha (mapa) 562 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiří

Dobrý den, chtěl bych si koupit netermínovanou variantu na 1 noc a potřeboval bych od vás informaci, zda si mohu koupit voucher check in 18.4. a check out 19.4. za 1799,– a zda máte 1/2 pokoj volný? Předem děkuji za vaši zprávu.

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Dekujeme za váš email a za Váš zájem o Panorama Hotel Prague.

V uvedeném termínu máme dostatek volných pokojů.

Pro rezervaci potřebujeme celou kopie voucheru ve formátu PDF, nebo můžete nám přeposlat prosím email-potvrzeni který jste obdrželi přes slevomat. Bohužel číslo voucheru pro rezervaci nestačí. Předem děkujeme.

Přejí hezký zbytek dne,
S pozdravem,
Rezervace

Ema

Dobrý den, měli byste prosím volno v termínu 5.-6.4.2019 příp. 5.-7.4.2019? Děkuji za odpověď.

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,
Děkuji za váš email.

V uvedeném termínu bohužel nemáme dostatek volných pokojů, ale můžu Vám nabídnout termín:

Duben
1–4.4.,6–30.4.2019

Pokud budete mít zájem o provedení rezervace v rámci využití kupónu,
zašlete nám prosím kopii tohoto kupónu emailem.

Přeji hezký den.
S pozdravem,
Rezervace

Petra Jančíková

Děkuji za odpověď, ale spíš jsem se ptala, zda je možné se ubytovat ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, když jsme 3.a jak to udělat s vouchery. Zda ta 3.si prostě zvlášť koupi noc v hotelu. A 2si koupi voucher.diky Jancikova

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Děkuji za Váš email.

Na pokoj můžeme přidat přistýlku za přeplatek 30EUR/noc. Částku můžete uhradit při přijedu na recepci.

S pozdravem,
Rezervace

Petra Jančíková

Dobrý den, chtěla bych ubytovat ve vašem hotelu v termínu 9.2..Jsme 3kamaradky, takže bychom potřebovaly 2luzkovy pokoj s přistýlkou. Bylo by to možné? Zarezervovat pokoj na slevomatu a mít wellness k dispozici?Dekuji Jančíková Petra

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Dekujeme za váš email a za Váš zájem o Panorama Hotel Prague.

V uvedeném termínu máme dostatek volných pokojů.

Pro rezervaci potřebujeme celou kopie voucheru ve formátu PDF, nebo můžete nám přeposlat prosím email-potvrzeni který jste obdrželi přes slevomat. Bohužel číslo voucheru pro rezervaci nestačí. Předem děkujeme.

Prejí hezký zbytek dne,
S pozdravem,
Rezervace

Petr

Zdravím, lze u vás platit wellness i pobyt Flexi Passy? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, ano je to možné, blíže se s možnostmi placení body ze zaměstnaneckých programů můžete seznámit na: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den, Honza

renáta

mate ešte volne na 31.12 dekuju

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, bohužel nabídka nelze využít od 29. 12. 2018 do 1. 1. 2019. Pěkný den

Marie Mašková

DObrý den,
chtěli bychom navštívit hotel Panorama s dětmi 9 a 14 let s polopenzí. Je možné zakoupit 2 vouchery a mit propojené pokoje? Samozřejmě nechceme mít děti v jiném pokoji.
Děkuji Marie

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Děkuji za Váš email.

Dovoluj si Vás informovat, že na hotelu Panorama není propojené pokoje, ale můžeme Vám nabídnout pokoje vedle sobe.

S pozdravem,
Rezervace

Eva Bobysudová

Dobrý den, budete mít v nabídce zase dvoudenní pobyty se snídaní?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Lucie Hampejsová

Dobrý den. Velmi ráda bych zakoupila Váš poukaz příteli k Vánocům. Bohužel ani jeden nesplňujeme podmínku plnoletosti (mně je 17 a příteli bude v dubnu 18). Proto jsem se chtěla zeptat, zda by nešla udělat nějaká výjimka s tím, že bychom třeba měli oba písemný souhlas od rodičů. Mám o poukaz opravdu veliký zájem. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Lucka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pro co nejpřesnější informace se obraťte přímo na hotel. bookings@panoramahotelprague.com
+420 261 191 2­38. Hezký den

Kateřina Mrkvičková

Dobrý den, je parkovné v rámci tohoto balíčku zdarma či se hradí, jak máte na svých hotelových stránkách 520 Kč/den?

Panorama Hotel Praha

Dobrý den, paní Mrkvičková,
parkování není zahrnuté v balíčku od portálu slevomat. Host si platí parkování přímo v hotelu za 520Kč/24hodin.
S pozdravem,
Rezervační oddělení

Vendula Lukšová

porosím šlo by objednat wellness pobyt pro jednoho s polopenzí a kolik by to by to stálo

Panorama Hotel Praha

Dobrý den, paní Lukšová,

voucher je za jednotnou cenu – pro jednu nebo dvě osoby dle aktuální nabídky.

S pozdravem,

Rezervační oddělení

Milan

Dobrý den !
Prosím o sdělení, jaká bude cena za tento „balíček“ na 1 noc po termínu uvedeném ve voucheru, konkrétně na termín 26.6.2019 ?
Děkuji za odpověď.

Panorama Hotel Praha

Dobrý den, Milane,

po termínu uvedeném na voucheru ceny zavísí na aktuální obsazenosti.

Pro zaslání cenové nabídky nás prosím kontaktujte na emailu: bookings@panoramahotelprague.com

S pozdravem,

Rezervační oddělení

Yveta Yveta

Dobrý den, máte prosím volný termín 18. – 19. 12. 2018?
Předem děkuji za odpověď.

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

v zvedeném termínu máme volno, můžete klídně vytvořit rezervaci přes slevový portál.

S pozdravem,

Rezervace

Bruno

Dobrý den, můžete mi prosím odpovědět? Opravdu mě to zajímá. Mí známí kteří byli u vás ubytováni několik dnů neměli vůbec šanci dostat se do vířivky. Nyní jsem koupil pobyt u vás jako dárek a nechci aby obdarovaní měli stejnou zkušenost. Proto reaguji na níže uvedenou odpověď: „Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pri pobyte vo wellness by som Vám odporučila ho využiť v menej frekventovaných časoch. Tešíme sa na Vás v budúcnosti. Pekný deň, Guest Service Agent, PANORAMA HOTEL PRAGUE, guestservice@panoramahotelprague.com“. Můžete mi prosím tedy sdělit, které jsou méně frekventované časy ve wellness? Děkuji za odpověď. Věřím, že tentokrát můj dotaz nezůstane bez odpovědi.

Panorama Hotel Praha

Dobry den,
Menej frekventovaný čas kdy by ste mohli navštívit naše wellness je nejlépe v ranních hodinách od 6:30 do 12:00 až 13:00 cez víkend od 07:00

Top Deck
Reception Wellness and Fitness
PANORAMA HOTEL PRAGUE
Direct line: +420 261 164 791 | Mobile: +420 736 525 604
Fax: +420 261 164 141
Email: top.deck@panoramahotelprague.com | Visit us at: panoramahotel­prague.com

Kamila Hauserová

Dobrý den, chtěla bych koupit pobyt 3 dny, dvě noci, ale pro tři osoby. Manželé a dítě 17 let takže skoro tři dospělí. Jak to mám udělat?
Děkuji, Kamila

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Děkuji za Váš email.

Pro 3 osobu můžeme Vám nabídnou přistýlku za přeplatek 30EUR/noc.

S pozdravem,
Rezervace

Bruno

Dobrý den, reaguji na níže uvedenou odpověď: „Pre zabezpečenie väčšieho komfortu pri pobyte vo wellness by som Vám odporučila ho využiť v menej frekventovaných časoch. Tešíme sa na Vás v budúcnosti.
Pekný deň,
Guest Service Agent, PANORAMA HOTEL PRAGUE, guestservice@panoramahotelprague.com“.
Můžete mi prosím tedy sdělit, které jsou méně frekventované časy ve wellness? Děkuji za odpověď.

Panorama Hotel Praha

Dobry den, Menej frekventovaný čas kdy by ste mohli navštívit naše wellness je nejlépe v ranních hodinách od 6:30 do 12:00 až 13:00 cez víkend od 07:00

Top Deck Reception Wellness and Fitness PANORAMA HOTEL PRAGUE Direct line: +420 261 164 791 | Mobile: +420 736 525 6­04 Fax: +420 261 164 1­41 Email: top.deck@panoramahotelprague.com | Visit us at: panoramahotel­prague.com

Petra Fulínová

Dobrý den,již před týdnem jsem platila 1799kč za pobyt.Vše proběhlo v pořádku.Ale voucher mi stále nepřišel,je možné ho zaslat?Děkuji­.P.Fulínová

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,
Pokud Vám nepřišel voucher, prosím, kontaktujte přímo Slevomat, který Vám voucher zašle.
S pozdravem,
Rezervační oddělení

René Chmelař

Dobrý den chtěl bych se zeptat od kdy je přístupné wellness? Kdy jsou procedury? Bylo by možné zakoupit voucher z pátka na sobotu, s tím, že by mohli (rodiče) využit procedury až na druhý den ?

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,
Děkuji za Váš email.

Otevírací doba je od 7 ráno do 10 večer. Prosím o upřesněni data příjezdu.


S pozdravem a přáním hezkého dne,
Rezervace

Martina Koštířová

Dobrý den, ráda bych objednala termín s přístýlkou – syn 15 let
Pobyt mám v košíku, ale nejde mi zadat poznámka o přistýlce,
Pobyt s polopenzí
Út 27. 11. – St 28. 11. 2018 2 osoby, 2 dny (1 noc) 3 499 Kč ks, děkuji Koštířová

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, pro rychlejší postup prosím kontaktujte přímo hotel zde: bookings@panoramahotelprague.com
+420 261 191 238
Přistýlka se platí až na místě, ale pro jistotu ji prosím nahlašte. :) Hezký den!

Hana Zemanová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, od kolika je možný check in

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,
Check-in je od 14:00
Check-out do 12:00
S pozdravem,
Rezervační oddělení

Kateryna Baranovych

Dobrý den.
Mate li ubytování na termin 14–16.12
 Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel termín 14.12.2018 – 16.12.2018 již není dostupný. Přeji hezký den

Tomas

Dobry den.je volny termin 7.12–9.12?pro dva

Panorama Hotel Praha

Dobrý dern,

Bohužel máme plno, můžete vybrat z prosince – 2–5, 9–13, 16–28,

S pozdravem,

Rezervace

Lenka Johancikova

Dobrý den, kolik stojí prikoupení neomezeného welnes k pobytu na jednu noc pro dva?

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Voucher slevomatu zahrnuje použití Wellnessu v ceně.

S pozdravem,

Rezervace

Helena

Dobrý den, bylo by možné zakoupit 5 voucheru na stejny datum 2.12.2018?

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

V našem kalendáři koukám, že je volno, tak spíš žádný problem s zakoupením nebude.

S pozdravem,

Rezervace

Vilma Prochazkova

Tak jak to mám udělat, pokud chci vzít 2 děti, zakoupit 2 vouchery, nebo je nějaké jiné řešení?Procházková

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Nejlepší cestou bude zakoupit dva vouchery, dát do poznámek, že chcete mít pokoje vedle sobě. Na příjezdu, pokud budeme mít pokoje co nejblíž k sobě, to dostanete.

S pozdravem,

Rezervace

Vilma Prochazkova

Mohu vzít 2 děti 12 a 10 let? Jak to mohu nahlásit? Už jsme byli s jedním dítětem, měla jsem to nahlášené na recepci a přistýlku nám dávali až při příjezdu, že o ničem neví. Děkuji za odpověď. procházková

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Do jednoho pokoje je možné dát jenom jednu přistýlku. Objednat jí lepší předem, až budete mít zakoupený voucher, v průběhu tvoření rezervaci dejte poznámku, že chcete mít přistýlku pro dítě, a my už tedy nastavíme v systému. Cena je 15 eur / noc vč. snídaně.

S pozdravem,

Rezervace

Lucie Heková

Dobrý den, děti mají možný vstup do wellness až od 12-ti let? Děkuji za odpověď

Panorama Hotel Praha

Dobrý den,

Ano, mají.

S pozdravem,

Rezervace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru