Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní penzion, vynikající polopenze a Babiččino údolí na dosah ruky

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Deluxe Adršpach (mapa) 196 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ketke

Dobrý večer. Teď jsem se konečně dostala k PC a zjistila,že v termínu je volno,ale koukám,že vaše nabídka je již vyprodaná 😞. Je možné pobyt koupit za tuto cenu? Děkuji za odpověď

Penzion Deluxe

Dobrý den,musíme počkat,zda se nevrátí nějaký woucher do prodeje,kdyby ne tak mne kontaktujte 734822633.Děku­ji,Matoušová.

Ketke

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,zda máte volno od 2.1.- 6.1. 2019. Pro 2 dospělé, dítě 8 let a dítě 2 roky?
Děkuji za odpověď

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano je tam volno :-)

Katerina Vecsey

Dobry den, mate prosim jeste nejaky volny termin na cervnovy vikend? dekuji Katerina

Penzion Deluxe

Dobrý den,již jsme spolu telefonicky mluvily :-)

Josef Bauer

Dobrý den, na mapě je nějaká řadová garáž, tam bych asi neposlal ani tchyni… :)

Penzion Deluxe

Dobrý den,teď jsem s hrůzou zjistila,jak jste to myslel…na mapě ,kde Slevomat označuje místo,tak tam jsou skutečně nějaké garáže,to místo je od nás asi 5 km!!!ITeď jsem tam psala,ať to dají ihned do pořádku.Doufám,že to vidělo milion lidí :-) jednu věc nezkontroluji a takhle to vypadá…ach jo.

Lucie Váhová

Dobrý den, máte ještě volný pokoj pro dva od 14.12.-16.12.?

 Děkuji

Penzion Deluxe

Dobrý den,bohužel tento termín je již obsazený,děkuji Matoušová.

Tomajaku

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli je ještě volný termín na červen druhá půlka a jestli je možné dorazit se sedmiměsíčním miminkem.

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano, ještě tam jsou nějaké volné termíny..a s mimi není žádný problém,dítě do tří let je bez nároku na lůžko za poplatek 50,– na noc(hradí se na místě), můžeme připravit i dětskou postýlku , je v ceně ,stačí nahlásit :-) hezký den,Matoušová.

Marta Vavrušková

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na letní dovolenou pro dvě dospělé osoby a dvě děti 11 a 8 roků na týden třeba od pondělí do soboty čí pátku ,nevím ,jak máte střídací dny a kdy nejpozději si to objednat
Děkuji Vavrušková Marta

Penzion Deluxe

Dobrý den,máme zde jeden velký pokoj,kde se pohodlně vyspí až pět osob,takže to není problém,ale je potřeba nečekat s rezervací, neboť léto se pomalu plní a tento velký pokoj máme jen jeden.Co se týče termínů,tak je nejlepší zavolat,abychom se aktuálně domluvily.Děkuji Matoušová. 734 822 633.

Vojtěch

Dobrý den,
jestliže zakoupím tento voucher a nestihnu ho využít je možnost voucher prodloužit ?

Děkuji Vám předem za odpověď.

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano po domluvě se mnou lze najít kompromis :-)

Dagmar Husáková

Dobrý den, je možné nechat si poslat dárkový voucher poštou na dobírku? Pro mě je to nejsnadnější způsob, nepoužívám online platbu. Děkuji Husáková Dagmar

Penzion Deluxe

Dobrý den,platby jdou na Slevomat,musíte se tedy domluvit přímo tam.Pokud to nepůjde ,tak mi zavolejte a pořešíme to spolu :-) Hezký den,Matoušová 734 822 633.

Jana Bartulíková

Dobrý den, je možné zaplatit částu Benefit plus s kombinací doplatku převodem z karty / účtu ?? Děkuji Jana Bartulíková

Penzion Deluxe

Dobrý den,to asi bude dotaz přímo na Slevomat ,zkuste si tam zavolat nebo mně 734 822 633 a zkusíme to nějak spolu vyzjistit :-) děkuji Matoušová.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru