Často se ptáte:Jak uplatnit

Častý dotaz
Lenka

Dobrý den, zakoupila jsem 2 vouchery, co bude dál? Mám voucher ještě nějak přeposlat do Českého rozhlasu, nebo vy potom jen převedete peníze a tím, že jsem uhradila částku je hotovo?

Český rozhlas

Dál nemusíte dělat nic.

Veronika Sára Pešáková

Dobrý den,přidávám se s poděkováním,že takhle pomáháte,i já jsem přispěla a nasdílela,aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí…každopádně 1 věc mi vrtá hlavou…Já si koupila voucher na vozík za 110 000 Kč…co se prosím stane,pokud se nestihne prodat potřebný počet??vyberete místo toho něco jiného??Pěkný den,Pešáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, děkujeme za příspěvek a nebojte, pokud bychom nevybrali na daný dárek, budeme řešit jiné zdroje, abychom jej mohli doručit. Tedy doručíme všechny, které jsme zveřejnili. Nebudeme dárky nahrazovat ničím jiným, ale všechny dárky budeme řešit, aby doručené byli a budou. Hezké Vánoce, Jana

Jaroslav Brabec

Rád bych pořídil něco konkrétního někomu konkrétnímu, nikoliv ze Slevomatu. Nepotřebuji se ale prezentovat svým jménem. Jde o Ježíška.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, nevím, zda rozumím přesně Vašemu dotazu. Chcete dát dárek nějakému seniorovi, ale jinému, než na kterého vybíráme zde v nabídce? Všichni senioři jsou konkrétní a nejsou ze Slevomatu, pouze je tu uveřejňujeme, abychom na ně pomohli vybrat peníze. Pokud chcete věnovat konkrétní dárek sám někomu konkrétnímu, jděte na stránky www.jeziskovavnoucata.cz, odkud i my vybíráme tyto dárky, tam si vyberte jakýkoliv dárek a můžete se stát Ježíškem a dárek osobně doručit. Hezké Vánoce, Jana

Alena Vintrlíková

Jsem ráda, že tuto akci již pravidelně zařazujete, letos nemůžu z důvodu nedostatku času sama nakupovat dárky a rozvážet a posílat je do domovů důchodců. Proto velice ráda přispěju tímto způsobem. Je hodně smutné, že zde někdo řeší, proč se vůbec vybírá na televize a notebooky. Je přece na zvážení každého z nás, zda přispějeme lidem, kteří nikoho nemají a sami si tyto věci už nemohou pořídit. Pěkné Vánoce všem!

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, moc děkujeme za podporu. Také rádi pomáháme. :) Přesně, jak píšete, je to na zvážení každého. My vám také přejeme co nejklidnější prožití svátků! :)

Vladimir Benes

vazeni, je mozne zakoupit jednu poukazku i za vyssi castku nez 100 korun? dekuji za odpoved a zdravim, Vladimir

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíre, ano je to možné, stačí vložit do košíku jednu z variant, a pouze v košíku upravit počet kusů =) můžete jich koupit až 10. Hezký den =)

Petra

Dobrý den,
měla jsem ochrnutého dědečka a vozík dostal zdarma, Pokud ho tito lidé potřebují jak je možné že jim ho pojišťovna neproplatí? Prosím jestli to můžete nějak objasnit, protože si myslím že to tu není nikde řečené. Jinak si myslím že věci jako televize a notebook nejsou k životu nutné, také potřebuji nový počítač a nedělám sbírku. Děkuji za odpověď a věřím že můj komentář nevymažete i když není plný sluníček a hřejivých slov.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, pojištovna nedává vozík všem, pro koho je nezbytně nutný, někomu dá mechanický vozík, ale například neřeší, že daný pán bydlí na kopci a kromě prostoru kolem domu se nikam nedostane. Každý případ je individuální, to bych se tu rozepsala na několik stran. Kdybyste viděla, kolik radosti způsobí televize.. Z prázdného pokoje, kde je člověk sám a den mu utíká pomalu, si najednou může zvolit sám, zda bude koukat na dokument o přírodě, o náboženství nebo na Star dance nebo na vánoční pohádky nebo na filmy pro pamětníky. Ten pocit osamění umí televize pomoci překlenout. Ta radost z dárku je opravdu veliká. Jsme rádi, že v tom můžeme pomoci. Vyberte si dárek, který dle Vás smysl má, pokud se rozhodnete přispět. My děkujeme i za malý dar. Přeji Vám krásně Vánoce, Jana

Petra K.

Dobrý den, je super, co děláte. Ráda bych se zeptala, proč se dá letos vybírat jen ze 3 přání. Chápu, že jakmile se splní, zveřejníte další, ale připadalo mi svobodnější, když bylo nabídek hodně a člověk si tak mohl rozdělovat třeba 1000 Kč po stovkách na různá přání… Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, někdy je v nabídce i sedm přání, někdy tři, záleží, jak rychle se vybírá, někdy zmizí přání rychle a někdy jsou vidět déle. Doplňujeme, jak skoro každý den. Musíme se spojit s každým domovem a přání předdomluvit, tedy i na tom záleží. Věříme, že si vyberete. Děkujeme za příspěvek, Jana

Míla Matějovičová

Milý Slevomate, je to nádherná akce a jste skvělí, že ji pořádáte. Chci se zeptat, zda je možné poslat částku bez výběru konkrétního človíčka, ale do jakéhosi deposita, odkud by se poté rozdělila mezi lidičky, kterým po jednotlivém odeslání bude chybět nějaká částka ke splnění prání? Moc děkuji! Míla

Slevomat.cz

Dobrý den, Mílo, jsme rádi, že se vám naše nabídka líbí. :-) Bohužel tato varianta není možná. Musíte si vybrat jednu z variant. Pěkný den, Honza

Nicola Sopková

Dobrý den, přispěla jsem paní Marcele na elektronický vozík. Avšak nikde nemůžu dohledat kolik ještě zbývá prodat voucherů, aby se i paní Marcele splnilo přání. Mohli byste mi teda prosím sdělit kolik jich ještě zbývá? Předem děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Nicolo, tato varianta je již vyprodaná, tedy peníze jsou vybrány a již řešíme další úkony k předání vozíčku. Jakmile nevidíte variantu v prodeji – že lze koupit – je na ní již vybráno a my vybíráme a doplňujeme variantu další. Moc děkujeme za příspěvek, Jana

Zdenka Rohanová

Dotaz k SLevomat – Tohle přání společně splníme: předposlední Přání za paní Annu (93 let): nedočetla jsem se, co si přeje … o ní by si neřekla, … přála by si ji (ale co?)

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, u této nabídky je možnost přispět již jen na dvě varianty a to na invalidní vozík pro paní Ludmilu a elektrický vozík pro paní Marii. Pěkný den, Honza

Olga Pecinová

Dobry den, vouchery jsem omylem smazala. Dostanou adresati potřebné penize? Dekuji za odpověď,Pecinova

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, určitě dostanou, peníze máme, voucher je spíše „potvrzení“ pro Vás. Na Vašem profilu na našich stránkách – vpravo nahoře po přihlášení – najdete všechny vouchery, co jste kdy koupila. Tam se smazat nedají. Děkujeme za podporu, Jana

David Machala

Dobrý den, je možné voucher uhradit z kreditů přes program Benefit plus? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, jsme Vám nesmírně vděční, že chcete přispět, ale voucher bohužel není možné uhradit z kreditů přes program benefit plus. Hezký den, Ivet :)

Alexandra Mihalová

21.11.2018 jsem zaplatila dva vouchery, ale dosud mi nepřišlo žádné. potvrzení. Jak se dozvím, že jsou peníze na správném účtu a správném VS ? Děkuji za odpověď . Saša

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Anna

DEobrý večer přišel mně e-mail, zda jsem nezapomněla na svoji nabídku. Ve čtvrtek jsem poslala příspěvek 300 Kč přes banku Moneta. Došla částka ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Anna Kadlečková

Dobrý den, do kdy prosím „vnoučata“ na Slevomatu letos poběží? omlouvám se, pokud jsem to někde přehlédla. Děkuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, máme akci domluvenou určitě do Vánoc. Děkujeme za zájem, Jana

Ur Rehman Monika

Dobrý večer. Dneska jsem zakoupila voucher ale nic mě nepřišlo na e-mail. Tak teď nevím jestli to správně proběhlo. Mohli by jste se na to kouknout. Děkuji za zjisteni Ur Rehman

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Andrea

Dobry den, nemohli byste, prosim, do akce zaradit i pece na vypaleni keramiky? Podporuji kreativitu, udelaji radost vic lidem nez jen jednomu a navic podporuji kreativitu a mozkovou cinnost. Jen jsou pro jednotlivce nedosazitelne. Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, děkujeme za tip. Snad příště by se dalo něco podobného vymyslet. :) Hezký den!

jaroslav rous

Prosím o ůčet na pomoc Ježíškova vnoučata. Daruji 500 kč Děkuji J.R

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, v rámci této nabídky je možné přispět 100 Kč. Můžete však zakoupit více voucherů, u některých variant až 10 kusů. Pěkný den :)

Lucie Csicsová

Dobrý den, je mozne bouchery koupit pres benefity.cz?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, na tuto nabídku se kredity z poukázek Benefity uplatnit nedají. Můžete je využít na jazykové kurzy, cestování, zábava a volný čas, rodina a děti, krása, zdraví a relaxace. Pěkný den

Viktor Novak

Dobrý den Slevomate,

je možné někde za tyto Vaše poukázky (vouchery) zaplatit hotově ?

Bohužel přes internet platit nemůžu.

Děkuji Vám za odpověď,

a přeji pěkný den

Viktor Novák

Slevomat.cz

Dobrý den, Viktore, poukázky lze uhradit hotově na jedné z poboček Moneta. Při výběru způsobu platby pak musíte vybrat možnost: Hotově na pobočce Moneta. Pěkný den :)

Renáta Kalousová

Dobrý den, je možné ještě nominovat dalšího člověka, který potřebuje pomoci? A pokud ano, jakým způsobem? Je to můj strýc a potřebuje nový elektrický vozík. Děkuji za odpověď. Renata Kalousová

Slevomat.cz

Dobrý den, vybíráme dárky na www.jeziskovavnoucata.cz. Pokud tam daný dárek je vložen, budeme vybírat i mezi ním. Děkujeme, Jana

Darek Lacina

Dobrý den, je možno přispět i jinou částkou než 100,– Kč, aniž by to bylo např. 5×100,–? Je trochu nešikovné přispívat po stokorunách.

Slevomat.cz

Dobrý den, náš systém umožňuje nákup jen po 100 Kč. Můžete si v košíku jednodušše zvolit, kolik voucherů chcete koupit. Děkujeme za zájem, Jana

Jana

Dobry den. Pročpak máte 2× v nabídce elektrický vozik pro pana Jana (82let)?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, děkujeme za upozornění, vloudila se nám chyba v rámci odbavení už 100 dárků a napsali jsme opravdu 2× pana Jana. Máme v zásobě vybrané další dárky, tedy jeden vozík dáme dalšímu seniorovi. Děkujeme, Jana

Lucie Dostálová

Dobrý den, koupila jsem si voucher, ale žádný mi nepřišel.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, odeslala jsem Vám vouchery na email znovu, tak mrkněte :) a nejdete je i v sekci Mé objednávky na Vašem profilu. Krásný den :-)

Alena

Dobry den, je mozne koupit voucher jako darek pro nekoho dalsiho? Cili mnou zakoupeny a zaplaceny voucher darovat dalsimu, jako ze on obdaroval…Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, určitě můžete, je to báječný nápad na skvělý dárek :) krásný den

Eva Vranova

Dobrý den, 19.11. jsem zakoupila 2 vouchery, ale ačkoliv peníze odešly, nepřišel mi žádný potvrzovací e-mail. Je to v pořádku? Dekuji Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, vouchery jsem Vám poslala na email znovu, najdete je také na Vašem profilu v sekci Mé objednávky :) krásný den :)

Simona

Dobrý den, co se stane s penězi, pokud se nesloží dostatečný počet lidí a tím pádem nebudete mít celkovou sumu na koupi dárku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, akce ještě poběží do konce roku, věříme, že se na dárky peníze vyberou. Zaručili jsme se, že všechny vybrané dárky doručíme, jako minulý rok. A to dodržíme. Případně tedy dárek doplatíme my. Děkujeme, Jana

Hela Bos

Přispěla jsem na p. Jiřího aby mohl jezdit do přírody na vozíku. Pročetla jsem to a fandím mu aby se zlepšil a dělal to co má rád a co ho baví! A jsem ráda, že je takový projekt a jde to přímo k tomu člověku. Je vidět, že dobří lidi ještě jsou. A dost mě mrzí, že stát na ně nepamatuje taky dávali přidanou hodnotu do státního rozpočtu! Je to smutné. Teď se tam jen hádají a rozdělují si pěkně vysoké platy! měli by taky něco poslat!!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Helo, děkujeme za komentář, také jsme rádi, že můžeme tuto akci realizovat :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Helo, debata nad tím, proč každý, kdo potřebuje, nemá nárok na elektrický vozík, by byla na dlouho. Plně Vám rozumím! Za tento projekt jsme rádi, rozdává opravdu tam, kde to má smysl! Děkujeme, Jana

Helča

Mám dotaz, přispěla jsem na vozík, když bude mít p. Václav radost budu i já mít radost z toho, že někomu to pomůže. A teď mám dotaz nemám ten pan Václav nárok na příspěvek na vozík? A nebo dostane ten základ a když chce lepší musí si připlatit? Děkuji Hela

Český rozhlas

Nárok nemá. Děkujeme

Blanka Vágnerová

Nemám dotaz, jen chci poděkovat za tuto skvělou akci.

Slevomat.cz

Děkujeme za milý komentář, Blanko :)

Milan

Dobrý den, jsem „šlompák“ na čtení jak věnovat dárek. každoročně posílám nějaké peníze na různé fondy, ale rád bych nyní již každoročně přispával na tento projekt. Je nějaké číslo účtu, kam peníze poukázat? Věřím, že Váš tým už si poradí s tím, na které dárky finance „dosypat“. Děkuji Milan

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, tuto možnost ještě nemáme, vybíráme na konkrétní dárky v této konkrétní akci. Děkuji za milý nápad, Jana

František Rybišár

Dobrý den Rád bych zakoupil 10 voucherů, je možné tak, aby to nebylo cílené, prostě to nechám na Vašem uvážení komu to dáte.

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, bohužel toto není v naši kompetenci. Momentálně máte na výběr už jen ze tří variant, snad Vám to usnadní rozhodování. Pěkný den

Anna

Dobrý den, chtěla bych k nákupu voucheru pro jeziskova vnoucata použít benefity a.s. a zakoupit tak více různých voucherů a prispet vicero lidem. Je prosím možné benefity a.s. použít i na toto? Ještě jsem u vás nikdy nic nekupovala, tak nevím, jak to funguje. děkuji Anna

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, bohužel na tuhle nabídku se Benefity nevztahují. Můžete je uplatnit na vouchery ze sekce Jazykové kurzy, Cestování, Zábava a volný čas, Rodina a děti, Krása, zdraví a relaxace. Přeji pěkný den

JP

Dobrý den, chtěl bych přispět na několik sbírek. Jsem ale v USA a při placení kartou jsem nepochodil. Převod z účtu není dobrý nápad, protože tam je fixní poplatek 45 dolarů bez ohledu na převáděnou částku. Byl bych rád, kdyby jste nějakým způsobem umožnili platbu ze zahraničí …

Slevomat.cz

Dobrý den, ceníme si toho, že chcete přispět, ale bohužel z bezpečnostních důvodů přijímáme platby pouze vrámci EU. :/ Pokud máte platební kartu ze zemí EU, můžete to zaplatit z té. Hezký den, Ivet :)

Misa Allen

Chtel bych se zeptat, kolik peněz si nechává ze 100 korun slevomat? Již jsme přispěli, ale také víme, že někdy nepřijde potřebným ani 50% z vybraných peněz.

Český rozhlas

Slevomat si nenechává nic.

Renata Masnicova

Dobrý den, lze Vám poslat platbu i ze zahraničí? Rada bych přispěla 100 ķč na nákup Děkuji za odpověď.

Český rozhlas

Ano. Děkujeme

Alena

zdravím. kdo vybírá , které dárky se nakoupí? nemohla by tu být paní Anna 95 let z Třeboně?
potřebuje domácí kyslíkový koncentrátor – oxygenerátor, možno i repasovaný, ale hlavně účinný

Slevomat.cz

Dobrý den, dárky vybíráme my a máme jich řadu předvybraných, uvidíme, nač vše se dostane. Děkujeme za zájem, Jana

Barbara Černá

Dobrý den, ráda bych přispěla 100 korun na vozík. Vyplnila jsem vše potřebné, chci platit převodem. Platební údaje mi prijdou na email nebo kde je najdu? Děkuji. Barbora Černá

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro,

ano, platební údaje dostanete emailem po dokončení nákupu. Děkujeme, Jana

Kateřina Halašková

tak uz mam 10 voucheru 😊 pecka, ze se da slozit na vetsi darky. diky organizatorum vnoucat a diky Slevomatu za poskytnuti prostoru pro tuhle akci. a hlavne vsem tem, kteri nakupujou! sleduju jak naskakuji dalsi a dalsi prodane vouchery a tak nejak me hreje u srdce, ze to s tim lidstvem asi jeste nebude uplne na levacku ✌ hrde Jeziskovo vnouce 😊

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, jsme z toho stejně nadšeni! Vlna dobra je to neskutečná! děkujeme za příspěvek! Jana

Hana Poláková

Dobrý den, děkuji Vám všem za úžasnou možnost udělat někomu radost, hlavně nám, darujícím :o))!! Báječný počin! Mám jen dotaz, kdy mi přijde do mailu potvrzení o tom, že všechno proběhlo v pořádku (nakoupila jsem dnes). Mrzelo by mě, kdyby se dárek nepovedl… Děkuji za odpověď, krásný den přeji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, také máme radost, že můžeme společně pomáhat. :) Objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Potvrzení o tom, že vše proběhlo v pořádku lze zkontrolovat ve svém uživatelském účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Hezké Vánoce, Ivet :)

Petra

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se dají poukazy zaplatit převodem z účtu, což může trvat třeba dva dny, nebo to jde jen přes internet. Děkuji.

Český rozhlas

Jde to i převodem. Díky

Terry Knížek Kudrnová

Dobrý večer, í já se připojuji s poděkováním. Jste úžasní, loni to bylo krásné skládat se na velké dárky, letos je to "proflaknute ", tak doufám, že to bude mega úspěch! Fakt děkuji! 👍😍🎁👍

Slevomat.cz

Dobrý den, Terry, moc děkujeme za milá slova, jsme nadšeni z podpory lidí, díky patří vám všem! Děkujeme, Jana

Vendula

Dobrý den, zakoupila jsem zatím dva vouchery (dnes dopoledne), ale nepřišlo mi nic na email, tak nevím, jestli vše proběhlo v pořádku, peníze se z účtu strhly. Jinak úžasný projekt a je super, že se dají skrz Vás splnit ty peněžně náročnější, ale stejně potřebné, dárky. Jste super :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo, děkujeme za příspěvek! Na email by Vám voucher přijít měl, nespadl Vám do spamu? Nebo jej uvidíte rovnou ve svém profilu. Nahoře na stránce vpravo po přihlášení rozklikněte „Mé nákupy“ a tam uvidíte všechny své vouchery pohromadě. V případě problému, napište, podíváme se tomu na zoubek. Děkujeme, Jana

Radka Vránová

Dobrý den, Podle jakého kritéria vybíráte přání pro zveřejnění na Slevomatu? Koukám, že pár hodin po spuštění už jsou splněny 4 velké dary.. A v tuto chvíli se po stokoruně vybralo už skoro 240tis. Wau 😍 Je to úžasné 💖 děkuji 🍀

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, jsme z rychlosti toho, jak se vybírá nadšeni a budeme doplňovat přání další. Dárky vybíráme tak, aby byly přímo pro daného dědečka nebo babičku a aby sloužily ke zkvalitnění života. Čteme pozorně příběhy seniorů a ty dodáváme k jednotivým dárkům, abyste je mohli vidět i vy. Děkujeme za podporu, Jana

Karolína

Dobrý den, jsem moc ráda za tuto nabídku, chápu ji jako službu i pro mě. Letos jsem chtěla přispět rovnou nějakým konkrétním splněným přáním, ale po pár dnech od zahájení už byly všechny cenově přístupné dárky „rozebrané“. Slevomat dává další šanci.

Český rozhlas

Děkujeme

Hana Matrasová

Jeden voucher jsem už zakoupila, ráda bych se podílela i později na dalším plnění přání – přibudou ještě další? Děkuji

Český rozhlas

Budou. Můžete nakoupit další.

Martina Zobalová

Dobrý den, zakoupila jsem voucher, jen se chci zeptat, jestli je potřeba ještě nějak uplatnit nebo je po zaplacení hotovo a vy peníze předáte?

Český rozhlas

Je hotovo. Díky

Eliška

Drahý SLEVOMATE :-)

Moc děkuji za to, co děláte!!!! Už jen to, že si z poukazu neberete ani korunu, věnujete čas nákupu přání a jejich předání!!!!

mám velkou radost, že jsem díky Vám mohla přispět na dražší, ale potřebný dárek.

DĚKUJI!

Český rozhlas

Děkujeme

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e-mail podpora@slevomat.cz nebo volejte 222 745 354. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e-shopy.