Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kouzla Asie: až 72 kousků sushi, plněné taštičky Gunmandu a polévky

4,8 / 5 BonArt Praha - Bubeneč  (mapa) 956 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den, wakame polévka je vegetariánská bez masa? Inside out maki s krabí tyčinkou, žlutou ředkví a okurkou je servírováno dohromady a nebo rozdělené, aby mohl ochutnat i vegetarián? Nebo případně je možné krabí tyčinky naservírovat úplně zvlášť. Děkuji za odpověď, protože ráda bych přišla s vegetariánem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pro přesné informace Vás odkáži přímo na restauraci +420 233 326 670 a oni Vám poskytnou veškeré informace. Hezký den :)

Lucie

Dobrý den, na webových stránkách jsem nenašla nápojový lístek. Jaké nabízíte víno a pivo? Kolik stojí víno a voda, pivo?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pro přesné informace Vás odkáži přímo na restauraci +420 233 326 670 a oni Vám poskytnou veškeré informace. Hezký den :)

Jitka

Dobrý den, jak je restaurace vhodná pro vozíčkáře s doprovodem? Má toaletu vhodnou pro vozíčkáře – myslím tím hlavně šíři vchodových dveří na WC. Jsou před restaurací parkovací místa pro vozíčkáře?
Díky Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, restaurace bohužel nemá bezbariérový přístup. je nutné dostat se dovnitř po schodech. Hezký den :)

Lenka

Dobry den, jakou mate otviraci dobu na prelomu roku? (27.12.-2.1.) Dekuji. Lenka

BonArt

Dobrý den,

OD 22.12.2018 DO 27.12.2018 a OD 30.12.2018 DO 1.1.2019
BUDE RESTAURACE UZAVŘENA.
PŘEJEME VÁM VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Ina

Dobrý den,ráda bych objednala 72ks sushi atd.Potřebovala bych vědět,zda to mohu vyzvednout 23.12.2018,kdy jedu za dětma na hory.?Moc děkuji za odpověď.Už několikrát jsem u vás objednávala a vždy jsem byla spokojená. Ina Kurková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ino, když si objednáte sushi 24 hodin předem, není problém vám sushi připravit a zabalit. Za krabičku se platí 20,–Kč za kus. Objednávku provádějte na tel. 233 326 670. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru