Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Wellness pro vašeho plechového miláčka: mytí zvenku i péče o interiér

4,5 / 5 Ruční myčka Svinov Ostrava - Svinov  (mapa) 62 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Vendula Černavová

Dobrý den, chci se zeptat, co se týče termínu jen do konce února. Prodloužit nejde? Auto není přes zimu pojízdné..

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Martin Ďurajka

A dotaz č.2 jakou kosmetikou umíváte lak karoserie a jaké přípravky používáte na interier děkuji jde o ph 5,5? děkuji

Ruční myčka Svinov

Autokosmetiku používáme značky MA-FRA jedná se o Italskou autokosmetiku.

Martin Ďurajka

Dobrý den zvažuji koupi velkého mití. Peugeot 407 sw kombi(limuzína) dotaz se týká mytí motoru jak aplikujete.? Mám strach s mytí aby se voda nedostala do elektrických částí děkuji. Motor potřebuje umít taky děkuji za odpověď

Ruční myčka Svinov

Dobrý den
Mytí motoru je jen povrchové a na vlastní riziko. Pokud se jedna právě o Francouzské auto nedoporučuji!!

Jozef Marto

Dobrý den. Loni jsem u Vás využil nabídku aplikace nano technologie na lak . Auto pak stačilo jen omyt vapkou bez saponátu a vždy se lesklo jak psí k…y Byl jsem spokojeny. Nyní se jedná o stejný produkt? Děkuji, Jozef

Ruční myčka Svinov

Dobrý den.
Ano jedná se o stejný produkt a jsme rádi, že jste byl spokojený

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru