Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obraz na plátně s vlastní fotografií

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lenka

Dobrý den, tisknete v černobílém provedení ?děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý den, ano tiskneme.

Libor Handl

dobrý den, kolik obrazů je možné poslat v jedné zásilce? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, bohužel nám nabídka již včera skončila. Můžete si ale nastavit upozornění na další nabídky obchodníka e-mailem. Při zaslání více kusů v jedné zásilce je příplatek 10 Kč za každý další obraz. Hezký den :)

Markéta Riedlová

Dobrý den, mohu po zakoupení vytvořit i koláž fotek ( jak ma v nabidce prodavajici) nebo je to jen na 1 velkou fotografii? Děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý den, není možné uplatnit kupón obraz na plátně na koláž.

Lucie Szczerbova

Dobry den, jenze me zadny kod na slevomat obraz na platne neprisel. :-( Penize jsem poslala a nevim kde se mam toho kodu dohledat. Fotku jsem taky poslala ale ne variantu uplatneni slevomatu ale na variantu obraz. Takze jsem ztracena a nevim co stim. :-(

Onlineobraz.cz

Pokud Vám nepřišel voucher ze Slevomatu možná Vám pomůže toto: https://www.slevomat.cz/kontakt

Lucie Szczerbova

Dobry den, dnes jsem si objednala obraz na platne, poslala z uctu penize ale nemuzu se nikde dohledat, kde vam mam poslat konkretni fotku kterou bych rada mela na platne???

Onlineobraz.cz

Jak objednat zboží
Po zakoupení voucheru přejděte na stránky onlineobraz.cz.
Vyberte variantu uplatnění kupónu (voucheru).
Vyplňte objednávkový formulář.
Do kolonky kód napíšte číslo vašeho voucheru.
Zvolte velikost obrazu (dle zakoupené varianty) a způsob jeho napnutí.
UPOZORNĚNÍ: Minimální velikost fotografie je 1 MB.

Michal Trpišovský

Dobry den.Chtel bych se jen zeptat jestli mi prijde nejaky potvrzujici email objednavky.Udelal jsem objednavku dnes po obede a jeste mi nedoslo zadne potvrzeni.Diky za odpoved.Michal

Onlineobraz.cz

Dobrý den, objednávku jsme Vám potvrdili.

Renáta Krupová

Dobrý den, za jak dlouho obraz zašlete Dékuji

Onlineobraz.cz

Dobrý den, dodací lhůta je 10 pracovních dní.

Eva

Dobrý den, co když zaplatím na Slevomatu a pak mi třeba nepůjde fotka vložit a odeslat na webových stránkách popř. nebude něco sedět s fotkou?

Onlineobraz.cz

Dobrý den, tyto problémy umíme vyřešit ale pokud byste náhodou chtěli vocher stornovat, je to možné a slevomat Vám peníze vrátí.

Hana

Dobrý den, když dnes objednám, můžu se spolehnout na doručení do 7.12?

Onlineobraz.cz

Dobrý den, ano to určitě stihneme.

Radka

Dobry den, chci si nechal udelat 3 obrazy. Je mozne poslat za 1 postovne? Diky.

Onlineobraz.cz

Dobrý den, samozřejmě je možné zaslat 3 obrazy v jednom balíku.

Doubi Novotná

Dobrý den, tisk je matný či lesklý. Děkuji DN

Onlineobraz.cz

Dobrý den, tiskneme na bavlněné plátno které se neleskne.

Ivis

Dobrý den, je možno uplatnit kupón ze slevomatu i na mozaiku, kterou nabízíte na svých stránkách? A pokud ano, tak do uschovny.cz nahrát 1 hlavní fotku i s ostatními, které ji obklopují? Děkuji Ivis

Onlineobraz.cz

Dobrý den, nelze uplatnit kupón obraz na plátně na mozaiku. Umíte si ji však objednat na naší webové stránce.

Kristýna

Dobrý den, při nahrávání fotky je fotka moc velká, co s tím? děkuji

Onlineobraz.cz

Dobrý den, v tom případě fotografie bude nejvhodnější zaslat přes www.uchovna.cz.

Michaela B.

Dobrý den, zasíláte náhled před tiskem? Mnou vybraná fotka má velikost 3Mb, ale jelikož chci větší velikost, nevím, zda bude v dostatečném rozlišení. Obraz bude jako dárek ,tak potřebuji, aby byl perfektní.

Onlineobraz.cz

Dobrý den, náhledy na obrazy zasíláme pouze v případě, že se fotografie musí oříznout. Na vyžádání Vám však umíme zaslat náhled i zvětšené fotografie.

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se ujistila. V nabídce píšete garanci dodání do Vánoc do 13.12. Rozumím tomu dobře, že pokud udělám objednávku 13.12, vy mi garantujete, že do Vánoc dorazí. Děkuji.

Onlineobraz.cz

Dobrý den, ano, pokud uděláte objednávku do 13.12 garantujeme dodání do Vánoc.

Veronika Koulová

Dobrý den,
potřebuji čtvercový obraz, nenabízíte v akci i tento formát?? Potřebuji min. 60×60cm.
děkuji
Koulová

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, tyto rozměry bohužel k dispozici nejsou. Hezký den

Zdenka Hudcova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na doručení kurýrem,je možné zásilku vyzvednout i na poště?

Onlineobraz.cz

Dobrý den, to bohužel není možné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru