Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Polštářek s vlastní fotografií, potisk z obou stran

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 820 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Markéta Milická

Dobrý den, když objednám polštářek dnes nebo zítra dodáte mi ho do Vánoc?
děkuji za odpověd.

Sablo

Dobrý den, ano pokud obdržíme objednávku do 11.12. stihneme doručit do Vánoc.
Děkujeme

Lenka

Dobrý den,
21.11. jsem vytvořila objednávku 6363, ale stále jsem polštářek nedostala a ani nemám zprávu, co se děje ? Děkuji za odpověď

Sablo

Dobrý den, moc se omlouváme za zpoždění. Zboží budeme odesílat tento týden takže do pátku jej budete mít doma.

Děkujeme a omlouváme se za prodlení.

Téra

Dobrý den garantujete do dnešního dne když uskutečníme objednávku dodání do Vánoc. Je tedy počítán i dnešek jako že včetně? Akorát mi nejdou vložit 2 fotografie ale vždy se uloží jen jedna 🤔🤔

Sablo

Dobrý den, i dnešek. Nejspíše budeme schopni doručit i objednávky až ze 14.12.2018
Děkujeme moc

Martina

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda v povlaku s fotografii je klasicky polstarek nebo jen vypln. Dekuji

Sablo

Dobrý den,

uvnitř je klasický polstářek.

Děkujeme

Aneta

Dobrý den, jaká je doba dodání polštářku ?Objednávala jsem již před 14 dni. Děkuji

Sablo

Dobrý den, většinou je dodací doba 14 dní avšak je nutné nyní počítat s drobným držením několik pracovních dní navíc.

Děkujeme a moc se omlouváme

Adrianka Lala

dobry den,objednam li tento tyden, dorazi jeste do Vanoc?diky

Sablo

Dobrý den, ano 100% dorazí.

Děkujeme

Kateřina Šírková

Dobrý den, je možné dát na každou stranu polštářku jinou fotku?

Sablo

Dobrý den,

ano na každou stranu polštářku je možné dát jinou fotku.

Děkujeme

Jakub

Dobrý den. Jak mám vložit fotografii a kam, prosím? Dekuji

Sablo

Dobrý den, fotografií vložíte na našich webových stránkách viz návod jak uplatnit slevu, kterou najdete ve slevové akci.

Děkujeme

Lemoja Karkade

Dobrý den, je možný tisk třeba 4 fotografií na 1 povlak a bude stejná cena ? Děkuji

Sablo

Dobrý den, na množství fotografií nezáleží.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru