Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Středověké hody: historická show, 5chodové menu a neomezené nápoje

4,5 / 5 Krčma U Pavouka Praha - Staré Město  (mapa) 588 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jarka A

Chci se optat, něco místo houbového kuby není? Z toho mám totiž alergii :)

Krčma U Pavouka

Dobrý den.

Samozřejmě změníme skladbu menu na základě alergie nebo různých diet.
Není problém vyměnit ani houbového Kubu.

Honza, U Pavouka

Krčma U Pavouka

Dobrý den.

Samozřejmě změníme skladbu menu na základě alergie nebo různých diet.
Není problém vyměnit ani houbového Kubu.

Honza, U Pavouka

Ivana

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat Vaše vuchry bych chtěla darovat dvěma párům a nevím jestli jde koupi ten pro čtyři a rozdělit ho na dva a dva. A nebo musím koupit čtyři jednotlivě? Děkuji za odpověď Ivana

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

nenapadá mě, jak by se to dalo udělat. Musíte koupit 4× pro 1 osobu.

Honza, U Pavouka

Graňák Martin

Koľko máte voľných miest na túto sobotu? dakujem

Krčma U Pavouka

Dobrý den.

Možnost uplatnění voucherů začíná 14.ledna 2019.

Honza, U Pavouka

Petra

Dobrý den, ráda bych tento zážitek darovala jako dárek, ale bohužel jeden z obdarovaných je diabetik a píchá si inzulín, tedy musí jíst v určitou hodinu a když by přišel v 19:30 a jedl tedy ještě o něco déle, bylo by to moc pozdě. Prosím je možnost přijít dříve a popřípadě na program počkat nebo ne? Předem děkuji

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

Určitě se to domluvit dá. Ať se mi prosím obdarovaný při rezervaci termínu připomene a domluvíme vše potřebné.

Děkuji Honza, U Pavouka

Eva Collinsová

Nikde jsem nenašla možnost „koupit“ ???? je 26.11. 7.20 hod.

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

vše je v pořádku. Stránky SLEVOMATU jsem teď kontroloval a KOUPIT vouchery normálně lze…
Je 26.11. 10:30

Honza, U Pavouka

Jana

Dobrý den, jaká je platnost voucheru? Dočetla jsem se, že od 14.1.,ale ne do kdy. Děkuji Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, platnost voucheru je až do 31. 3. 2019 :-)

Pavlina

Dobrý den.Voucher pro dvě osoby – dárek k vánocům,jde to? Ubytování v blízkosti vás?Dékuji s pozdravem Kopřivová.

Krčma U Pavouka

Dobrý den paní Kopřivová,

jako dárek k Vánocům je celá tahle akce s naším partnerem ( SLEVOMAT ) připravena. Zajisté dárkem potěšíte. Při nákupu VOUCHERŮ je možné připravit i dárkovou variantu jejich vzhledu :)
Co se týká ubytování…
Jsme v samém historickém centru Prahy ( 100 metrů od Staroměstského náměstí ) a hotely v úplné blízkosti nás budou hodně drahé…
Zkuste se podívat přes nějaký hotelový portál. Věřím, že se najde i levnější ( menší hotel nebo apartmán ) v okolí.

Mějte se krásně Honza

Lukas Drnec

Dobry vecer, potrebuji se zeptat, kdyz potrebuji tento zazitek pro 6 osob. Muzu koupit voucher pro 4 osoby a pak 2× pro 1 osobu a nakombinovat pri rezervaci?? Predem dekuji za Vasi odpoved. Preji pekny vecer. Lukas

Krčma U Pavouka

Dobrý den pane Lukáši,

Ideálně zakupte 2 vouchery pro 4 osoby a ještě další 2 kamarády vezměte s sebou :)
A nebo (jak jste si sám již odpověděl) pro 6 osob 1×VOUCHER pro 4 a 2×VOUCHER pro 1 osobu.

Hezký den Honza

Bronislava Viest

Dobrý den,
vstupenku pro dítě 6 let lze zakoupit až na místě? A v ceně 750Kč, jak je uvedeno na stránkách restaurace? Díky B. V.

Krčma U Pavouka

Dobrý den.
Na místě za 370,– Kč.
Honza

Kamila Bauerova

Dobrý den jak dlouho platí voucr a jak dlouho dopředu si musím zarezervovat místo na vikend

Krčma U Pavouka

Dobrý den.
Voucher platí od 14.01.2019 do 31.03.2019.
Obsazenost víkendů bývá samozřejmě vyšší než ve všední dny, ale myslím, že týden předem (někdy i ten samý den) místa najdeme.
Honza, U Pavouka

Ludmila

Dobrý den, akce bude pobíhat i v prosinci?

Krčma U Pavouka

Dobrý den.
Ano. Akce bude probíhat i v prosinci, ale voucher zde zakoupený se může využít až od 14.1.2019.
V prosinci tedy nikoliv.
Hezký den, Honza

lee

hi. from wich date i can use the cupon?

Krčma U Pavouka

Hi.
From 14th of JANUARY 2019

Honza, U Pavouka

Margareta Pažítková

Dobrý den,v kolik hodin probíhá program?Jsme minopražští a chceme popíjet alkohol,tudíž auto nepřipadá v úvahu.Tak abychom stihli poslední spoj domů.Děkuji Pažítková

Slevomat.cz

Dobrý den, Margareto, show probíhá každý den od 20.00 do 22.30, přijít můžete už v 19.30. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru