Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v Jizerských horách: 3 dny se snídaní a privátním wellness a lahví vína

4,9 / 5 Penzion Albrechtova Vyhlídka Jizerské hory (mapa) 153 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdeňka Valentova

Dobrý den, a ta cena je za 1 osobu , nebo za 2 osoby . A jak se to u vás rezervuje .Moc děkuji za odpověď

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
je to cena za 2osoby, koupíte si voucher, mailem mi pošlete číslo vašeho voucheru a termín pobytu a já vám potvrdím vaši závaznou rezervaci.
Marcela Michalková

Zdenka Valentová

Dobrý den , chtěla bych se poptat jestli máte volný termín 18 února do 20 února , pro 2 dospělý osoby ,na kolik by mi to vyšlo moc děkuji s pozdravem Z.Valentová

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den, volno máme, voucher stojí 1960,–Kč

Zita

Dobrý den měla bych zájem o termín 14.2.do 16.2 děkuji

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
víkend (15.-17.2.) máme obsazený, volné jsou víkendy před nebo po tomto termínu, nebo máme volno ve všedních dnech.
Michalková

Em

Dobry den, máte volno 18.1.-20.1.?

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den, ano máme.
Michalková

Vlasta Vnoučková

Dobrý den, je volný termín pro 2 osoby od 27.12.-1. nebo 2.1.2018 ?
Jestli ano, v jaké ceně.
Děkuji za odpověď. Vlasta Vnoučková

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
bohužel pobyt přes Silvestra máme 2roky dopředu vyprodané.
Marcela Michalková

Iva Pihlikova

Dobrý den,kolik by to vyšlo za víkend pro 2 dospeli a 1 Dítě 7 let +1,5 roku Dítě.

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
kromě ceny voucheru je doplatek na místě 350,–/noc/dítě do 10let, dítě 1,5roku je zdarma (pokud bude spát s vámi bez nároku na samostatné lůžko) + poplatky městu (tj. 12,–/noc/dospělý a 2,–/noc/dítě). Kromě zakoupeného voucheru byste tedy na místě zaplatili doplatek 756,–Kč. Doporučuji si před zakoupením voucheru rezervovat termín.
Marcela Michalková

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Paní Pilníková, ještě jsem zapomněla, v ceně nejsou snídaně (pro děti), omlouvám se, ještě 60,–/1snídaně/dítě.

Pavla Ježková

Dobrý den, nemáte volný termín od 26.12. do 28.12?

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
máme volno. Michalková

Luky

Dobrý den. Máte volný termín od 2.3 do 6.3 2019 pro 2 dospělé a 2 děti a jaká by byla cena? Děkuji

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
volno máme, zavolejte mi, prosím.
Michalková 731 489 574

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
volno máme, zavolejte mi, prosím.
Michalková 731 489 574

Anastasiia Lampei

Dobrý den, máte volný termín v 22.-26.12.2018? Děkuji.

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Bohužel, nemáme.
Michalková

Denisa

Dobrý den,
kolik by stálo dokoupení třetí osoby na víkend ? A v ceně pro třetí osobu jsou pak stejné služby jako na voucheru ( snídaně + wellnes ) ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, doplatek za třetí osobu činí 420 Kč/noc a jedná se jen o noc na přistýlce, se snídaní. Pěkný den, Honza

Kateřina Vacíková

Dobrý den, máte prosím volný termín 1.-3.2. nebo 8.-10.2. pro 2 osoby? Děkuji Vacíková

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den paní Vacíková,
máme volno oba termíny.
Hezký večer
Marcela Michalková

Markéta Šretrová

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké máte volné březnové termíny na víkend. Děkuji, Šretrová

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
v březnu máme volno 1.-3. a 8.-10.3.2019Michalková

ubytovani

Dobry den, je mozne si koupit dva vouchery a ubytovat se na 4 noci? Co presne obsahuje wellnes? Jdou dokoupit predem vecere? (Byl by to darek pro rodice, tak at nemusi pak nic resit). Moc dekuji za odpoved.

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
ubytování na 4 noci (2vouchery) není problém. Wellness obsahuje saunu, vířivou vanu a 2 dřezy s kameny (Kneippovy lázně). Večeře dokoupit není možné, v penzionu není restaurace, museli by si buď vařit sami (je tu plně vybavená kuchyň) nebo jet na večeři do města do nějaké restaurace.
Marcela Michalková

Michaela

A co víkendy 4.-6.1. ne 18.-20.1? Děkuji

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
4.-6.1.19 je volno určitě, 18.-20.1. máme předběžnou rezervaci, během zítřka vám zjistím jestli bude volný pokoj a napíšu vám.
Hezký večer
Marcela Michalková

Michaela

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by byl volný termín 7.-9.12.?
Dekuji
Macková

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den, bohužel v tomto termínu máme obsazeno.
Marcela Michalková

JANA TESAŘOVÁ

dobry den, tři dospělé osoby a pes v termínu 23.12_26.12 popř. do 25.12 byl by u vás možný pobyt?

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
pobyt u nás je možný, pokoje v tomto termínu máme volné, ale v tomto termínu bohužel není možný pobyt se snídaní. V penzionu je plně vybavená kuchyň, je možné snídani připravit. Pokud byste měli o pobyt zájem, napište. Museli bychom se domluvit na ceně doplatku za 3.osobu a pejska (nesmí rušit ostatní hosty), cena by samozřejmě byla ponížená o snídaně.
Marcela Michalková

Alena Bartoňová

Dobrý den, neuvažujete o voucherech pro 3 osoby? Pochopila jsem, že máte 2–4 lůžkové pokoje, tedy včetně 3-lůžkových.
Pokud ne, kolik by stál pobyt 3. osoby na 2 noci, tedy 3 dny? jedná se nám o konec června.
Předem děkuji. Alena

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
v případě 3.osoby na pokoji by byl doplatek 900,–, voucher pro 3 osoby nemáme, doplatek by byl na místě.

Jana Jirásková

Dobrý den, proč není možná rezervace on-line? Děkuji Jir.

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
on-line rezervace nepoužíváme, pokud chcete vědět kdy máme v penzionu volno, napište mi na e-mail, odpovím vám a termín zarezervuji.
Michalková

Jana Jansová

Dobrý den, je možné voucher využít i v termínu od 28.12.-30.12.?Děkuji za info.

Penzion Albrechtova Vyhlídka

Dobrý den,
omlouvám se, že jsem neodepsala hned, ale tento termín je již obsazen, ale hosté, kteří mají penzion rezervovaný ještě nejsou rozhodnutí zda obsadí všech 8 nebo jen 7 pokojů. Psala jsem jim, ale zatím mi neodpověděli. Pokud by byl v tomto termínu tento pokoj volný, je možné na něj voucher uplatnit. Jakmile budu něco vědět, ozvu se vám. Marcela Michalková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru