Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rok 2019 s bylinkářkou: on-line kurz využití bylin v každodenním životě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Bára

Dobrý den,
již několik dní v různou hodinu se snažím dovolat na číslo uvedené na voucheru. Mám koupený Kurz praktického využití bylin, kam bych si ráda rezervovala termín. Bohužel telefon nikdo nebere a ani se nikdo neozval zpět. Mohli byste prosím tedy začít zvedat telefon?

Zpátky k bylinám

Dobrý den,
snažíme se vždy ozvat zpět a doufám, že už je vše vyřešené a svůj termín máte rezervovaný. Ale podle Vašeho křestního jména to bohužel neověřím. V případě, že jsme spolu ještě nemluvily, nebo si nepsaly, připomeňte se prosím ještě jednou třeba mailem. Děkuji a omlouvám se za váznoucí komunikaci. Každopádně se uvidíme na kurzu.
Za zpátky k bylinám, Míša Brošová

stepanka

Dobrý den, zaslala jsem voucher s veškerými informacemi, abych začala on-line kurz, ale ani po druhé urgenci mailem mi nikdo nereaguje. Ani žádný sešit nedorazil😏Děkuji

Zpátky k bylinám

Dobrý den,
Za dlouhé čekání na odpověď se velmi omlouváme, Váš mail bude urřčitě zodpovězen v průběhu následujících dní. Zatím Vám nic neuteklo, online kurz bude začínat 26. března a věřím, že Vás bude bavit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru