Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prodloužení řas metodou řasa na řasu

4,6 / 5 Salon Ricci Praha - Holešovice  (mapa) 80 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
A.L

Volala jsem paní několikrát ale nikdo se neozval. Předchvílí jsem zavolala ještě jednou s tímže jestli paní má volný termín na řasy. Paní se ptala proč nemám českou předvolbu snažila jsem se jí vysvětlit že bydlím v Anglii a do Česka jezdím jen občas tak proto mám jinou předvolbu. Paní trvala na tom abych zavolala s čísla s českou předvolbou a nakonec nic neřekla a zavědila.Nechápu co má telefonní číslo společný s objednáním. Velmi nepříjemný přístup

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí mě však, že kontakt s poskytovatelkou služby neproběhl zcela v pořádku. Věřím, že to bylo jen nedorozumění. Nenašla jsem na Vás telefonní číslo a tak jsem Vám alespoň zaslala e-mail. Budu se tomu nyní věnovat a celou situaci pro Vás prověřím. S pozdravem Gábi

Michala Ščevíková

Dobrý den,v sobotu jsem si koupila voucher na řasy v hodnotě 349 kč ale nemám číslo toho voucheru..můžu se nějak jinak prokázat?děkuji Konečná

Slevomat.cz

Dobrý den, Michalo, voucher naleznete v uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery, u každého voucheru se nachází jeho specifický kód. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru