Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oldies festival: super pařba na mega akci s hity 90. let pod širým nebem

4,7 / 5 Oldies festival Ostrava - Vítkovice  (mapa) 962 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Pepa

Dobrý den, vstup je uveden v 15 hod. Ten však není zcela směrodatný, že? mohu dorazit kdykoli během dne? děkuji

Oldies festival

Dobrý den,

ano areál se otvírá ve 12:00 hod. děkuji

Misa

Dobry den, prosim udelala jsem u Vas objednavku, ale ted tady ctu, ze deti do 15let jsou zdarma. A ja objednala 4 listky pro deti 11–13let. Jeste neni uhrazena. Na ofis strankach oldies jsem se nikde nedocetla, ze jsou zdarma. Jak tedy muzu objednavku stornovat ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, vidím, že jste již vše vyřešila s kolegyní na zákaznické podpoře a vše je v pořádku dle Vašich požadavků. :-) Pěkný den, Honza

Marketa

Dobrý den objednala jsem 2 vstupenky ale peníze jsem zaslala na špatný účet splatnost byla do 18 tusim když je dneska zaplatim pošlete mi je nebo si mam udělat novou objednávku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, v objednávce vidím splatnost do 31.1.2019 :) Takže stačí finance zaslat a vstupenky Vám následně dorazí :) Pěkný den

Bohuslava Kopecká

Dobrý den,koupila jsem 2 vouchery na festival,ale z karty místo 899,00 mi odešlo plných 1789,00. Jakým způsobem proběhne vyrovnání? Kopecká.

Slevomat.cz

Dobrý den, Bohuslavo, zakoupilo jste si dva vouchery pro dva. Tudíž 2 × 899 Kč = 1798 Kč. Vše tedy souhlasí. Pěkný den, Honza

Pavlina Hankeova

Odesilala jsem penize v nedeli

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Pavlína Hankeova

Zdravim objednala jsem pro 2 a na email nic nedoslo bude to zitra tyden.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Petr

Letos super, a příští rok budou jaké skupiny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, přikládám odkaz, kde se dozvíte veškeré informace.https://www­.oldiesfestival­.cz/vystupuji­ci/. Hezký den

lucie janáčová

dobrý den,
chci se zeptat zaplatila jsem vstupenky kartou za jak dlouho mi přide mejl se vstupenkama?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

terka

899kč je teda pro dvě osoby ?

Oldies festival

Ano

Dagmar Fakfarí

Může se jít s dětmi 10 let ?

Oldies festival

Ano, deti do 15 let vstupne zdarma.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru