Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stolní nebo nástěnné kalendáře z vlastních fotek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Eva Mrowiecová

Dobrý den.Včera jsem zaplatila 199 Kč za nástěnný kalendář.Voucher mi ale nepřišel :-(

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

obraťte se prosím přímo na podporu Slevomatu, aby Vám voucher zaslali.

Předem děkuji za pochopení, CDSM.cz

Denisa

Dobrý den,
neplánujete navýšit počet ročních kalendářů A3? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

bohužel již neplánujeme navyšovat počet ročních kalendářů.

S pozdravem CDSM.cz

Dany

Dobrý den, koupila jsem 5 ks fotokalendáře, ale zjistila jsem, že nestihnu odeslat šablonu s fotkami v termínu. Je ještě možnost doručení do vánoc, kdybych vše odeslala až v něděli večer nebo mám vouchery raději stornovat. Děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

bohužel nemohu Vám to stoprocentně zaručit, ale budeme se určitě snažit.

S pozdravem CDSM.cz

Gracie

Dobrý den,
měla bych zájem o 2 ks stolního kalendáře, zakoupila jsem si tedy dva vouchery. Musím udělat pro každý kalendář, tedy pro každý voucher zvlášť objednávku, nebo se dají čísla voucherů napsat najednou a udělat tak objednávku jednu. Děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

jestliže chcete dva totožné kusy kalendáře, můžete udělat pouze jednu objednávku, zvolit počet kusů dva a doplnit oba vouchery.

Budeme se těšit na objednávku, s pozdravem CDSM.cz

Richard

Dobrý den,

vztahují se termíny pro uzávěrku objednávek s „garancí dodání do vánoc“ i na tuto nabídku (tzn. pro fotokalendáře 17.12.)?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
přímo na stránce akce píšeme Garance dodání do Vánoc je na kompletní objednávky do 13.12.2018 (po zaslání všech dat).
S pozdravem CDSM.cz

Pavel Grim

Dobrý den, je možné poslat listy pro kalendář A3 ve formátu PDF nebo EPS? Pokud ano, jakou formou tyto listy zaslat?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

je možnost si připravit přímo tiskové PDF se spadávkou 3 mm. Zašlete data přes uschovna.cz a v poznámce uveďte vouchery.

S pozdravem CDSM.cz

Kateřina Miturová

Dobrý den.
Provedla jsem platbu kalendáře již 26.11 a stále čekám na voucher, kalendář mám jako vánoční dárek a potřebuji ho co nejdříve zpracovat. Nevíte kde se mohla stát chyba?
Děkuji a hezký den. Kateřina Miturová DiS.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

toto nás velice mrzí, kontaktujte přímo podporu Slevomatu, aby se na Vaši platbu podívali a co nejdříve Vám zaslali Vaše vouchery.

Kalendáře si již mmůžete začít připravovat v našem CDSM Designeru a až budete mít vouchery, tak jen odešlete objednávku a doplníte vouchery.

S pozdravem CDSM.cz

Jana

Dobrý den, mám dva dotazy:
Chci objednat 3 kalendáře A3 měsíční, ráda bych je pod stromeček. Do kdy nejpozději musím odeslat objednávku?
Píšete, že automaticky slučujete objednávky na jedno poštovné – je nutné poslat všechny 3 objednávky najednou nebo mohu mít třeba 2 dny prodlevu (např.)?
Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

data musíte dodat nejpozději do 15. prosince a musí být v pořádku, abychom stihli vytisknout a expedovat.

Objednávky slučujeme automaticky za jedno poštovné, jestliže jsou odeslány v jeden den a je v nich uveden stejný email, jinak to nedokážeme zaručit.

S pozdravem CDSM.cz

Lůca

Dobrý den,

ráda bych si koupila voucher pro vytvoření nástěnného kalendáře NKN-39. Mám si koupit voucher Nástěnný kalendář (měsíční) A3 či A4?

Děkuji předem za odpověď.

S pozdravem,
 LV

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

na tento kalendář bohužel vouchery nenabízíme.

S pozdravem CDSM.cz

Eva

Dobrý den,
ráda bych si u Vás objednala měsíční nástěnný kalendář A3 orientovaný na šířku- 3 ks, vždy jiné fotky a chtěla jsme se zeptat, zda ve vašem programu si lze vybrat i různé motivy, podkladovou barvu ( např.černou a na to dát černobílé fotky ) apod.
Uvádíte ve své nabídce, že voucher neplatí pouze pro šablony NKN – 45, 46, 47 – prosím o vysvětlení názvů šablon, nevím pro které voucher neplatí …
děkuji …

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

vouchery platí pro všechny klasické šablony A3, 13 listů. Neplatí tedy na atypické rozměry a na oboustranně potištěné kalendáře.
U některých šablon nastavit pozadí lze a u některých ne. Záleží přímo na daném typu šablony. Máte vybranou nějakou konkrétní?

S pozdravem CDSM.cz

Denisa Jedličková

Dobrý den, je u 14denniho stolního kalendáře možné k určitým datům připsat popisek? Předtisknout třeba narozeniny?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, v našem CDSM Desgineru si můžete do kalendáře vkládat i popisky.

S pozdravem CDSM.cz

Daniela Vrátilová

Dobrý den, platí voucher i na kalendář NKN-05-A4: Nástěnný kalendář s vlastní fotografií NKN-05-A4. Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, na tento typ kalendáře voucher platí.

S pozdravem CDSM.cz

Monika Mádlová

Dobrý den.

Raději se ještě ujistím. Koupila jsem 6 voucherů na stolní kalendáře. Dají se zde udělat také koláže z fotografií a může mít každý kaledář jiné fotky?
Předem velmi děkuji za odpověď. Monika M.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
pokud budete vytvářet objednávku v našem programu designer, tak je to možné.
S přáním příjemného dne CDSM.cz

Jana

DOBRÝ DEN JE MOŽNÉ VYTVOŘIT KALENDÁŘ V SLOVENSKÉM JAZYKU?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, kalendáře máme připravené i ve slovenštině.

S pozdravem CDSM.cz

Jirka

Dobrý den, potřebuji kalendář od 29.6 2019 do 27.6.2020. Je to možné bez nějakého příplatku, nebo jakého? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

momentálně nabízíme pouze kalendáře na rok 2019. Pro rok 2020 nemáme připravené kalendárium. Jestliže bychom takovýto kalednář vytvářeli, museli bychom pro Vás udělat speciální šablonu, která by byla za příplatek 700 Kč.

S pozdravem CDSM.cz

Maja

Na Slevomatu je uvedená původní cena stolního kalendáře 590,– Kč. Po rozkliknutí šablony je cena kalendáře 349,– Kč.
To mi nepřipadá moc fér. Škoda, už jsem si voucher málem koupila.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

cena 349 Kč je za kus při objednání tří stejných kalendářů a je to tzv. množstevní cena. Jestliže si však uděláte tři různé kalendáře, je cena za kus kalendáře 590 Kč.

S pozdravem, CDSM.cz

Jana Andrýsková

Dobrý den. Chci se ujistit, že je možné na jednu stránku dát více fotek nebo lze vložit jen jednu přes celou stranu, prosím?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

bohužel nevím, o který kalendář máte zájem, proto Vám nemohu řádně odpovědět. Prosím, napiště nám na info@cdsm.cz, o kterou šablonu máte zájem a my Vám rádi poradíme, či pomůžeme vybrat jinou šablonu dle Vašich požadavků.

S pozdravem CDSM.cz

markéta

Dobrý den, v nabídce máte vyhotovení stolního kalendáře, kdy je cena slevněna z Kč 590 na 249 přičemž dle výrobce stolní kalendář stojí max 389Kč. Jak to mám chápat?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
my vouchery prodáváme po jednom ks. 389 Kč je cena při objednání 3 kusů totožných kalendářů. jedná se zde o množstevní slevu.
S přáním příjemného dne
Dana Daberkowová

Marie Starynska

Dobrý večer prosím do kdy trvá tato nabídka?Dekuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

akce trvá do 14. 1. 2019,

S pozdravem CDSM

Hana

Dobrý den, potřebuji udělat dva kalendáře, ale v každém jiné fotky. Mám si zakoupit 2 vouchery nebo to jde tak, že údělám dva různé kalendáře v jedné objednávce.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, musíte si zakoupit dva různé vouchery, poté uděláte dvě různé objednávky. Objednávky slučujeme automaticky za jedno poštovné, jestliže jsou odeslány v jeden dena a je v nich uveden stejný email.

S pozdravem CDSM.cz

Jana Radimáková

Dobrý den, Váš plánovací týdenní kalendář pro 5 členů rodiny už používáme druhým rokem a moc jsme si ho oblíbili, i když jeho „výroba“ mě pokaždé stojí pořádné nervy. Letos jsme se ale rozrostli a tím pádem je pro nás kalendář pro pět členů rodiny už málo. Plánujete do budoucna vytvořit plánovací kalendář i pro šest osob? Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

v současné době máme pouze měsíční nástěnný kalendář pro šest osob NKN – 70.

S přáním příjemného dne
Dana Daberkowová CDSM.cz

Eva

Dobrý den,
Jaká je gramáž papíru u kal. A3?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
jedná se o papír 170g, matná křída.

S pozdravem CDSM

Lenka

Dobrý den, lze na jedno poštovné zaslat kalednář i fotoknihu, pokud budou objednané v jeden den? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
veškeré objednávky, které nám dorazí v jeden den automaticky slučujeme a odesíláme za jedno poštovné.
S přáním přájemného dne
Dana Daberkowová CDSM.cz

Lucie Tůmová

Dobrý den, mám zájem o rodinný plánovací kalendář pro 4 členy (buď měsíční nebo i týdenní) – jaké jsou prosím možnosti, na které se vztahuje voucher?? A lze na jedno poštovné objednat 3 ks klasického měsíčního kalendáře A4 + 1 ks rodinného? Děkuji za upřesnění Lucie T.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

voucher se vztahuje pouze na A3 kalendáře třináct listů, takže jedině měsíční, je to například šablona NKN-54 nebo potom s dětskými motivy NKD-04, NKD-05, NKD-06, NKD-07, NKD-08 nebo NKD-09.
Objednávky slučujeme automaticky za jedno poštovné, jestliže jsou objednávky odeslány v jeden den a je v nich uveden stejný email.

S pozdravem CDSM.cz

Jana

Dobrý den, potřebuji 2 kalendáře A3 a také rodinný plánovací kalendář pro 5 členů. Dá se na voucher koupit i tento typ kalendáře? A také jsem na vašich stránkách nenašla ty 2 šablony, na které vouchery platí, můžete mi sem dát odkaz přímo na ně prosím? Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, 2 kalendáře A3 máte namysli měsíční nástěnné kalendáře nebo Roční A3 jednolistý? Kalendáře pro 5 členů je NKN-70.
Surá Jitka CDSM.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru