Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

LPG CELLU M6® Alliance endermologie: vytvarujte tělo a zbavte se vrásek

4,9 / 5 Trend Body Ostrava  (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Renáta

Dobrý den,
pokud mám akné na tváři a místy na zádech, tak chápu správně, že nemohu využít toto ošetření těla? Také píšete jako kontraindikaci nemoc krve, tam zahrnujete např. i vysokou srážlivost krve (neboli laidenskou mutaci)? Děkuji za Vaši odpověď.

Trend Body

Dobrý den,
bohužel pokud máte vysokou srážlivost krve ošetření se rozhodně nedoporučuje, přístroj pracuje s lymfou, bylo by dobré vše konzultovat s vašim ošetřujícím lekařem.
Akné na zádech problém není, místo by se vynechalo. Co se týká akné na obličeji nechal bych posudek na terapeutce.
děkuji
Trend Body.

Monika

Dobrý den, pokud bych využila -lifting obličeje a dekoltu, rozjasnění, detoxikace, zpevnění, obnova kontur, anti-aging, omlazení, vrásky, odstranění kruhů pod očima…jak dlouho toto ošetření vydrží, jde vidět, poznat je možné že by mi vráska, kterou mám zmizela napořád?popř.po kolika ošetření by tomu tak bylo

Trend Body

Dobry den,
vysledky jsou viditelne jiz po par osetreni, na kazdeho to ale pusobi jinak. U vrasky zalezi na jeji hloubce. Idealni je probrat osetreni s konzultantkou a vse si i zdarma vyzkouset. Dekuji Svrcek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru