Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Spodní prádlo Frox: 3× dámská tanga nebo bezešvé kalhotky a 3× pánské boxerky

4,6 / 5 FROX 884 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ina

FROX : mě to ukazuje pouze XXL, žádnou jinou velikost :(

FROX

Mame ruzne vel., jakou potrebujete _

Ina

Pánské boxerky vel XL ? Kupuji č.7 a to by mělo být XL. Nejlépe šedé. Díky :)

FROX

zdravim, nerozumim vasemu dotazu, sede xl jsou.m

Luboš

Dobrý den.
Už nejsou v nabídce pánské boxerky (šedé) v menší velikosti než XXL?

FROX

zdravim
ano mame i XL i L. S pozdravem M

Pavla Ronovská

Máte i velikost dámských tang M/L?

FROX

zdravim
ano jsou tam sede a bile
m

Pavla Ronovská

Dobrý den, chtěla bych namíchat dámská tanga od všech barev ve velikosti L/XL
je to možné?
Děkuji.

FROX

ano,jen prosim o vykricnik ke jmenu..az budete vyplnovat obj.dekuji
 m

Michael Waysová

Dobry den.slo by do tuby namichat treba dvoje sede a jedny cerne?a jine barvy asi nejsou k dispozici ze?a prosimvas nahodou sede xl nebudou mate tu jen xxl a to je velke.

FROX

Dobry den,
podivam se, jen vas poprosim o napsani na jiny emai, ..je to vhodnejsi pri parovani objednavky..email: vodakovam@email.cz.pripiste i tel. zavolam
Dekuji
 M

Pavlína Holečková

Dobrýden. Černý boxerky velikost L bych určitě brala. V nabídce je nevidím. Děkuji s pozdravem Pavlína

FROX

Objednejte jakékoliv a pisnete mi email.m

Pavlína Holečková

Dobrý den. Jinak jsem moc spokojená. Když budete mít boxerky i velikost L určitě objednám. Děkuji moc. Hezký den

FROX

Zdravím.dekujeme za pochvalu.boxerky ve vel.L máme..černé.

Michael Mikošková

Take se pripominam..

FROX

Dobrý den, vaše zásilka odejde zítra i s dárkem.Do­poledne zítra zavolám a nahlásim c.zasilky.s poz­dravem.vm

Pavlína Holečková

Psala jsem Vám tohle. Dobrý den. Prosím Vás napsáno bylo V CENĚ VARIANTY: 3× kalhotky v zelené dárkové tubě a mně to dorazilo v černé a ještě mi nedrží vyko. Je možné to nějak napravit? Pro pána mi přišlo v černé tube, tak jak má. Ma to být dárek. 

FROX

Zdravím, nová zásilka tuba i s dárkem bude odeslána zítra.Obsah je jinak ok?S pozdravem.vm

Pavlína Holečková

Pardon ne zuby, ale tuby

FROX

omlouvam se,…a ceho se dotaz tykal..tub muzete mit kolik chcete :-)
 m

Pavlína Holečková

Dobrý den. Prosím Vás psala jsem Vám ohledně ty zuby a psala jste mi, že se mi dáte vědět v neděli. Nezapomněla jste na mně? Děkuji s pozdravem Pavlína Holečková

FROX

Zavolam vam a domluvime se.MV

Eliška

dobrý den potřebuji poradit..chci koupit pro přítele ..vel xxl má rozměr 102–111..těch 102 to je v klidu? ..já jen aby nám nepřišli bomby :-) ..někdy kupujeme xl něco xxl..děkuji

FROX

Zdravim
doporucuji radeji XXL. Misa

Michael Waysová

Dobry den.slo by do tuby namichat treba dvoje sede a jedny cerne?a jine barvy asi nejsou k dispozici ze?a prosimvas nahodou sede xl nebudou mate tu jen xxl a to je velke.

FROX

Dobry den, proverim a napisi Vam..Hezkou nedeli m.

Roman Novák

dobrý den.chtěl bych objednat dámské i panské,lze skloubit dohromady, na jedno poštovné na vyzvednutí ?Roman

FROX

Dobry den
samozrejme..ob­jednejte zaroven.Krasnou nedeli M

Pavlína Holečková

Dobrý den. Prosím Vás napsáno bylo V CENĚ VARIANTY:
3× kalhotky v zelené dárkové tubě a mně to dorazilo v černé a ještě mi nedrží vyko. Je možné to nějak napravit? Pro pána mi přišlo v černé tube, tak jak má. Ma to být dárek. Děkuji. Hezký den

FROX

Dobry vecer
urcite ano, ozvu se Vam behem zitra a domluvim napravu…
Omlouvam se, je toho opravdu hodne a obcas se neco nezdari :-(…
Pekny vikend,
 MV.

Markéta Endstrasserová

Dobrý den, budete mít v nejbližší době i menší pánské velikosti, jsou tam již samé XL a větší. Děkuji …

FROX

zdravim
mame jeste nekolik vel L, snad i M, mrknu a napisi
 M

VĚRA

Také kupujeme velikost XL, ale u vás v tabulce je odpovídající skutečnosti velikost L. Jednak tedy nevím, jakou vzít. Za druhé není co vzít! Budete mít mix 2 bílé pánské boxerky a jedny bílé, či 1 bílé a 2 šedé v jednom balení XL (eventuelně l)? Děkuji

FROX

Dobry den, ano, radeji vemte ty vetsi vel XL…nejake Vam vyberu, Na Slevomatu objednete a me skutecny pozadavek napiste do :email vodakovam@email.cz

Míša Zůbková

Dobrý den,
ve velikosti L už nebudou dostupné? Děkuji

FROX

Napiste mi prosim email / vodakovam@email.cz / mohu vam jeste nejake dohledat .MV.

Lucie Kašparová

Dobrý den, kolik kusů lze zakoupit na jedno poštovné? Děkuji

FROX

Dobry den, počet není omezen. Hezký den, MV

Jakub

Dobry den, nejak jsem se asi zamotal, za tuto cenu jsou tri kusy, nebo jeden? Dekuji Kuba

FROX

zdravim
za tu cenu jsou 3 kusy :-).M.

Kateřina

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na přesné rozměry, konkrétně šíři v bocích v nataženém stavu a v klidu obou variant (nemůžu se rozhodnout ve velikosti, potřebovala bych M/L…)

Děkuji :)

FROX

Dobry den
ano ty jsou, ciste bile .M
Zdravim, zmerim a poslu odpoledne..hezky den M.

Kateřina Bublová

Dobrý den,
potřebovala bych velikost L pánské, budou ještě k zakoupení? Děkuji za odpověď.

FROX

Dobrý den,
jakou barvu a jaky typ? Prověřím. M

Kateřina Bublová

Šedé boxerky, popřípadě bílé. Velikost L. Děkuji za ochotu

Marketa Nachtmanova

Již jsem napsala email.Nachtmanová

FROX

ok

Marketa Nachtmanova

Dobrý den. Právě jsem si objednala. Nezapsala jsem si, že bych žádala barvy prádla namíchat.Číslo objednávky je 8759134761. Mno­hokrát děkuji. Půjde to?

FROX

Dobre rano, poznacim si to a barvy namixuji. Krasny den. M

Martina Oralová

Dobrý den, právě jsem udělala objednávku, ale nějakým záhadným způsobem se mu zvolil jiný druh, barva i velikost. Půjde to ještě změnit? Děkuji.

FROX

OK, napiste prosim email. M

Evel Kranichová

Dobry den. Je mozne sehnat jeste ve velikosti L… Cerne a sede, aby se baleni nakombinovalo. Manzel normalne nosi XL, ale dle Vasi tabulky by potreboval L.

FROX

Dobry den,
radeji bych volila XL, , pokud jste tak zvykla..zakaz­nici,kteri si tuto vel. vzali-byli spokojeni.

Daniela Šináglová

Dobrý den, velikost u dámských kalhotek 42/44 neexistuje? Když máte 38/40 označení S/M a pak hned L/XL 46/48? Děkuji.

FROX

Dobrý den,máme už jen některé vel. ale materiál je velmi pružný, ze zkušenosti víme,že jej využijí ženy napříč spektrem velikostí, pokud potřebujete 42, klidně vemte L/XL,

Pavla Aubrechtová

Dobrý večer,
také jsem loni manželovi zakoupila tyto boxerky a je moc spokojený, proto bych ráda přikoupila další, ale potřebovala bych velikost XXL. Myslíte, že ještě budou i černé v této velikosti?
Předem velice děkuji

FROX

Dobrý den, prověřím a do 2 dnů vám napíši .Hezký den.

FROX

Dobrý den, zkontrolovala jsem zásoby…ve vel. XXL jsou: bílá varianta a šedý melír, černé jsou jen do vel XL-54/56.
 M.

Kateřina Václavíčková

Dobrý večer,
chtěla jsem objednat boxerky,bohužel hned během prvního dne nemáte dostupnou jinou velikost než xxl u tmavších barev,je to škoda,využila jsem Vaši akci již loni a byla jsem maximálně spokojená

FROX

Zdravim,
napiste mi prosim email, zkusim zjsitit zda jeste nejake nezbyly.MV

FROX

Dobrý den, zkontrolovala jsem zásoby…ve vel. XXL jsou: bílá varianta a šedý melír, černé jsou jen do vel XL-54/56. M.

Dagmar Křivánková

Dobrý den,
prosím proč nemohu uplatnit své kredity na dárkové balení při koupi setu pánských boxerek Frox?
Děkuji za odpověď

FROX

Dobry vecer
primo u nas ne, ale proverte, zda to nemuze nejak zaridit Slevomat.MV

Majmon

Asi hloupy dotaz, cena je za ks nikoli za krabicku o trech kusech,ze?

FROX

Vůbec ne, dotaz je na místě, cena je překvapivá :-)… je za krabičku, ve které jsou 3 ks!

Adela

Jaká velikost je pánská.

FROX

Dobrý večer u každého zboží je jasný popis jaká je to velikost a typ. Prosím o bedlivé prostudování textu,

Zdenek Soukup

Dobrý den, lze spodní prádlo koupit přes Sodexo Benefity? Děkuji.

FROX

Dobrý den, bohužel pouze převodem z účtu, popř osobní odběr- žádná jiná alternativní forma – benefity, stravenky …není možná.

Karel

Dobrý den, rád bych nakombinoval do jednoho balení všechny 3 barvy dámských tang o velikosti S. Všiml jsem si u předchozího dotazu, že jste ochotni tomuto požadavku vyhovět :-). Rád bych se zeptal, kam mám při objednání tento požadavek zadat? Mockrát děkuji za odpověď a ochotu.

FROX

Dobrý den, prísím do poznámky, nebo kamkoliv kde na to bude prostor. Děkuji,

AV

Škoda, že v tabulce velikostí uvádíte u pánských boxerek i velikost L. V nabídce však ani u jedné barvy tato velikost není dostupná.

FROX

Dobrý den, je to univerzální tabulka, některé typy už máme v minimálním množství, proto pravděpodobně nejsou k dispozici -omlouvám se, pokud Vás to zmátlo. Napište mi prosím, který vzor Vás zaujal, zkusím prověřit, zda by vel L byla dostupná.

Dagmar Křivánková

Dobrý den,
prosím je možné namíchat pánské boxerky v jednom balení od každé barvy ve stejném čísle?
Děkuji za odpověď

FROX

Dobrý den, samozřejmě – rádi to pro Vás uděláme :-), jen prosím napište barvy , případně i velikosti prádla. Krásný den. Michaela-Frox

FROX

Dobrý den, samozřejmě – rádi to pro Vás uděláme :-), jen prosím napište barvy , případně i velikosti prádla. Krásný den. Michaela-Frox

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru