Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Romantický pobyt v Karlových Varech: krásný výhled, wellness a dobré jídlo

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Vítkova Hora Karlovy Vary (mapa) 394 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Stříbrná

Dobrý den , měla bych zájem o pobyt na tři dny pro dvě osoby za 3290,– + plus bych si chtěla připlatit za dítě(8let) na přistýlce. Bylo by možné v termínu 26.4. – 28.4.2019 a jaká by byla konečná cena? Předem děkuji za info.

Hotel Vítkova Hora

Dobrý den,
bohužel, v tomto termínu je náš hotel již plně obsazen. Pokud byste měla zájem o jiný termín, kontaktujte mne prosím na tel.č.: 602 320 399.

S přátelským pozdravem
Tomínová – recepce

Chris

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi vouchery za 3 290 Kč a 3 990 Kč? Bohužel jsem nebyl schopný najít žádný.

Díky za odpověď,
 Ch.

Hotel Vítkova Hora

Dobrý den,
voucher se liší pouze v délce platnosti. Voucher za 3.290,– je do 30.4., voucher za 3.990,– je možné využít do 31.5..

S přátelským pozdravem
Tomínová – recepce

Eva Filipáková

Nemám auto, je možné se dostat vlakem nebo autobusem?
Děkuji Vám

Hotel Vítkova Hora

Dobrý den,
je možnost dorazit do KV vlakem či autobusem. Poté z Varů městským autobusem č. 8.

S pozdravem
Tomínová – recepce

Martin Kratochvíl

Dobrý den,
měl bych zájem o pobyt (jako dárek) od 12. do 14. dubna 2019, zda-li je to možné. Mohl bych popřípadě zítra odpoledne zavolat?
Děkuji,
Kratochvíl

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, pokud si přejete pobyt na termín, po rozkliknutí nabídky stiskněte tlačítko Koupit na termín a v kalendáři vyberte Vámi preferovaný datum. Momentálně je vaše volba k dispozici. Pěkný den, Honza

Eva

Dobrý den, bylo by možné využít této nabídky a přidat k tomu ještě jednu osobu (je tedy možnost nějakého třílůžkového pokoje?). Děkuji! Jordánová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, nabídka zahrnuje pobyt jen pro dvě osoby, ale můžete se domluvit individuálně s hotelem na telefonním čísle 602 320 399. Pěk­ný den

Lucie Riesová

Dobrý den, mohla bych si prosím objednat tento wellness. A bylo by možné dostat fakturu ještě dnes, co nejdříve. Děkuji mnohokrát Lucie Riesová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pro dotaz ohledně vystavení faktury prosím kontaktujte přímo podnik na tel. +420 602 320 3­99. Jinak co se týče objednávky, vytvoříte si ji jednoduše (v případě platby přes fakturu) po kliknutí na „Koupit bez termínu“ a poté zvolíte platbu bankovním převodem. Hezký den :)

Kateřina Šnajdrová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na termín který jsem si vybrala na pobyt u Vás –26–28.4.2019 (pá-ne),ale nejde mi potvrdit.V tomto termínu nejde uskutečnit víkendový pobyt?Děkuji Šnajdrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, v tomto termínu je totiž možné, že jsou všechny pokoje obsazeny. Dny jsou sice v kalendáři jako volné, ale pokoje jsou volné pouze na termín 25–27 a poté 28–30.4. Pro jistotu si ale můžete ověřit obsazenost na tel. +420 602 320 3­99. Hezký den! :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru