Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Fotokniha s pevnou vazbou, formát A4, A3 nebo 20×20

4,8 / 5 Colorland 7 272 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Veronika Kroutilová

Dobry den, v nabidce na Slevomatu uvadite, ze garantujete doruceni do Vanoc pri zaslani vsech udaju a platby do zitrka, tedy 14.12. Na Vasich oficialnich strankach jsem ale vcera pri tvoreni fotoknihy vycetla, ze garance na fotoknihy je pouze pri zaslani do dnesniho dne.. deadline 14.12. se tam vztahuje pouze na kalendare … Mohu tedy pocitat s tim, ze dnes a zitra odpoledne mohu skutecne jeste tvorit a objednavku odeslat zitra v odpolednich hodinach? Dekuji za objasneni. Veronika

Colorland

Dobrý den,

 bohužel nemohu vám nic přislíbit – stav své objednávky sledujte v záložce HISTORIE OBJEDNÁVEK.
Pokud vše půjde bez komplikací, mělo by být doručeno.
Pokud tomu tak nebude, ozvěte se.
 Děkuji – Colorland

Jana H.

Dobrý večer,
koupila jsem 1 voucher na 5 fotoknih. Když však kód uplatním a do košíků dám 5 ks (stejných knih), načte se mi přesto částka k úhradě 1 650 Kč, přestože jsem nezadala žádné doplňky ani nic navíc. Jak je to možné?
Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
je zapotřebí vložit všech 5 voucheru. Děkuji Colorland

Martin Blazek

Dobrý den, do kdy stačí objednat s garancí doručení do Vánoc? Nebo už je pozdě? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, bohužel od dnešního dne již nemůžeme garantovat doručení do Vánoc. Hezký den

Marie

Dobrý den, koupila jsem si u vás voucher na fotoknihu 20×20, 32 stran. V editoru jde ale vybrat pouze 28 nebo 36 stran. Kterou mám tedy vybrat? Není to nějaký překlep? Díky :-)

Colorland

Dobrý den, věřám, že jsem již vše dořešily, Děkuji

Petr Novotný

Dobrý den, koupil jsem si 5 voucherů a chci vytisknout jednu fotoknihu 5×. Na vašem webu nejde vložit 5 voucherů. jak mám tedy postupovat? Nebo kam můžu zavolat/napsat abych to dořešil.

Colorland

Dobrý den,
v nákupním košíku vedle pole, kde si zvolíte požadované množstív fotoknih, se l nachází okýnko, kde je třeba postupně vepsat všech 5 voucheru. Colorland

Jarka

Dobrý den, pokud si zakoupím voucher na fotoknihu o velikosti 60 stran, mohu si navýšit počet stran na 80? Kolik by byla pak cena příplatku? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
za každé další 4 stránky navíc vám systém automaticky dopočítá doplatek 30,–Kč
hezký den – colorland

Simona

Dobrý den, jaká by byla cena za fotoknihu klasické velikosti A4, která by měla 160 stran? Děkuji za odpověď.

Colorland

Dobrý den,
k zakoupeného voucheru je třeba dopočítat za každé 4 stránky doplatek 30,–Kč
Colorland

Magdalena Indrová

Dobry den, muzete mi, prosim, poradit, jak mam vlozit text na desky knihy? dekuji!

Colorland

Dobrý den,
na klasickou fotokniu vložíte text kliknutím na ikonku vpravo nahoře vedle knihy – zde nelze vložit screen, kde bych vám to přeposlala. Colorland

Magdalena Indrová

Dobry den, uz jsem to psala drive a dekuji za odpoved, ale u knihy A3 na sirku neni moznost vlozeni textu na desky zobrazena. Ikonka chybi. Vnitrek knihy je jiz ok.
tak nevim, zda je to zamer nebo chyba programu:)
Vyresila jsem to obrazkem nakonec. Tak treba pro ostatni .
Dekuji!

Veronika

Dobrý den, pokud si zakoupím voucher je už na pevně danou šablonu, nemyslím tím motiv celého fotoalbumu, ale jestli si ještě poté na album můžu dodatečně dokoupit doplňky například Přebal s polstováním za příplatek 80Kč, s tím že se samozřejmě připočte k poštovnému a zaplatím to navíc. Jedná se mi o to aby se při dokončení neobjevilo že voucher nelze uplatnit, děkuji

Colorland

Dobrý den,
cena voucheru vám nepropadne – jakékoliv doplňky vám systém automaticky dopočítá.
Hezký den . Colorland

Alexandra

Dobrý den, když zakoupím voucher na slevomatu, tak na colorlandu, když budu vytvářet fotoknihu a zadám kód tak už kniha nebude nic stát, jestli chápu dobře? Tudiž si už zaplatím jen dopravu? (Nikdy jsem neobjednávala takovou věc na slevomatu, možná blbá otázka) Díky za odpověď.

Colorland

Dobrý den,
po zadání kódu u produktu, cena se vynuluje a bude třeba dokončit objednávku pouze platbou za dopravu. Je to přesně jak píšete. Hezký den

Dominika H.

Dobrý den,

chtěla bych fotoknihu, která bude mít pouze 20str. bohužel v editoru nelze prázdné stránky odstranit. Je 26 stran tedy minimum pro knihu?
Děkuji za odpověď

Colorland

Dobrý den, Minimálně počet stránek pro knihu je 28. Hezký den Colorland

Zuzana Szkanderová

Dobrý den,
budu potřebovat 2 různé fotoknihy.
Zakoupím si tedy 2 vouchery…
Bude možné zaslat poté obě knihy za jedno poštovné?
Jak mám pak postupovat??
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Honza

Dominika Španková

Dobrý den,do kdy přijímáte objednávky,ktere garantuje doručit do Vanoc? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiko, jak je v nabídce uvedeno, dodací lhůta je 8 pracovních dní od objednání a připsání částky za dopravu na partnerův účet. Krásný den

Helena knotig

Dobrý den, mám zájem koupit si voucher na knihu 28 str. A4 lze použít i na šířku? Děkuji.S pozdra­vem Helena

Colorland

Dobrý den, voucher zafunguje na oba formáty: jak na výšku, tak šířku. Hezký den. Colorland

Markéta

Dobrý den, byla bych ráda kdyby mi někdo od firmy Colorland zvedl telefon.. mám zaplacený 2× voucher přes Twisto, knížku uloženou a hotovou a prostě to nejde ukončit. potřebovala bych to s někým vyřešit jak mám postupovat. psala jsem včera mail a taky mi nikdo neodpověděl.. 3× volala a nikdo nezvedal. nevím kde je chyba. děkuji za rychlou odpověď hezky vecer

Colorland

Dobrý den, musíte to prosím zkoušet. Určitě není cílem nevyjít klientům vstříc. Je opravdu velmi náročné v tuto dobu, kdy je sezóna v plném proud, po víkendu propracovat všemi maily. Děkuji za pochopení. Colorland

Dan Študlar

Dobrý den, mám zájem o fotoknihu 20×20 32 stran ale na internetových stránkách máte na výběr jen 28 a 36 takže co mám z toho použít? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
zvolte 32 stran a v editoru , vpravo dole, je volba přidat stránky. Stejně postupujte, když zvolíte stranek 36 – budete mít volbu stránky odstranit. Hezký den colorland

Nikol Fukalová

Dobrý den,
zakoupila jsem si voucher na 28 stran, nakonec jsem, ale vytvořila knihu o cca 60 stranách, je možné doplatit a vyměnit si voucher?

Colorland

Dobrý den,
systém vám automaticky dopočítá 30,–Kč za každé další 4 stránky.. Samozřejmě zvažte, co vás výjde výhodnějí. Zda vyměnít voucher, nebo doplatit.
Hezký den . Colorland

Zittová Jana

Dobrý den,

vytvořila jsem si na vašich stránkách fotoknihu, celkový počet stran 32. Mohu si teď koupit voucher na knihu o rozsahu 28 stran a zbývající stránky doplatit?

Předem děkuji za odpověď, Jana Z.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, v nabídce máme i fotoknihu o 32 stránkách. Takže nemusíte nic doplácet. Pěkný den

Radka

Dobrý den, pokud mám nachystanou fotoknihu na 60 stran. Stačí koupit voucher na A4 60stran a dále už doplatím pouze dopravu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, voucher na 60 stran můžete určitě využít. Budete doplácet dopravu a navíc, pokud jste si vybrala nějaké doplňky. Hezký den :)

Markéta

Dobrý den, když bych chtěla objednat 3× fotoknihu 60 stran s pevnou vazbu. mám to objednat každý zvlášť nebo to jde i jinak. děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, v košíku si stačí pouze upravit 1ks na 3ks a pokračovat v objednávce. Hezký den :)

Lenka

Dobrý den,dají se k fotografiím přidávat popisky? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
editor vám nabíde možnost vložení textů, klipartů. Můžete si práci s editorem nezávazně vyzkoušet. Hezký den. Colorland

Veronika

Dobrý den, mám zájem si zakoupit fotoknihu – klasická fotokniha formát A4, 60stran. Dá se poukaz použít na variantu A4 – na šířku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, poukaz lze použít i na variantu A4 na šířku. Přeji hezký den

Lucie Brázdová

Dobrý den, mám poukaz na knihu o 60stránkách. Je možné přidat více stran. Kolik se platí za stránky navíc?
Děkuji moc.

Colorland

Dobrý den, vzhledem k nemoci se prosím obraťe s dotazem na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Colorland

Monika Podrabska

Dobry den.jaka je velikost knihy A4 –28 stran je 14 listu papiru?dekuji

Colorland

Dobrý den, vzhledem k nemoci se prosím obraťe s dotazem na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Colorland

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, ano klasická fotokniha A4 – 28 stran obsahuje 14 listů papíru. Pěkný den

Jarmila

Dobrý den, dnes jsem zakoupila na slevomatu fotoknihu a došel mi na email voucher pro uplatnění. Přes stránky Colorlandu jsem si vytvořila fotoknihu (A4, 28 stran), ale při vložení onoho kódu se mi zobrazuje hláška, že kód není platný. Zkoušela jsem to několikrát a stále bez úspěchu. Ukazuje se mi částka přes 1.000 a nic nejde odečíst. Kde je prosím chyba? Děkuji

Colorland

Dobrý den, vzhledem k nemoci se prosím obraťe s dotazem na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Colorland

Lenka Vadlejchová

Dobrý den když bych chtěla dvě knihy v každé jiné fotografie jak mám dát do košíku.Předem děkuji za odpověd a přeji hezký den

Colorland

Dobrý den, vzhledem k nemoci se prosím obraťe s dotazem na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Colorland

Jena Vodickova

Dobry den,rada bych se zeptala, zda je fotokniha(60 stran) lepena nebo sita vazba. Dekuji

Colorland

Dobrý den,
s dotazem se prosím obraťe na kolegyni : 00421/9114171157
Děkuji az pochopení
Hezký den
Colorland

Terri

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jaky je idealni rozmer vkladanych fotek u fotoknihy A 4, u nekterych fotek mi chybi velka cast. Dekuji

Colorland

Doporučujeme 180dpi. Použijete-li fotografie s nižším rozlišením, výsledný efekt po vytištění nemusí vypadat dobře. Čím vyšší je kvalita fotografie, tím lépe! Mimo to pro fotokalendáře doporučujeme použít fotografie v rozlišení minimálně: – 30×30 2953×2953px 250dpi – 40×30 3937×2953px 250dpi – 60×40 4724×3150px 200dpi – 100×70 6693×4685px 170dpi

Colorland

Magdaléna

Dobrý den,
Chěli bychom koupit fotoknihy, ale ještě nemáme projekt. Chceme to mít hezké a tak nám to vždy dost trvá. Jak dlouhá je platnost voucheru po zakoupení? Děkuji, Magdaléna

Colorland

Dobrý den, po zakoupení trvá platnost voucheru púl roku
Colorland

Veronika

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je v ceně i potisk desek.

Děkuji, VK

Colorland

Dobrý den, v ceně je vytvoření celé knihy včetně desek
Colorland

Nikola Kuczata

Dobry den,
chtela jsem si objednat fotoknihu ale pri tvorbe se me v programu rozmazavaly fotky a nebyly v puvodni kvalite. Je to normalni ze fotky nevidim hezke v nahledu? Dekuji za odpoved

Colorland

Dobnrý den, je nutné pracovat přes prohlížeč Google Chrom
Colorland

Vratislavská Zuzana

Dobrý den,
udělala jsem si fotoknihu s 84 stránkami. Je možné k poukazu dokoupit stránky navíc?
Díky za odpověď

Colorland

Dobrý den, ano tato možnost se nabízí
Colorland

Kamila

Dobrý den,
zakoupila jsem fotoknihy 20×20 cm, 32 stran, v programu je ale možné vybrat pouze 28 nebo 36 stran. Jak správně nastavit počet?

Colorland

Máte skuečně´možnost využít 28 nebo 36 stran
Colorland

Jiří Holzer

Pošlete mě knihu na dobírku. Děkuji. JH.

Colorland

Dobrý den, knihu je nutné uhradit před samotnou realizací
Colorland

Kateřina Chladová

Dobrý den vytvářím fotoknihu, musím říct skvělý program:) ale u dvou fotografií přestože jsou od profi fotografa ale upravené třeba filtrem ve photoshopu tak je program zobrazuje trochu jakoby zrnitě nebo jak to vysvětlit, bojím se jak pak budou vypadat v reálu. Protože ostatní fotografie se zobrazují normálně a to i třeba jen focené mobilním telefonem. Bylo by možné vám jednu fotografii zaslat příkladem abyste se podívali jestli by se vytiskla v pořádku? Program neukazuje že by byla špatná kvalita.Chci tu fotoknihu třikrát a nerada bych aby tam pár fotografií bylo ošklivých
Předem velmi děkuji
S pozdravem

Kateřina Chladová

Colorland

Dobrý den, pošlete prosím k nahlédnutí na mail : info.cz@colorland.com
Colorland

Novotná Slávka

Dobrý den, prosím jak dlouho bude ještě nabídka „Fotokniha s pevnou vazbou, výběr ze 3 velikosti“ od Colorlandu na Slevomatu?
Děkuji za odpověď
Slávka Novotná

Slevomat.cz

Dobrý den, Slávko, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Daniela Bendova

prosim mate v nabidce i fotoplatno a vyvolani fotek?abych to mela objednane od jedne sluzby a nemusela platit vice postovneho dekuji za odpoved objednavam u vas totoz fotoknihy dekuji za odpoved s pozdravem Bendova

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, v rámci této nabídky fotoplátno nemáme. Celkovou nabídku naleznete na stránkách https://www.colorland.com/cz. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru