Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Předvánoční výlet do Prahy: 4* hotel jen 10 minut od Václavského náměstí

4,4 / 5 Hotel Voyage Praha (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Andrea Pavlíková

Dobrý den.Termín 10–11.12.2018 je ještě volný pro dvě osoby na 1 noc.
 Děkuji

Hotel Voyage

Dobrý den, termín je ještě volný.
S pozdravem Hotel Voyage

Jana Šťastná

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli máte volný termín od 8.-9.12.2018 pro dvě osoby.
Děkuji Šťastná

Hotel Voyage

Dobrý den, tento termín již bohužel nemůžeme nabídnout.
Děkujeme za pochopení.

Adam Rybáček

Dobrý večer. Chci se jen zeptat, zdali je možné využít tento voucher od 28.12 do 29.12? Děkuji předem za odpověď.
Rybáček

Hotel Voyage

Dobrý den, bohužel to není možné. Platnost voucheru končí k 23.12., jak je uvedeno.
Děkujeme za pochopení

Pepa Pepa

Dobrý den,je možné zaplatit pobyt fakturou přes zaměstnavatele formou FKSP?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pepo, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."
V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden.
Přeji hezký den, Ivet :)

Trnkova Irena

Dobry den,prosim Vas mela bych zajem o ubytovani na jednu noc z 20.12 na 21.12. Chtela jsem si objednat na termin,ale klikla jsem bez terminu a nejde mi to zrusit. Muzete mi prosim provest rezervaci?
Dekuji moc

Hotel Voyage

Zašlete nám rezervaci termínu s kopií voucheru na info@hotelvoyage.cz a my vám rezervaci potvrdíme. Děkujeme

Nikola

Dobrý den, byl by termín na 17.10 do 18.10.2018 měli bychom zájem

Hotel Voyage

Dobrý den, předpokládáme, že se jedná o překlep a máte zájem o termín v listopadu. V tomto datu je ještě několik pokojů k dispozici. Termín si lze rezervovat i on-line.

Karolina

Dobry den,chtela bych se informovat jestli by jste měli volný termín 22.12 –23.12.2018 pro pět osob? Dekuji za odpoved a přeji hezky den. Kadlecova

Hotel Voyage

Dobrý den, termín je zatím volný. Jen upozorňujeme, že na tento výkend se vztahují pouze vouchery Adventní víkend s minimálním pobytem 2 noci /3 dny.

Ivana Stárková

Dobrý den, je možno vyžádat k pobytu i dětskou postýlku, prosím? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, dětská postýlka pro děti do 2,9 let zdarma – dá se umístit pouze na pokoj typu Superior, který je za příplatek, do standardního pokoje se nevejde. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru