Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Originální dárek pro rodiče: Kniha, jejímž spoluautorem budete vy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda do budoucna nezvažujete vytvořit knihu od více potomků pro oba rodiče, chtěli bychom knihu koupit s bratrem a ilustrovat dohromady, ale jednotné číslo z pozice dítěte působí docela rušivě :)

www.perkshop.cz

Dobrý den, ano v plánu to je. Příští Vánoce sledujte naše stránky www.perkshop.cz.

Tereza Čopová

Dobře děkuji.

www.perkshop.cz

Ještě mě napadlo, zkuste nejdřív jiný prohlížeč (Firefox, Chrome), případně jiné zařízení (pokud to byl mobil, tak PC, nebo naopak).

Tereza Čopová

Kdyby to šlo, tak Vám přeci nepíšu, nejsem hloupá :-) právě proto, že nikde nemám ten “košík” ani přidat do košíku, tak se ptám. Mám pouze “koupit” a když to rozkliknu, poté co si vyberu variantu, tak už je tam jen zadání adresy a jak budu platit, nic víc.. :-)

www.perkshop.cz

Mně to fungovalo, jak jsem psal níže. Košík jsem měl v pravém horním rohu. (Zákazníci běžně objednávají 2 a více knih v jedné objednávce.) Prosím tedy o kontaktování podpory Slevomatu, protože prodejní proces a webové stránky patří jim. Pokud je v něm chyba, musí ji napravit oni, protože jen oni k tomu mají přístup, je-li tam technický problém. Děkuji.

Tereza Čopová

Dobrý večer, četla sem tady v komentářích, že abych nemusela platit dvojí poštovné, tak se knihy koupí najednou, ale jak? Nejde mi to koupit společně, když chci jednu knihu pro mámu a druhou pro tátu. Děkuji

www.perkshop.cz

Dobrý den, vyberete variantu a kliknete na „koupit“ – přidá se do košíku. Pak vyberete druhou varinatu a kliknete „koupit“ a přidá se také do košíku. Až pak kliknete na košík a dokončíte nákup.

Petra

A jak tedy mám postupovat , když chci knihu objednat a nechat si ji poslat do zahraničí?

www.perkshop.cz

Napiště email s požadavkem na info@perkman.cz a budeme se jím zabývat. Děkuji.

Petra

Dobrý den je možno zaslat knihu i do Rakouska?

www.perkshop.cz

Dobrý den, teoreticky to možné je – jen poštovné je dražší – pro jednu knihu 147 Kč, pro dvě 184 Kč.
 https://www.ceskaposta.cz/sluzby/psani/zahranici/doporucena-zasilka-do-zahranici

Baruše Horáčková

Díky, že jsme … Pro mámu nemáte?

www.perkshop.cz

Dobrý den, máme Díky, že jsem – pro mámu, jestli byl dotaz mířený sem. Pokud se ptáte, jestli máme knihu od více potomků pro mámu, tak zatím k prodeji není.

Tereza Pindorová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, když vyberu možnost „pro oba rodiče“ bude ten text v knize v množném čísle? zatím jsem všechny fotky textu našla jako jednotné číslo. Děkuji

www.perkshop.cz

Dobrý den, přesně tak – kniha pro oba rodiče je v množném čísle, případně s rozdělením některých kolenek pro mámu a tátu zvlášť. Nemusíte se obávat ;) Stejným způsobem jsou dokonce upravené i některé ilustrace, kde místo jednoho rodiče máte oba.

Marie Andrášková

Ráda bych k této knize zakoupila ještě z Vašich stránek Knihu úspěchů. Jde to spojit?

www.perkshop.cz

Dobrý den, ano jde. Jen to uveďte do poznámky v objednávce na eshopu, ideálně spolu s číslem objednávky ze Slevomatu. Děkujeme :)

Lenka Pechová

Dobry den, chci kupovat dve knihy, jedny pro tatu a jednu pro mamu, je nutne platit dvoji dopravne? Dekuji

www.perkshop.cz

Dobrý den, není to nutné. Objednejte knihy najednou a budete platit dopravné jen jednou :)

Anna

Dobrý den,
je to skutečně originální nápad. Chci se ale zeptat když si zakoupím voucher tak budu platit i to poštovné? A musím si knihu objednat na jejich stránkách?

www.perkshop.cz

Dobrý den, zakoupením objednáváte rovnou knihu a my dostaneme pokyn Vám poslat knihu. Poštovné je 50 Kč nad rámec základní ceny.

Kačenka Suchelová

Dobry večer, myslim si že je to opravdu moc hezký darel ! chci se zeptat bylo by možné to dát od dětí rodičům, takže by to vše bylo v množném čísle ? Děkuji za odpověd.

www.perkshop.cz

Dobrý večer, kniha je psaná v jednotném čísle, nicméně pokud od toho odhlédnete, je na Vás, zda-li ji budete vyplňovat spolu se sourozencem. Je to dokonce jedno z našich doporučení ke zvážení v takovém mini-manuálu, co posíláme spolu s knihou.

Radim

Dobry den, myslenka je perfektni… Ale ty texty… Az budes stara, prectes si, kdy mam narozeniny…? Stal jsem Vas cca 2 az 3 miliony… No co uz…nac penize… Trosku sladit texty a jde ti na dracku.

www.perkshop.cz

Dobrý den, takových stránek v knize je minimum – chtěli jsme to právě i trochu odlehčit, aby si tam každý našel to svoje. Navíc, díky chytrému designu knihy, kdy vnitřek je navržen tak, že jde přelepit fotografií 10×15cm, můžete stránky, které Vám nevyhovují nahradit fotografií.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru