Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Svátek milovníků vážné hudby: vstup na Novoroční galakoncert v Rudolfinu

4,8 / 5 Music Productions Praha - Staré Město  (mapa) 375 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marcela Krupková

Dobrý den, zaplatila jsem 3 vstupenky na Novoroční galakoncert. Na můj mail nepřišli, kde je mám hledat? Děkuji Marcela Krupková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Simča :)

Pavel Najovsky

Je to ve Dvořákově síni s Českou filharmonií? 1

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, Na krásném modrém Dunaji a Císařský valčík Johanna Strausse, Květinový valčík Petra Iljiče Čajkovského, Vltava Bedřicha Smetany a další lahůdky světové klasické hudby zazní ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Pod taktovkou tureckého dirigenta Endera Sakpinara zde vystoupí jeden z našich nejlepších orchestrů, Severočeská filharmonie Teplice. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru