Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

To nejlepší od Kolbaby: výběr z 5 nadýchaných dortů o váze od 1,5 kg

4,7 / 5 Cukrárna Kolbaba Brno  (mapa) 2 025 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Mara Lataka

Mohu objednat dort na neděli kolem poledne? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Maro, dort je potřeba rezervovat 4 dny předem přes online formulář (slevomat.uplat­nenivoucheru.cz/1369878). Tudíž do neděle to bohužel nestihnete, :( Pěkný den, Honza

barbora kotková

Dobrý den,
zakoupila jsem voucher v pondělí, dort jsem potrebovala na patek, dle vaseho obj systemu, z duvodu kapacity dort objednat na patek nelze. Jiny termin nechci, dort potrebuji v patek. Je mozne vratit penize za voucher zpet ?
Děkuji za odpoved
Kotková

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, tak to nás mrzí, že nebyl volný termín z důvodu kapacity. Voucher jsme stornovali a peníze se Vám vrátí na Váš účet během pár dní. Pěkný den

Yvona Soukupová

Mohu objednat dnes dort na sobotu?
Y.

Slevomat.cz

Dobrý den, Yvono, je nám to líto, ale rezervace je nutná alespoň 4 dny předem. V tomto případě by byl dort hotový nejspíše až v neděli. Hezký den

Helena Buchtova

Chtěla jsem si objednat zaplacený dort, ale po kliknutí na odkaz na online formulář, se objevilo pouze oznámení „stránka nenalezena“. Tato stránka nefunguje, zkoušela jsem to několikrát. Co mám dělat, když dort potřebuji objednat ještě dnes?

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, omlouváme se za vzniklé potíže. Formuláře jsme také zkoušeli otvírat a po rozkliknutí u všech dortů, vše v pořádku fungovalo. Zkuste to prosím ještě jednou a pokud by jste stále měla problémy, můžete nás kontaktovat na +420 222 745 354, kolegové Vám rádi pomohou. Hezký den

Kristýna Bílá

Dobrý den, po kliknutí na odkaz na online formulář, se objeví toto: Tato stránka nefunguje Web slevomat.uplat­nenivoucheru.cz vás přesměroval příliš mnohokrát. Zkoušela jsem otevřít i v jiném prohlížeči nebo v mobilu, ale také nefunguje. Zkoušela jsem i vymazat soubory cookie. Předtím mi to vždy fungovalo. Chtěla jsem objednat dort už na pátek 1.2., takže je to docela urgentní problém. Existuje jiná možnost, pokud to přes formulář nejde? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, zkoušeli jsme také rozkliknout formuláře u všech variant dortů a vše v pořádku funguje. Zkuste to prosím znovu a pokud se Vám online formulář opět neotevře, obraťte se na naše zákaznické oddělení: vip.podpora@slevomat.cz, +420 222 745 3­54. Hezký den :)

milada michaela

Dobrý den,
ráda bych si objednala dort, ale po zadání kodu se mi otevře prázdný formulář.
Nevím si rady.
Děkuji za odpověď.
M.M.LA.

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado, po rozkliknutí Vámi zvolené varianty a kliknutí na online formulář se Vám objeví v novém okně stránka k uplatnění. Do políčka uprostřed stránky vložíte Vaše číslo voucheru a pokračujete dle instrukcí. Pokud by jste měla dále problémy s uplatněním, vyzkoušejte jiný webový prohlížeč, nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 222 745 354 a kolegové Vám rádi pomohou. Pěkný den, Honza

Ludmila Kutálková

Je možné dortu vyzvednout na Bayerové ulici? Děkuji Lída

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo, nabídka platí pro Cukrárna Kolbaba, Kounicova 270/11, Brno, 60200. Hezký den, Simča :)

RenataL

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné prodloužit délku nabídky na Slevomatu do 20.4.2019. Pot­řebovala bych na tohle datum karamelový dort. Obrátila jsem se na cukrárnu s dotazem, zda bych si 30.3. mohla objednat dort na 20.4. ale prý to není možné. Bude další slevová nabídka, či by tahle šla o měsíc prodloužit? Děkuji. Renata

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, je mi velice líto, ale datum uplatnění voucheru je přesně dané a nejde posunout. :-( Prozatím informaci o nové nabídce nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Ivana Vyskočilová

Dobrý den!
Ráda bych se zeptala, zda lze domluvit v cukrárně i nakrájení dortu na porce? Mám obavu, že např. čokoládový by mým krájením utrpěl na kráse (polámaná čoko poleva apod.).Ještě jeden dotaz: Dort potřebuji konkr.15.3. Pokud si dnes zakoupím voucher, přes objednávkový formulář mohu objednat např.9.3.? Pochopila jsem to správně?Děkuji. Iva

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, rezervace je nutná 4 dny předem přes online formulář (slevomat.uplat­nenivoucheru.cz/1369878). Pro informace o krájení dortu se prosím obraťte přímo na email info@cukrarnakolbaba.cz. Hezký den :)

Renata L.

Dobrý den. Pokud si teď zaplatím dort, ale potřebuji ho až na 20.dubna, kdy bych si ho vyzvedla, mohu si ho objednat 15. dubna ? Nebo už toho 30. března, kdy zde sleva končí, na datum 20. dubna? Děkuji za odpověd. R.Lucová

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, voucher je možné využít do 31. 3. 2019. Záleží tedy na vaší domluvě s cukrárnou. Hezký den :)

Marie Waicová

Prosím,prosím, nezapomínejte na Prahu. Vždy když vidím vaši nabídku tak závidím

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, partner prozatím disponuje jen pobočkami v Ostravě a v Praze. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce, která by již mohla být i pro Prahu, neunikne. Jsme rádi za Váš zájem a doufáme, že si prozatím vyberete nějakou jinou nabídku. :-) Pěkný den, Honza

Veronika

Škoda, že už je nedovážíte do Prahy, jednou na to byla akce na Praze 2. A chuť naprosto senzační! Třeba někdy příště :-)…

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, jsme rádi, že Vám dorty chutnali :) Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a třeba někdy v budoucnu se tato nabídka objeví v Praze a Vám tak akce neunikne. Pěkný den :)

Jana

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda tato nabídka platí pouze pro Brno nebo mohu vyzvednout i v Ostravě. Děkuji moc za odpověď. Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, informaci se nám nepodařilo ověřit. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo cukrárnu na e-mailu info@cukrarnakolbaba.cz. Pěkný den :)

Helena Buchtova

Helena Buchtova
před 15 dny

Zakoupila jsem si najednou 4 různé dorty, ale potřebovala bych první (jogurtový s ovocem) k narozeninám na den 28.12.2018. Nešla by udělat výjimka, abych si dort mohla vyzvednout 27. nebo 28.12.? Beru od Vás dorty častěji a byla bych Vám za vstřícnost opravdu velice zavázána.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, omlouvám se, že jsme Vám s partnerem nestihli odpovědět včas. Doufám, že vše vyšlo tak, jak jste potřebovala. Hezký den, Ivet :)

Jana Pechoušová

Dobrý den, nemáte nějakou pobočku, nebo prodejnu v Č. Budějovicích? Děkuji.

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den:-) V Č. Budějovicích provozovnu nemáme:-)

Rosí Jana

Dobrý den,
když dnes zaplatím (převodem nebo kartou) mohu dort vyzvednout v pátek? Potřebuji na narozeniny. Pokud by to nevyšlo, mohu dort vyzvednout až v březnu (další narozeniny)? Děkuji Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, k objednávkám slouží rezervační systém a dort si musíte objednat minimálně 4 dny předem. Snad jste si tedy poradila jinak. Hezký den :)

Helena Buchtova

Zakoupila jsem si najednou 4 různé dorty, ale potřebovala bych první (jogurtový s ovocem) k narozeninám na den 28.12.2018. Nešla by udělat výjimka, abych si dort mohla vyzvednout 27. nebo 28.12.? Beru od Vás dorty častěji a byla bych Vám za vstřícnost opravdu velice zavázána.

Helena Buchtova

Prosím o dopověď na otázku zaslanou před více než 14 dny. Děkuji.

Aleš

dobrý den proč mi to po uplantení píše zaplaceno 399 když za dort jsem zaplatil 469?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleši, koukám na Vaše objednávky a vidím, že jste opravdu nakoupil za 469,–, nicméně jste použil 55 kreditů a tedy k doplacení penězi zbývalo 414,–. Doufám, že už Vám to nyní sedí. Hezký den, Ivet :)

Petra

Dobrý den, když objednám dort ve čtvrtek k vyzvednutí v neděli odpoledne, je to možné? Je to přesně 4 dny. Moc děkuji.
 Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, pokud jste myslela včera, tak to už se bohužel asi nestihne. Pokud myslíte libovolný čtvrtek, tak by se to mělo stihnout. Přesnou informaci zjistíte po zadání čísla voucheru do rezervačního systému cukrárny, kde se Vám zpřístupní možnost výběru data pro vyzvednutí. Pokud by nebylo možné Vámi vybrané datum zvolit, můžete před dokončením objednávky dortu voucher u nás stornovat. Přeji hezký den, Iveta :)

Ilona Gottwaldová

Dobrý den, je možné někde zjistit, do kdy je možné voucher zakoupit? Dříve byl na stránkách odpočet času. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Špačková

je možno ještě objednat vánoční cukroví,děkuji za odpověď. Mirka

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Špačková, bohužel v rámci této nabídky je možné objednat pouze vybrané dorty. Pěkný den

MARCELA

DOBRÝ DEN POTŘEBUJEME NA OSLAVU 17. TOHO COŽ JE ST. SVÁTEK LZE V PÁTEK DORT VYZVEDNOUT KDYZ HO OBJEDNÁM ŘEKNEME 12. TÉHO V PONDĚLI? A KDE SE U VÁS LZE PARKOVAT PRO NALOŽENÍ?
 DÍKY

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, informaci se nám nepodařilo ověřit. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo cukrárnu na e-mailu info@cukrarnakolbaba.cz. Pěkný den

Dana

k odpovědi
Vím, že 4 dny, ale není napsáno, zda pracovní, proto potřebuji vědět přesně, zda objednání ve čtvrtek je vyzvednutí v úterý a od kolika hodin. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, cukrárna pracuje od pondělí do neděle. Jedná se tedy skutečně o 4 dny kdykoliv. Datum si volíte sama v rezervačním formuláři. V případě dalších informací se můžete obrátit přímo na cukrárnu a domluvit se přímo. Pěkný den

Dana

Dobrý den, když zakoupím voucher ve čtvrtek a navečer objednám, bude možné dort vyzvednout v úterý nejpozději v poledne? Moc děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, při objednávce je nutná rezervace 4 dny předem přes online formulář (slevomat.uplat­nenivoucheru.cz/1369878). Poté si dort můžete ve vámi vybraném termínu vyzvednout. Termíny vyzvednutí: od pondělí do čtvrtka v čase 11:00–17:00 hodin. Přejeme dobrou chuť.

Helena Buchtova

Rovněž by mě zajímaly možnosti vyzvednutí dortu v době vánoc.

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den, dorty je možné vyzvednout do 23.12. A poté až 4.1.2019.

Děkuji. Cukrárna Kolbaba

Ludmila Křížová

Dobrý den, jak bude možné dorty vyzvednout během Vánoc? Děkuji

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den, dorty je možné vyzvednout do 23.12. A poté až 4.1.2019.
Děkuji. Cukrárna Kolbaba

Adéla Vančurová

Dobrý den, dnes jsem koupila voucher na čokoládový dort a při přechodu na online objednávkový formulář mi to píše, že Akce již skončila. Mohu poprosit o zprovoznení? Akce trvá až do března. Moc děkuji. Aďa

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den, omlouváme se, ale byla to technicka chyba. V tuto chvíili by mělo vše fungovat.

Děkuji. Cukrárna Kolbaba

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru