Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bohaté masové menu pro 2: hovězí flap steak, krkovice, panenka i kuřecí prsa

4,4 / 5 Restaurace Pastička Praha - Vinohrady  (mapa) 987 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Mili

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda by byla možná u Vás rezervace 31.1.2019 k ve­čeru?Děkuji

Restaurace Pastička

Dobrý večer, ano rezervace je možná. Zavolejte na tel. 222253228.

Alena

Je možné kávu vyměnit například za čaj?

Restaurace Pastička

Dobrý den, ano za čaj je to možné.

Jana Kupsová

Dobrý den, je možný váš voucher platit na fakturu přes zaměstnavatele z fondu FKSP?

Restaurace Pastička

Dobrý den,
fakturu Vám rád vystavím, je to má povinnost. Co se týká platby tak bohužel nevím jak to funguje, platíte Slevomatu a já ani nevím co je fond FKSP.
Petr Hřebík Pastička

Ilona Karásková

Dobrý den, také bych ráda zavítala do Vaší restaurace ale nabízí se voucher až od ledna. Přesto, že čtu Váš předchozí mail, že v prosinci nebude možno využít, kvuli vánočním večirkům. Proč tedy nenabízíte ještě něco do konce listopadu? Děkuji, ILona

Restaurace Pastička

Dobrý den.
Je to kvůli tomu, že velké množství lidí nechá čerpání voucheru na poslední chvíli a poslední tři týdny jsou hektické, není ani možné všem vyhovět. V naší restauraci je 17stolů, chodí zákazníci z ulice, nelze mít pořád všechny stoly rezervované. Vím, že Vás moje odpověď nepotěší.., ale opravdu by to nebylo v našich možnostech. Děkuji za Váš zájem Petr

Ilja Zubko

Dobry den, opravdu nabizite kupon na jidlo, ktery je platny od ledna 2019 nebo se jedna o nejakou chybu? Nikdy jsem si neplanoval veceri pres 2 mesice dopredu, tak se ptam.

Restaurace Pastička

Dobrý den. Ano je to tak, některé vouchery mají platnost až od ledna. V současné době jsou ale také v prodeji vouchery s platností do konce listopadu. Bohužel nebude možné přijímat rezervace na tyto akce v prosinci, kdy jsou vánoční večírky, z důvodu kapacity naší restaurace. Doufáme také v to, že by někdo rád našel náš voucher pod stromečkem. Děkuji za Váš zájem Petr

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru