Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohoda pro turisty nedaleko Litomyšle: wellness, polopenze a výlety

4,3 / 5 Hotel Renospond Východní Čechy (mapa) 111 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
stanislava

dobrý den, mám zájem využít voucher 5 noci – pokoj s vlastním sociálním zařízením v termínu 8.2 –13.2. 2019. pokud je termín ještě volný tak stačí si online rezervovat na daný termín a zaplatit voucher?

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislavo, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel recepce@renospond.cz
+420 469 321 2­82. S nimi si domluvíte také další postup, Hezký den :)

stanislava frantova

dobrý den.rad bych se zeptal zda mate ještě volný pokoj v termínu od 13–17.2.2019. rad bych využil voucher přes slevomat na 3 noci za 2990 kč s vlastním soc.zařízením. jednalo by se o 2 dospělí a 2 děti. děkuji za odpověď

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi moc líto, ale v tomto termínu máme hotel již obsazený. Mohu nabídnout termíny 8.2.-13.2. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Romana Berousková

Dobry vecer mam zajem o Vami nabizenou nabidku je moznost zaplatit pobyt prevodem na ucet kdyz jsem objednavala neni tato moznost nemam aktivovanou kartu na platby play you dekuji Romana

Hotel Renospond

Dobrý den, určitě bude možnost platit převodem na účet. Ale na tomto je potřeba se domluvit přímo se slevovým portálem. Přeji krásnou adventní neděli. Sabina Shorná

Ivana Lášová

Dobry den 2 noci – pokoj se společným sociálním zařízením (vždy pro 2 pokoje)
2 osoby, 3 dny (2 noci) – Období do 18. 4. 2019 Ivana.L.

Hotel Renospond

Ano bylo by to možné. Sabina Shorná

Ivana Lášová

Dobrý den měla bych dotaz zda by šlo pokud koupím dva vouchery na dva pokoje zda by tam mohlo být ubytováno 4 dospělí a 4 děti ve věku 11,11,12,14 děkuji za info Lášová

Hotel Renospond

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o jaké poukazy konkrétně byste měla zájem? Děkuji. S přáním hezkého dne. Sabina Shorná

hstusakova@seznam.cz

Dobrý den,mám zájem o 3denní wellness hotel Renospond,termín 28–30.11,s vlastním soc.zařízením.Při dotazu na hotelu mi bylo sděleno,že není volný.Prosím o sdělení,zda je to možné přii on-line platbě.Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý den, tento termín máme volný pouze pokoj se společným sociálním zařízením pro dva pokoje. Přeji krásný den. Sabina Shorná

Simča Konečná

Dobrý den, chci se zeptat ohledně welness, kdyz uvadite 1× medova masaz 1× rašelinový zábal to znamena ze je to pouze pro jednu osobu nebo pro oba? Díky

Hotel Renospond

Dobrý den, vždy je procedura 1× na poukaz. Ale je možné si procedury rozdělit. Přeji hezký nedělní den. Sabina Shorná

Denisa

Dobry den, vybrala jsem si pobyt na termin 14.-16.12. Jak mam postupovat, kdyz chci pobyt hradit z FKSP. Dekuji za odpoved.

Hotel Renospond

Dobrý den, pošlete prosím požadavek na recepci hotelu renospond@renospond.cz. Domluvíte se s paní recepční. Hezký večer přeji. Sabina Shorná

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru