Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na výlety i za relaxací na jižní Moravu: polopenze, bazén i vířivka

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion Grasel Vysočina (mapa) 109 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Kublová

Dobrý den, máte prosím volný termín od 11.1.-13.1.? Děkuji Hanka

Penzion Grasel

Dobrý den,

noc z 11. na 12. máme již obsazenou. Mohu Vám nabídnout i jiný termín?
Přeji hezký den Doležalová Tereza

Denisa Krátká

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín pro 2 osoby na 2 dny (1 noc) v termínu 28. – 29. 12. Dále bych se chtěla zeptat, do kolika ti hodin bychom se mohli ubytovat. Děkuji za odpověď.

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano v tomto termínu máme volné pokoje. Prosím o kontaktování na ubytovani@dajpr.cz. Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Jana

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda by bylo možné ubytování pro 4osoby?Pokud ano,kolik by pobyt na dva dny stal?
Děkuji za odpověď Jana

Penzion Grasel

Dobrý den Jano,
určitě je možné pobyt i pro čtyři osoby. Cena se odvíjí, dle toho, jestli se jedná ho děti či dospělé.
Cenu za další osoby, naleznete v sekci příplatky ve spodní části našeho balíčku.
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na ubytovani@dajpr.cz.
Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Pavel Štěpán

Dobrý den měli bychom zájem o pobyt ve vašem penzionu v termínu 28.12–30.12.2018.Šlo by o 2dospělé a jedno dítě(9let) s polopenzí.Prosím o zaslání informace o ceně pobytu.Děkuji.

Penzion Grasel

Dobrý den,

cena pobytového balíčku pro dvě dospělé osoby je 2990,–. Doplatek za dítě i s polopenzí za dvě noci by činil 698,–.

V případě zájmu o rezervaci mě prosím kontaktujte na ubytovani@dajpr.cz.

Přeji hezký den


Doležalová Tereza

Lucie Bavúrová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně termínu 28.12.-30.12. pro 2dospělé a 2děti.

Penzion Grasel

Dobrý den,

v tomto termínu máme volný čtyřlůžkový pokoj. Kontaktujte mě prosím pomocí emailu ubytovani@dajpr.cz
pro rezervaci. Děkuji


Doležalová Tereza

Fialová

Dobrý den, mám zájem o ubytování na 4 noci pro dva a jedno dítě 5 let a druhé 15 měsíců. Máte pokoje s přistýlkou? A jaká je cena? Fialová

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano, máme i více lůžkové pokoje.
Cena za dítě je 349,–/noc (dítě vč. polopenze). Budete si přát udělat rezervaci?

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Martina Volná

Děkuji za odpověd´, brali bychom pobyt na tři noci, byl by volný termín na tři noci 12.až 15.11,2018?

Penzion Grasel

Dobrý den,

ano v tomto termínu máme volné pokoje. Prosím o zaslání čísla voucheru. Děkuji

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Martina Volná

Prosím u pobytu na dvě noci v týdnu mi chybí bazén a vířivka-je to chyba anebo to není v cené?

Penzion Grasel

Dobrý den,

máte dvě varianty. Jedna je dvě noci v týdnu, kde máte na wellness 45% slevu. Tento balíček neobsahuje bazén nebo vířivku).

Druhá varianta je pobyt kdykoliv, který obsahuje bazén a vířivku.

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru