Nabídku Permanentní make-up obočí podle výběru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Perfektní vzhled: permanentní make-up obočí vláskováním či pudr efektem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Mašková Libuše

Ano, chápete to dobře, cca 5 let kdy jsem poprvé a naposledy měla perm. make up obočí, nyní ho potřebuji obnovit a jinak probarvit vláskováním, tak nevím, zda mohu využít váš voucher. Děkuji Mašková L.

Angela Nails & Beauty

Dobry den,
ano, v tomto případě je to možné :)
S pozdravem Angela

Veronika

Dobrý den,

na permanentním makeupu obočí jsem byla před 3 roky. Trochu pigmentu tam pořád přetrvává. Je možné voucher využít?

Děkuji za odpověď

Angela Nails & Beauty

Dobry den,
ano, v tomto případě je to možné :)
S pozdravem
 Angela

Libuše Mašková

Dobrý den, měla bych zájem o vláskování obočí, ale mám již cca 5 let permanentní obočí (vyčárkované) a potřebovala bych ho obnovit, tak nevím, zda vaši nabídku také mohu využít.
Děkuji Mašková L.

Angela Nails & Beauty

Dobry den, dekujeme za zajem. Chci se prosim zeptat chapu dobre, ze pred 5 lety jste delala permanentni make up? Nebo prosim kdy naposledy jste byla na permanenti make up?

S pozdravem Angela

Zuzana

dobrý den jde kombinovat vlaskování i pudr efekt na ten slevový voucher

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, pro každou z variant je platný pouze jeden voucher. Máte li zájem o obě varianty je potřeba koupit dva vouchery. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru