Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské ultralehké zimní bundy Alpine Pro polopřiléhavého střihu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika Pavelková

Dobrý den,

objednala jsem si bundičku typu C velikost M, vždycky jsem byla na hraně co se týče velikostí, někdy S někdy M. Bylo by možné pro mě přeměřit bundičku typu C velikosti S? Délka od ramene a šířka od rukávu k rukávu (měřená pod rukávy)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Veroniko,

délka od ramene – 66 cm, šířka přes prsa – 49,5 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucka

dobrý den,budete ještě mit černou bundu s růžovým ještě i ve gel XL ..případně XXL?Kdy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Tereza

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o rozměry bundy A (černo-růžová) ve velikosti XS.
Děkuji!
 Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, v nabídce pod textem se nachází velikostní tabulka, v níž si můžete pohodlně ověřit danou velikost. Pěkný den, Honza

Jindřich

Dobrý večer je možné v případě objednání špatné velikosti zboží vyměnit děkuji Malis.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jindřichu,

určitě Vám můžeme zboží vyměnit, stačí ho poté zaslat na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s kopií faktury, kam uvedete za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jindřich

Alpine pro b květinový vzor děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jindřichu,

bohužel nedokážu jednoznačně určit podle rozměrů, které zasíláte, jakou velikost bych doporučovala, nejspíše velikost S.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Dobrý den, já bych Vás zase chtěla poprosit o přeměření rovněž bundy A (černo-růžové) ve velikostech S a M. Děkuji moc.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

zasílám rozměry bundy:
velikost S: délka zipu – 66 cm, šířka přes prsa – 47 cm, šířka v pase – 43 cm, šířka přes boky – 50 cm, rukáv od ram.švu – 65 cm. Velikost M: délka zipu – 67 cm, šířka přes prsa – 49 cm, šířka v pase – 46 cm, šířka přes boky – 53 cm, rukáv od ram.švu – 67 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucie

Dobrý den. Bylo by prosím možné mi přeměřit bundu A (černo/růžová) ve velikosti L ? Je bunda opravdu teplá nebo je vhodná spíše na teplejší zimu? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lucie,

zasílám rozměry velikosti L: délka zipu – 68,5 cm, šířka přes prsa – 53 cm, šířka v pase – 49 cm, šířka přes boky – 55 cm, rukáv od ram.švu – 67,5 cm. Jedná se o zimní bundu, která je spíše vhodnější do teplejší zimy.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jindřich Malis

Dobrý den potřebuji poradit s velikost bundy obvod hrudy 93 délka rukavu 76 pas 96 boky 87 výška 173 děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jindřichu,

jaký typ bundy Vám máme přeměřit?

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru