Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lázeňský pobyt na kolonádě v Luhačovicích: relax s polopenzí a procedurami

4,3 / 5 Hotel Litovel Luhačovice Luhačovice (mapa) 480 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavel Šoltys

Dobrý den,
měli bychom zájem přijet v únoru 5. – 8. 2. 2019 (4.490,– Kč) s tím, že máme malého psa (100,– Kč/noc příplatek). Je možno tento voucher čerpat z FKSP od zaměstnavatele i s příplatkem za psa (budu mít k dispozici 5.000,– Kč)? Jde mi především o to, že potřebuji vybrat celou částku (alespoň přibližně) a poplatek za psa by tak zaplatil můj zaměstnavatel. Děkuji za odpověď, Šoltys

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Vámi zvolený termín máme volný, ale s čerpáním woucheru z FKSP Vám poradí Slevomat, kterému hradíte
zakoupení woucheru.

Zdenka Dostálová

Dobrý den prosim byl by tam volný termin na konec května ,nebo začátek června dva pokoje pro dvě rodiny na víkend děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, obchodník vytvořil tuto nabídku pouze do dubna. V případě individuální poptávky doporučujeme kontaktovat přímo hotel: litovel@luhacovice-hotel.cz, +420 577 131 109, kde Vám pomohou s vytvořením nabídky pro Vás. Hezký den :)

Gabriela

Dobrý den, psala jsem email ohledně volných termínů v únoru. Odpoví mi někdo? Dekuji :-)

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Volné termíny v měsici únoru máme pouze první tři týdny, mimo víkendy.

Ali

Dobrý den, mohu si koupit dva vouchery a vyčerpat je po sobě (chci pobyt na 5_7noci. Popř máte i takové nabídky. Jak se k vám dostaneme,když pojedeme vlakem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ali, ano vouchery lze sčítat, stačí si s hotelem domluvit konkrétní termín. A ohledně dopravy Vám poradím kontaktovat přímo litovel@luhacovice-hotel.cz
+420 577 131 1­09. Hezký den :)

Jarmila Škutová

Dobrý den,jsme tri duchodkyně a jeden maly pejsek, byla by možná
přistýlka nebo jednolůžkový pokoj a v jaké ceně? Jedna se o termín začatek února 2019 děkuji

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den,
ano, určitě by bylo možné dokoupení přistýlky v ceně 290,–/noc se snídaní. Za malého pejska vybíramé poplatek 100Kč/den.
Hezký den
Matulová Eliška

Nikol Benešovská

Dobrý den máte volný termín 11.2 do 13.2?

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, pro informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo litovel@luhacovice-hotel.cz
+420 577 131 1­09. Hezký den :)

Iveta Hubertová

prosím máte volne miesta pre 2 osoby 31.03 – 03.04.2019

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den, paní Hubertová,
bohužel v tomto termínu máme hotel plně obsazen.
S pozdravem
Matulová Eliška

Drahomíra Funderáková

dobrý den, měla bych zájem o poukaz v únoru a nebo březnu jen pro jednu osobu a na 4 noci – pondělí – pátek a trochu více procedur. Je to možné? Děkuji za odpověď Funderáková

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den.Pobyty máme pro 2 osoby.
Přeji hezký den.Kodetová Edita

Danuše Rajsiglová

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možné u vás si objednat pobyt platbou faktury z FKSP. Děkuji RAJSIGLOVÁ Dana

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den.Tuto platbu musíte řešit přímo se Slevomatem.
Přeji hezký den.Kodetová Edita

Kateřina Bílková

Dobrý den, už je vše v pořádku a číslo voucheru máme 😉 ještě nás zajímá, procedury z poukazu je třeba objednat předem nebo stačí při příjezdu? Děkuji, hezký den , Katka

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, procedury budete mít již naplánované po příjezdu do hotelu. jejich časy se dají změnit v případě že by vám nevyhovovalo. Hezký den :)

Kateřina Bílková

Dobrý den, zaplatili jsme voucher , ale žádné číslo nám nepřišlo, pouze platební rozkaz, který jsme ihned zaplatili a při rezervaci ho po nás budou požadovat, tak jak máme postupovat. Děkuji, Bílková

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den.
Musíte volat Slevomat, nás se to bude týkat až obdžíte voucher .
Přeji Hezký den.Kodetová Edita

Marie

Dobrý den, bude ještě do konce roku k mání voucher za těch 3 390,–? Je zarezervován a bohužel jsem ho nestihla, ale moc bych ho chtěla pro rodiče

Marie

Chci se ještě zeptat, jestli budete tento voucher někdy, třeba po novém roku obnovovat, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, prozatím takovou informaci nemáme. :/ Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Hezké Vánoce, Ivet :)

Hana

Dobrý den, je možná platba na fakturu? Děkuji

Eva Roláková

Dobrý den,
měla bych prosím dotaz, uvedená cena za 4 dny (3 noci) je za oba? v jiných hotelích většinou uvádějí cenu za jednoho. A kde se prosím dá zaparkovat auto ?
Děkuji, hezký den Roláková

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Ano,cena je za oba. Auto lze zaparkovat na našem parkovišti hotelovém za hotelem.
Přeji hezký den.Kodetová Edita

Katka

Dobrý den, jak mám prosím postupovat, když bych chtěla voucher za tu cenu 3390,– tj. tuším na 3 dny, pro sebe a svou 8-letou dceru? A mám si první rezervovat termín (pro jistotu, abych věděla, že je ještě volno) a pak si teprve zakoupit voucher? Možná se ptám hloupě,ale jsem takto žádný pobyt nekupovala :-) děkuji

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Ano, zavolejte si termín, bude to lepší. Volejte přímo recepci 577 131 109.

Josef Dendis

Dobrý den. Je možno si ještě dokoupit nějaké masáže k pobytu?

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Ano, lze si objednat masáže. Můžete volat v měsíci lednu od 22.01.2019.

Lucie Bízová

Dobrý den je možné u Vás zamluvit i víkendové pobyty? Nikde jsem toto info nenašla.predem de­kuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, voucher si můžete zakoupit na pobyt na jakýkoli termín v období 22.1.-7.4.2019. Takže i na víkendový termín. Hezký den :)

Jana Svobodová

Dobrý den, máte ještě volné termíny pro dva na přelomu března a dubna na 3 dny?

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Máme volné ještě pobyty, můžete volat přímo recepci 577 131 109.

Jindra Chybíková

Mám zájem o ubytování ve vašem hotelu.V měsíci březnu pro 2 osoby za cenu 4490,– jak nabízíte.Ale múžu platit Flexi pass kartou?

Hotel Litovel Luhačovice

Dobrý den. Bohužel Flexi karty nebereme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru